Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Tanie prezenty świąteczne

2022-11-30

Tanie prezenty świąteczne

Każdy z nas pragnie, aby świąteczny czas upłynął w rodzinnej, pięknej i przepełnionej blaskiem atmosferze. W ciągu tych dni pragniemy wywołać uśmiech i sprawić wiele radości najbliższym. Jak nie dać się napływającym ze wszystkich stron informacjom o rosnących cenach, a przy tym podarować w prezencie piękny, aczkolwiek tani prezent świąteczny? Podpowiadamy i gwarantujemy, że nie oznacza to, że upominki będą gorsze, a nawet wprost przeciwnie - będą idealne!

Nie będziemy odkrywczy, kiedy napiszemy, że aktualna sytuacja w kwestii rosnących cen i pędzącej inflacji jest nam doskonale znana, ale także jak najbardziej zrozumiała. Doskonale też zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w czasie świąt jest dla każdego z nas to, aby ten czas upłynął bez trosk i zmartwień. Rodzinna atmosfera, świąteczna aura, płynące z głośników kolędy, aromatyczne potrawy oraz góra prezentów pod choinką to rzeczy, bez których nie wyobrażamy sobie Bożego Narodzenia. Jak więc połączyć tradycję z tym, co aktualnie się dzieje i poradzić sobie z prezentami, które sprawią radość naszym bliskim? Podpowiadamy tanie prezenty świąteczne i wierzymy, że zbliżające święta będą wyjątkowe!

Jak wybrać prezenty gwiazdkowe w dobrej cenie?

Zanim przejdziemy do zakupów, a właściwie naszych propozycji tanich prezentów na Boże Narodzenie warto wspomnieć o bardzo ważnej rzeczy - nie cena przy wręczaniu prezentu ma znaczenie. Najważniejszy jest gest, moment radości, emocje towarzyszące tej chwili. Jaki wybrać prezent, aby zbliżające święta upłynęły w pięknej atmosferze, a podarowane prezenty uradowały obdarowanych?

Bez względu na budżet jaki chcemy przeznaczyć na zakup prezentu najpierw warto się zastanowić nad tym o czym naprawdę marzy osoba, która ma być obdarowana upominkiem. Odpowiedzieć sobie na pytania: co lubi? Co sprawi jej radość? A może czegoś potrzebuje? Kiedy już odpowiemy sobie na kilka istotnych kwestii dotyczących kogoś, komu pragniemy sprawić świąteczną niespodziankę warto szczerze podejść do tematu wydatków: ile chcemy oraz ile pieniędzy możemy przeznaczyć na prezent świąteczny? Takie uczciwe podejście zaoszczędzi nam długiego poszukiwania i ogromnej frustracji.

Tanie prezenty na święta - ile wydać na świąteczny upominek?

Oszacowanie swoich finansowych możliwości podczas zakupów świątecznych bardzo ułatwi podjęcie decyzji, ale też sprawi, że nie wydamy więcej niż to sobie założyliśmy oraz uchroni nas przed niepotrzebnym stresem. Kiedy już zdecydujemy czy kwota nie może przekroczyć 70, 100 czy 150 zł możemy przystąpić do poszukiwań. Warto przy tej okazji skorzystać w filtrów dostępnych w sklepach internetowych. Bardzo często podczas wyszukiwania produktów na stronie można ich obszar ograniczyć do ceny. Dzięki temu wyświetlą nam się nie tylko te produkty, które spełniają nasza oczekiwania pod względem zainteresowań i kontekstu, kolejno miejsca realizacji upominku, ale także ceny. Takie zawężenie sprawi, że na jednej stronie wyświetlą nam się wyłącznie te prezenty na święta, które są dla nas interesujące i osiągalne cenowo. Teraz znalezienie wymarzonego upominku okaże się już łatwością.

Prezenty świąteczne do 70 zł

Spełnienie świątecznych marzeń nie musi oznaczać drogich prezentów, a wywołanie uśmiechu na twarzy ukochanej osoby w dniu Bożego Narodzenia wcale nie pochłonie ogromnych wydatków. Poszukując prezentu świątecznego w dobrej cenie można wydać nawet mniej niż 70 zł, a radość obdarowanej osoby z pewnością będzie wielka. Wśród upominków, które z pewnością uradują każdą kobietą można znaleźć pakiety SPA, jogę albo degustację aromatycznych, włoskich dań podczas pysznej kolacji. Mężczyzn z pewnością ucieszą wszystkie motoryzacyjne aktywności, dlatego czeka na nich przejażdżka Lamborghini, ale także wizyta u groomera oraz chwila relaksu w grocie solnej. Dzieciaki ucieszą się natomiast z wizyty w parku trampolin czy warsztatu wyrobu czekolady - dobra zabawa i pyszna frajda - GWARANTOWANE!

Tanie prezenty świąteczne do 150 zł

Podarowywanie bożonarodzeniowych prezentów to wspaniała okazja do tego, by spełnić marzenia i dostarczyć nieznanych dotychczas emocji. Taka chwila to szansa na uśmiech, radość i piękne wspomnienia obdarowanej osoby. Rozszerzając więc poszukiwania o wyższą kwotę mamy szansę zabrać bliską nam osobę do emocjonującego raju. To wspaniała okazja do tego, by spełnić jej marzenia. Bo kto nie pragnie ekstremalnych przeżyć czy wyciszającej wizyty w salonie masażu?

Podaruj prezent, który da wybór

Nie do końca wiesz co tak naprawdę sprawi radość obdarowywanej przez Ciebie osobie? Pragniesz, aby upominek był wyjątkowy i spełniał oczekiwania? Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest bon podarunkowy na dowolnie określą kwotę - dzięki niemu obdarowany sam zdecyduje jaką przygodę chce przerzuć i spełni swoje marzenie. Czy jest coś piękniejszego niż bon, który okaże się furtką do nieznanych emocji, pulsującej w żyłach adrenaliny czy uronionych ze wzruszenia łez? Co więcej określenie wartości podarunku daje szansę na to, aby dopasować go do możliwości finansowych osoby kupującej prezent - to wspaniała okazja do tego, aby podarować tanie, a jednocześnie bardzo wyjątkowe prezenty świąteczne.

Wstecz