Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2021-11-17

Krótkie i personalizowane życzenia bożonarodzeniowe

Okres bożonarodzeniowy to czas wielkich wyznań, czułych słów oraz rodzinnej atmosfery. Będąc u boku ukochanych osób, chcemy pokazać im, jak wiele wnieśli do naszej rzeczywistości, ale… „wielość” nie ma zbyt wiele wspólnego z objętością. Nawet jeśli w tym momencie taka teza wydaje Ci się nielogiczna, nasze propozycje z pewnością zmienią Twoje nastawienie! Przekonaj się, że nawet krótkie życzenia – jeśli tylko napisane w odpowiednim stylu i trafione w gusta – mogą wyrazić więcej niż najgrubsza księga.

Krótkie i personalizowane życzenia bożonarodzeniowe

2021-11-16

Co kupić dziewczynie na Święta?

Co kupić dziewczynie na Święta? Bez względu na to, jak długo jesteście ze sobą, warto zadbać o niebanalny prezent świąteczny. Można go połączyć z porą roku i postawić na zimowe szaleństwo, lub też wybrać opcję, miłą urodzie każdej dziewczyny. Nasze propozycje to lekcja narciarstwa, manicure i pedicure hybrydowy, Day Spa, bollywood dance i degustacja kaw świata.

 

Co kupić dziewczynie na Święta?

2021-11-12

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?

Co kupić dziewczynie na Mikołajki? To jedna z tych miłych okazji, kiedy każdy z przyjemnością przyjmie prezent, nawet drobny. Jeśli chcesz uszczęśliwić swoją dziewczynę, postaw na coś mniej banalnego. Zasugeruj się takimi podpowiedziami jak bowling, jazda konna, degustacja czekolady, escape room czy manicure hybrydowy.

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?

2021-11-08

Przedświąteczne zakupy bez kolejek z 25% obniżką!

Listopad to piękny jesienny miesiąc, z którym kojarzysz kubek gorącej herbaty, lekko wietrzną pogodę oraz urocze spacery po dróżkach wtulonych w pierzyny pożółkniętych liści. To również czas, gdy możesz rozpocząć świąteczne plany, aby uchronić swoje nogi przed gwiazdkową gorączką! Są w życiu takie momenty, kiedy mamy ochotę rzucić to wszystko i zwyczajnie zaznać odrobiny spokoju, bez względu na okoliczności czy wszelkie konsekwencje. Tylko dlaczego takie myśli uaktywniają się przede wszystkim podczas przygotowań do świąt? 

 

Przedświąteczne zakupy bez kolejek z 25% obniżką!

2021-11-05

Co kupić chłopakowi na Mikołajki?

Co kupić chłopakowi na Mikołajki? Jest wiele opcji, począwszy od drobiazgu, który jednak może się z czasem zawieruszyć po prezent, jaki na długo zapadnie w pamięci. Możesz być pewna, że Twój chłopak pozytywnie zareaguje na wszystko, co pachnie przygodą i adrenaliną. Nasze propozycje to wirtualna rzeczywistość, masaż sportowy, supersamochody, arrow tag i trening personalny.

 

Co kupić chłopakowi na Mikołajki?