Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-04-28

Nieoklepane życzenia imieninowe

Imieniny to za każdym razem znakomita okazja do tego, aby się spotkać w doborowym towarzystwie i pobawić. Trudno mówić o imieninach zarówno bez fajnych życzeń, jak i bez prezentu. Nie zawsze jednak jest tak, że głowa pełna jest pomysłów zarówno co do słów, które powiemy solenizantowi jak i upominku, który wręczymy. Warto mieć na uwadze to, że osoby obchodzące imieniny są bardzo różne.

Nieoklepane życzenia imieninowe

2023-04-26

Oryginalny prezent na 18 urodziny

Wyjątkowy prezent na 18 urodziny dla wyjątkowej osoby, taki by zapamiętała go na zawsze i miło wspominał po latach to prawdziwe wyzwanie. Szalony czy praktyczny? Sprawiający frajdę czy dostarczający mocnych wrażeń? Przedstawiamy wam oryginalne pomysły na prezent na 18 urodziny, dostosowane do różnych osobowości. Znajdziesz inspirację niezależnie od tego czy jesteś rodzicem, przyjaciółką, czy drugą połówką jubilata.

Oryginalny prezent na 18 urodziny

2023-04-24

Prezent dla kogoś, kto ma wszystko

Co kupić osobie, która ma wszystko i jak wybrać prezent dla kogoś, kto niczego nie potrzebuje? To dwa najczęściej zadawane pytania przed zbliżającymi się ważnymi datami. Każdy ma wśród bliskich takie trudne do obdarowania osoby, które mimo szczerych chęci ciężko zadowolić. Może to ktoś, kto osiągnął już dojrzały wiek, niepodważalny status społeczny i posiada już solidne podstawy finansowe. Nie zaskoczysz go żadnym upominkiem, bo wszystko już ma.

Prezent dla kogoś, kto ma wszystko

2023-04-21

Mądre życzenia imieninowe

Imieniny czy urodziny? Kiedy i komu wypada składać życzenia? Powszechnie uznaje się, że z najbliższymi świętujemy urodziny, a współpracownikom składamy życzenia imieninowe. Pomaga to zachować takt i nie zaglądać nikomu do metryki. Niektórzy uznają oba święta, a inni trzymają się jednego z nich. Z kolei w niektórych regionach Polski, imieniny są mało znanym obyczajem.

Mądre życzenia imieninowe

2023-04-18

Jak zaskoczyć żonę w rocznicę ślubu?

Która to już rocznica? Piąta, dziesiąta, dwudziesta? Twoja żona myśli, że dobrze Cię zna i nie jesteś w stanie jej już niczym zaskoczyć. Co roku kwiaty i pudełko czekoladek, czasami urozmaicone jakimś drobiazgiem. A może ta data gubi się wśród innych ważnych terminów, których na co dzień pilnujesz? Podczas, gdy ona myśli, że potrafi przewidzieć każdy twój ruch, jak każdy kolejny rutynowy poranek, w tym roku zaskocz ją ofiarując niebanalny prezent na rocznicę ślubu.

Jak zaskoczyć żonę w rocznicę ślubu?