Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2021-08-13

Wkraczamy na nowy poziom obdarowywania… adoptując słonicę

Prawie od dekady głosimy ideę obdarowywania przeżyciami przy jednoczesnym odchodzeniu od materializmu. 

Nie ma takiej portmonetki, lampki, figurki ani zabawki, która poruszyłaby serce, wywołując łzy radości. Nie ma też ani jednej osoby, która rozpamiętywałaby drobiazg otrzymany z okazji urodzin, świąt czy walentynek. Zupełnie inaczej wygląda to w kontekście przeżyć – one pozostają w pamięci nawet wtedy, gdy mówimy o stosunkowo krótkim doświadczeniu.

Wkraczamy na nowy poziom obdarowywania… adoptując słonicę

2021-08-13

Nierymowane życzenia ślubne

Życzenia ślubne to tradycja, którą powinniśmy potraktować odrobinę inaczej. Dlaczego? Ponieważ osoby szukające odpowiednich słów do załączenia z okazji rozpoczęcia nowego rozdziału życia dość często robią to bezrefleksyjnie. Pora to zmienić!

Nierymowane życzenia ślubne

2021-08-13

Mądre życzenia na 18 urodziny

18 urodziny to święto, które powinno się odpowiednio celebrować! Pierwszy dzień dorosłości stanowi idealną sposobność, aby podziękować za wartościową relację oraz przekazać bezlik ciepłych słów. 

Mądre życzenia na 18 urodziny

2021-08-09

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

Pragniesz udowodnić bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy? Podziękować za obecność w Twoim życiu? A może po prostu wyrazić wielką sympatię? W ciągu roku jest jeden taki dzień, gdy możesz przekazać ogrom dobroci względem kogoś, kto zajmuje specjalne miejsce w Twoim sercu. To urodziny, czyli najlepsza okazja do złożenia parafki pod wartościową relacją.

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

2021-07-28

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu

Urodziny koleżanki stanowią nierzadko okazję, aby przekazać serdeczność, sympatię, a nawet podziw. Liczy się nie tylko wyjątkowy prezent, ale również odpowiednie słowa! Rocznica narodzenia nie powinna być celebrowana wyłącznie w kontekście najbliższych czy przyjaciół. 

 

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu