Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?

2021-11-12

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?

Co kupić dziewczynie na Mikołajki? To jedna z tych miłych okazji, kiedy każdy z przyjemnością przyjmie prezent, nawet drobny. Jeśli chcesz uszczęśliwić swoją dziewczynę, postaw na coś mniej banalnego. Zasugeruj się takimi podpowiedziami jak bowling, jazda konna, degustacja czekolady, escape room czy manicure hybrydowy.

W duecie lub zespole

Bowling, czyli kręgle, to doskonała opcja dla dziewczyny, która lubi rozrywkę w towarzystwie. Możesz jej zafundować taki prezent jednocześnie towarzysząc w jego realizacji. Jeśli oboje nie macie nic przeciwko obecności większej liczby osób, zbierzcie paczkę przyjaciół. Spędzicie wieczór na świetnej zabawie, która uchodzi za najbardziej popularną grę zespołową na świecie. Poproś o wynik punktacji dla swojej dziewczyny, będzie to świetna pamiątka wyprawy na kręgle.

W siodle

Jeździectwo to bardzo popularny sport w naszym kraju. Spróbuj nim zainteresować swoją dziewczynę. Zaproponuj jej lekcję z instruktorem. Możesz wybrać opcję dla osoby początkującej lub zaawansowanej, jeśli jazda na koniu to nie jest dla niej nowe doświadczenie. Pierwsza lekcja zwykle odbywa się od ćwiczeń w lonży, gdzie stawia się na naukę zasad bezpieczeństwa, postępowania z koniem, a także wykonuje podstawowe ćwiczenia ruchowe, mające na celu poprawę równowagi. Opcja dla zaawansowanych to wyjazd w teren. Kto wie, może z tej lekcji narodzi się nowe, aktywne hobby Twojej dziewczyny?

Bardzo słodki wieczór

Czekolada belgijska nie bez powodu uchodzi za najlepszą na świecie. Zaproś swoją dziewczynę na degustację jej najlepszych gatunków w wersji fondue. Co prawda, na słodką ucztę można się wybrać samemu, ale lepiej postawić na romantyczny duet. Uczestnicy mogą próbować wiele gatunków owoców, zanurzanych w najlepszych czekoladach. Takie smakowite fondue to nie tylko pyszne smaki, ale również doskonała zabawa i relaks dla dwojga.

Detektyw na uwięzi

Bardzo kreatywną a zarazem ciekawą formą prezentu jest escape room. Uczestnicy niczym wytrawni detektywi szukają wskazówek w pomieszczeniu, z którego muszą się wydostać w określonym czasie. Do wyboru jest mnóstwo opcji pokojów tematycznych, od klimatów żeglarskich po historyczne, wyzwanie dla szpiega a nawet miłośnika horroru, na przykład w zamku Drakuli. Pokój zagadek to także opcja zabawy dla kilku osób, ale warto skorzystać z tej rozrywki w duecie. Możecie przetestować na jakim poziomie jest Wasza współpraca i wzajemne zaufanie.

Kobieta z pazurem

Jeśli Twoja dziewczyna jest miłośniczką pięknych paznokci, zafunduj jej manicure hybrydowy. Prezent zawiera wszystkich klasyczne czynności zabiegu manicure, czyli opiłowania paznokci, kosmetyki skórek, peelingu dłoni z malowaniem paznokci specjalnym, trwałym lakiero-żelem. Efekt zabiegu potrafi utrzymać się nawet 3 tygodnie, ciesząc również Twoje oczy.

Mikołajki to mały wstęp do prezentu świątecznego. Jeśli Twoja kreatywność zostanie doceniona, poszukaj podobnych tematycznie propozycji również na Boże Narodzenie.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz