Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-07-01

Najlepszy prezent dla chłopaka

Wbrew pozorom sprawienie prezentu najbliższej, ukochanej osobie wcale nie musi być proste. Jeśli masz chłopaka, to na pewno wiesz, co mu się podoba, ale przecież już kiedyś mógł dostać od Ciebie podobne prezenty. W internecie można znaleźć wiele banalnych, a niekiedy wręcz tandetnych propozycji prezentowych. Dlatego warto pomyśleć o prezentowych voucherach, dostępnych w ofercie Super Prezentów.

Najlepszy prezent dla chłopaka

2023-06-28

Lot balonem: cena, przygotowanie i lokalizacja

Jednym z nietypowych, ale bardzo oryginalnych prezentów jest ufundowanie lotu balonem. Z całą pewnością takie przeżycie dostarcza mocnych wrażeń, gdyż dostarcza zarówno dreszczyku emocji jak i nieprawdopodobnych przeżyć estetycznych. Osoba, która otrzyma tego typu prezent, z całą pewnością nie zapomni lotu i będzie to dla niej powód do tego, by wspominać te niesamowite chwile do końca życia.

Lot balonem: cena, przygotowanie i lokalizacja

2023-06-26

Najlepsze prezenty firmowe

Osoby pracujące w tym samym przedsiębiorstwie uczestniczą w integracjach i innych imprezach firmowych. Zdarza się też, że w miejscu zatrudnienia rodzą się przyjaźnie na całe życie. Nic więc dziwnego, że życie w firmie odbywa się wedle ustalonych obyczajów i konwenansów. Jednym z nich jest wręczanie sobie prezentów na różne okazje.

Najlepsze prezenty firmowe

2023-06-21

Co na rocznicę ślubu? Wybierz przeżycia

Rocznica ślubu, to uroczystość przypominająca dzień zawarcia związku małżeńskiego, oraz złożoną przysięgę. Ile małżeństw, tyle sposobów świętowania tego dnia. Jedni pragną uczcić ją tylko we dwoje, natomiast inni organizują kameralne poczęstunki dla rodziny i przyjaciół lub huczne przyjęcia. Jeżeli przypadł ci zaszczyt uczestniczenia w tej ważnej chwili, nie wypada przyjść z pustymi rękami. Warto, także postarać się o upominek, nieco bardziej wyszukany, niż bukiet kwiatów i butelka wina.

Co na rocznicę ślubu? Wybierz przeżycia

2023-06-19

Krótkie mądre życzenia imieninowe

Żyjemy szybkim tempem, co nie sprzyja celebrowaniu ważnych dat. Bywa, że w pogoni za obowiązkami zapominamy o nich. Chcesz złożyć, solenizantowi krótkie życzenia i zastanawiasz się jak w kilku słowach zawrzeć mądre przesłanie, nawet gdy przypominasz sobie o tej okazji w ostatniej chwili?

Krótkie mądre życzenia imieninowe