Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-12-07

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

Jak co roku bożonarodzeniowymi życzeniami podzielimy się z bliskimi przy wigilijnym stole. Nie wszyscy jednak, którym chcielibyśmy je złożyć, będą przy nim obecni. Miłych słów nigdy za wiele! Jeśli z jakiegoś powodu nie znajdziecie czasu, aby wszystkim nieobecnym złożyć życzenia telefonicznie, proponujemy, by zrobić to SMS-em, mailem lub poprzez Facebooka.

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

2022-12-06

Prezenty na święta dla dzieci

Mama i tata, babcia i dziadek, ciocia, wujek i przyjaciele rodziny - wszyscy pragną spełniać marzenia, szczególnie jeśli wśród oczekujących na wizytę Mikołaja są dzieci. W takich momentach każdy bardziej angażuje się w poszukiwania śladów na śniegu, wypatruje sań na niebie i w wielkiej tajemnicy podkłada pod choinkę worek wypełniony prezentami. Co podarować w prezencie na święta dla dzieci, aby sprawić im radość i zagwarantować piękne chwile?

Prezenty na święta dla dzieci

2022-12-05

Prezent na święta dla nastolatka

Żarty się skończyły! Przyszła pora na prawdziwe poszukiwania i nie będzie łatwo! Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby znalezienie prezentu na święta dla nastolatka odbyło się szybko, bezboleśnie i bez większych ofiar, ale doskonale wiemy, że z typowym nastolatkiem to nigdy nic nie wiadomo. Co więc podarować w Boże Narodzenie młodemu człowiekowi, który jest na etapie życia: nic mi się nie chce, nie wiem, nie mam zdania? My wiemy i podpowiemy!

Prezent na święta dla nastolatka

2022-11-30

Tanie prezenty świąteczne

Każdy z nas pragnie, aby świąteczny czas upłynął w rodzinnej, pięknej i przepełnionej blaskiem atmosferze. W ciągu tych dni pragniemy wywołać uśmiech i sprawić wiele radości najbliższym. Jak nie dać się napływającym ze wszystkich stron informacjom o rosnących cenach, a przy tym podarować w prezencie piękny, aczkolwiek tani prezent świąteczny? Podpowiadamy i gwarantujemy, że nie oznacza to, że upominki będą gorsze, a nawet wprost przeciwnie - będą idealne!

Tanie prezenty świąteczne

2022-11-28

Życzenia na święta bożego narodzenia dla rodziny

Nieważne, w jakiej formie je przekażemy – czy będzie to wiersz, krótki SMS, wpis w mediach społecznościowych, czy e-mail – liczy się pamięć. Nie wszystkim nam uda się spędzić czas przy wspólnym stole. Obowiązki i dzielący nas dystans – ten liczony w kilometrach, a czasami i ten mentalny – warto skrócić, przesyłając bożonarodzeniowe życzenia. Miły gest świadczący o poświęconym czasie i o tym, że ciepło myślimy o swoich bliskich.

Życzenia na święta bożego narodzenia dla rodziny