Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-08-22

Prezent na odejście z pracy

Każdy człowiek choć odrobinę jest sentymentalny. Niejednemu pracownikowi zmieniającemu zatrudnienie zakręci się w oku łezka. Czy w związku z tym w ogóle wypada robić prezenty? Czy nie będzie to odebrane tak, jakbyśmy cieszyli się z tego, że ktoś odchodzi z pracy? Nic podobnego. Wręczanie prezentów na czyjeś odejście z pracy jest wyrazem naszego szacunku dla tej osoby, zapewnieniem o sympatii oraz podziękowaniem za wspólne spędzony czas i udaną współpracę.

Prezent na odejście z pracy

2023-08-18

Wzruszające życzenia imieninowe

Komu wypada złożyć wzruszające życzenia w dniu imienin? Na tak osobiste i powodujące łzy wzruszenia słowa możemy pozwolić sobie, pragnąc złożyć życzenia bliskiej osobie, z którą łączą nas szczególne więzi i dobre relacje. Tego typu życzeń natomiast lepiej unikać, w stosunku do nowo poznanej osoby lub gdy poznaliśmy kogoś niedawno albo nie znamy zbyt dobrze sytuacji prywatnej solenizanta, ponieważ nasze słowa mogą wywołać odwrotny efekt od zamierzanego.

Wzruszające życzenia imieninowe

2023-08-17

Życzenia imieninowe dla księdza od parafian

Jako społeczność kościelna pragniecie wyrazić księdzu wdzięczność, w dniu jego imienin, za wzorową posługę kapłańską? Jednak parafian może wprawiać w zakłopotanie ułożenie odpowiednio stosownych życzeń dla kapłana. Czego życzyć w dniu imienin i jak składać życzenia imieninowe księdzu? Nie ulega wątpliwości, że w dobrym tonie będzie zadbać o to, aby życzenia imieninowe dla księdza miały charakter religijny i nie dotykały osobistych kwestii.

Życzenia imieninowe dla księdza od parafian

2023-08-16

Prezent dla miłośniczki koni

Ludzie, którzy kochają zwierzęta postrzegane są jako dobre i łagodne osoby. Coś rzeczywiście w tym jest, gdyż bliskość z naturą w magiczny sposób łagodzi nerwy i pozwala znaleźć wewnętrzną równowagę. Kontakt ze zwierzęciem to w końcu kontakt z żywą istotą, z którą można nawiązać więź, a nawet relację. Jeśli w Twojej rodzinie albo gronie przyjaciół i bliskich jest miłośniczka koni – potocznie mówi się: koniara – to zapewne nie zabraknie wielu okazji do tego, aby wręczyć jej prezent.

Prezent dla miłośniczki koni

2023-08-14

Prezenty dla pracowników

Nie samą pracą żyje człowiek, a drobne przyjemności i atrakcje dają mocy do działania. Chcąc wyróżnić pracowników upominkami lub zbudować przyjazną atmosferę w firmie, szukasz czegoś, co spełni oczekiwania zespołu? To prawdziwe wyzwanie, któremu postaramy się wspólnie z tobą sprostać. W tym artykule, znajdziesz propozycje prezentowych pewników a także zupełni zaskakujące pomysły. Przedstawiamy prezenty, dzięki którym pomożesz pracownikom zbudować profesjonalny wizerunek, rozwijać się, zrelaksować, a także odstresować i scalić team na wyjeździe integracyjnym. Zatem jaki prezent dla pracowników będzie najlepszy?

Prezenty dla pracowników