O Super Prezentach

Super Prezenty to przede wszystkim ludzie, którzy pragną dzielić się cudownymi prezentami z innymi! Oferujemy niezapomniane przeżycia w formie kart podarunkowych, voucherów oraz całych zestawów podarunkowych. Na naszej stronie www.superprezenty.pl dzielimy się najlepszymi chwilami, które można przeżywać indywidualnie, z partnerem/partnerką lub z całą rodziną i znajomymi.

Super Prezenty to przede wszystkim pasja, wyrażająca się w chęci obdarowywania wspaniałymi emocjami. Takie prezenty zostają w pamięci znacznie dłużej, niż zwykłe, materialne upominki. Adrenalina, pasja, ekscytacja, czy odprężenie – nasze propozycje nie mają  jednej twarzy. Pasjonaci wrażeń znajdą u nas naprawdę wiele propozycji, z przeróżnych kategorii.

Strzelanie, zdrowie i uroda, samochody, loty, podróże i degustacje to tylko nieliczne z możliwych opcji do wyboru. Jesteśmy wyłącznym partnerem sieci Empik i Carrefour, co dodaje nam nieustannie skrzydeł, by znajdować coraz to ciekawsze i bardziej ekstremalne prezenty właśnie dla takich ludzi, jak my sami!

Wierzymy, że prawdziwe i wartościowe przeżycia inspirują do podejmowania nowych wyzwań. U nas każdy znajdzie coś dla siebie: zmęczony – relaks, znudzony codziennością – adrenalinę, pasjonat emocji – ekscytację, romantyk – wspaniałe chwile we dwoje.

Wyróżniamy się oryginalnymi akcjami promocyjnymi, dbałością w kontakcie z klientem oraz współpracą z certyfikowanymi Partnerami.

Super Prezenty obserwuje na Facebooku ponad 47 tys. ludzi, a na Instagramie ponad 846 - liczby te nieustannie rosną! Współpracujemy ze znanymi blogerami i instagramerami, którzy dzielą pasję do super prezentów i wspaniałych doznań.

W swojej bazie, firma posiada ponad 2000 propozycji na super prezenty, a liczba stale ta rośnie. Super Prezenty to część międzynarodowej grupy, która funkcjonuje na rynku od ponad 12 lat. Klienci polecają nasze usługi zarówno na stronie ceneo, jak i na opineo.

Firma ma 9 punktów sprzedaży stacjonarnych w największych galeriach handlowych, takich jak: Galeria Kazimierz w Krakowie, Galeria Mokotów w Warszawie i Stary Browar w Poznaniu. Wykwalifikowana obsługa zawsze pomoże wybrać preferowany rodzaj prezentu. W sieci sklepów Empik znajduje się się  40 standów z ofertami, a w sklepach Carrefour klienci znajdą mnóstwo ciekawych propozycji na prezent dla siebie i najbliższych.

Stacjonarne biuro Super Prezentów znajduje się przy ulicy Siennej 64. Tutaj zapłaty za zakupy można dokonać  przy pomocy gotówki i karty płatniczej.