Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezent na święta dla taty

2022-10-04

Prezent na święta dla taty

Nadszedł najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas w roku: wielkie odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia. I chociaż wydaje się, że pozostało jeszcze mnóstwo czasu, to już dzisiaj warto się zastanowić nad prezentami świątecznymi. Pamiętajmy przy tym, że upominki nie zawsze muszą być z kategorii tych praktycznych i potrzebnych, szczególnie jeśli poszukujemy prezentu na święta dla taty. Warto poszukać czegoś, co sprawi mu prawdziwą radość.

Świąteczny prezent dla taty poszukiwany!

Mogłoby się wydawać, że do świąt pozostało jeszcze mnóstwo czasu i właściwie byłaby to prawda, gdyby nie fakt, że przed Tobą świąteczne zakupy. I o ile upominki dla wszystkich członków rodziny, przyjaciół, znajomych z pracy, a nawet sąsiada to prawdziwa łatwizna, o tyle prezent na święta dla taty to nie lada wyzwanie. No bo właściwie co można podarować komuś, kto niczego nie potrzebuje, wszystko ma, a swetry z metkami (sprzed roku, dwóch i pięciu) wypadają już z szafy? Mamy dobrą wiadomość! W tym roku mówimy stanowcze NIE dla skarpetek i golarek, a podpowiadamy o czym naprawdę marzą ojcowie!

Pomysł na prezent dla taty na święta

Poszukiwania prezentu na święta dla taty warto zacząć od pomysłu! Niby proste, a jednak nie zawsze takie oczywiste. W większości przypadków ojcowie są tak bardzo przewidywalni i tam mocno przekonani o tym, że nie tylko nic nie potrzebują i wszystko mają albo „dziecko, daj spokój, po co mi prezenty?”, że nie poświęcamy zbyt wiele czasu na upominki dla nich. Znajome, prawda? I tu pojawia się pytanie, czy prezent zawsze musi być praktyczny, potrzebny czy też oczywisty? Otóż nie musi! Poszukując pomysłu na prezent świąteczny dla taty warto poświęcić chwilę (albo dwie!) na to, aby naprawdę poważnie zastanowić się nad tym, co ukochany staruszek chciałby znaleźć pod choinką, czym się interesuje albo o co ostatnio częściej pyta. Może zaczął wspominać jakimś bohaterze filmu, który ostatnio oglądał albo z radością opowiadał o koledze, który zrobił coś kompletnie szalonego? Takie drobne szczegóły z życia znacząco pomogą w poszukiwaniach prezentu na święta dla taty. Warto więc już teraz uważniej słuchać co mówią rodzice, podpytywać o mało oczywiste rzeczy albo żartobliwie zaproponować coś nietypowego. Bo przecież nikt nie powiedział, że swetry z szafy nie przydadzą się podczas szalonego wypadu na off-road za miastem? Brzmi nietypowo, ale może o tym właśnie marzy tata? O przeżyciu wspaniałej przygody i pięknych wspomnieniach?

Prezent dla taty na święta

Wywiad zrobiony i nagle okazało się, że tata nad wyraz często opowiada o szybkich sportowych autach, a to przy okazji ostatniej powtórki „Szybcy i wściekli” w TV? A może pod wpływem innego programu telewizyjnego zainteresował się smakiem kuchni azjatyckiej i z nieskrywaną ciekawością opowiadał o obradach jury na temat czerwonego curry? Albo kolega z pracy ostatnio z trwogą wspominał o wypadku, z którego wyszedł cało tylko dzięki szkoleniu z bezpiecznej jazdy, na którym był w zeszłym roku? Nagle pojawiło się wiele nieodkrytych dotychczas możliwości prezentu na święta dla taty? To wspaniale! Jeśli natomiast jeszcze w tyle głowy pojawia się sweter albo golarka, to wprost podpowiadamy: co podarować w prezencie na święta tacie?

  • miłośnikom aut warto w prezencie podarować przejażdżkę szybkim, luksusowym samochodem. Taka motoryzacyjna przygoda to nie tylko okazja do tego, by sprawdzić się za kierownicą i poczuć pulsującą w żyłach adrenalinę, ale też gwarancja pięknych wspomnieć przez drugie lata;
  • każdy koneser dobrego alkoholu z pewnością bardziej niż kufel do piwa (kolejny!) doceni możliwość samodzielnego wykonania czy też degustację ulubionego trunku;
  • poszukiwacze ekstremalnych wrażeń (można ich poznać po tym, że nie zgadzają się z żoną i mają swoje zdanie) będą zachwyceni, kiedy pod choinką znajdą wyprawę na off-road czy lot balonem nad miastem i z pewnością docenią oryginalność upominku.

To tylko część prezentów, jakie w święta można podarować tacie. Najważniejsze, by zrobić wszystko, aby upominek okazał się bożonarodzeniowym strzałem w dziesiątkę. Warto przy tej okazja zadbać także o to, aby tata podczas korzystania z podarowanego mu prezentu czuł się komfortowo. Może idealnie byłoby, gdyby prezent był dla niego i drugiej osoby - żony, przyjaciela albo dla Ciebie? Bo czy może być coś piękniejszego niż wspólna, niezapomniana przygoda? Nasze przeczucie mówi, że czekają Cię piękne, wspólnie spędzone z tatą chwile. Wykorzystaj je! Wesołych Świąt!

Wstecz