Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2021-07-26

Życzenia na 70 urodziny

70 urodziny to dzień, w którym zyskujesz jedną z niewielu okazji, aby wyrazić podziw, szacunek i miłość do bliskiego Ci seniora. Osoby w kwiecie wieku są doświadczone na wszystkich poziomach ludzkiej egzystencji. 

Życzenia na 70 urodziny

2021-07-09

Życzenia ślubne od rodziców

Istnieją na tym świecie osoby całkowicie bezinteresowne i oddane szczęściu innych. To osoby cierpliwe, opiekuńcze, zaangażowanie oraz kochające przynajmniej jedną osobę bardziej od samych siebie. To opiekuni, doradcy, przyjaciele i sędziowie. To rodzice.

Życzenia ślubne od rodziców

2021-07-07

Oryginalne życzenia ślubne

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w ludzkim życiu. Państwo młodzi odbierają mnóstwo życzeń od gości celebrujących zwieńczenie ich miłości, zatem jak wyróżnić się, gdy nowożeńcy są Ci szczególnie bliscy? Podstawą obdarowywania jest szczere i dobre słowo, właśnie dlatego do torebki z prezentem wypada dołączyć tych kilka linijek tekstu, który pochodzi prosto z serca. Jeśli pragniesz pokazać obdarowanym swoje szczere chęci względem nich, postaw na emocje. 

Oryginalne życzenia ślubne

2021-07-06

Wybierz idealne życzenia ślubne dla przyjaciół

Piękne słowo powinno być artykułowane sercem. Ślub odbywa się tylko raz w życiu, a Ty masz wiele do powiedzenia. Z tego powodu oprócz prezentu wypada zadbać o odpowiednie słowa. W krótkiej formie życzeń z okazji ślubu pragniesz zamieścić całą swoją miłość, wdzięczność, a przede wszystkim szczere uczucia względem odbiorcy. 

Wybierz idealne życzenia ślubne dla przyjaciół

2021-07-01

Życzenia ślubne dla przyjaciół – dołącz szczere słowo do super prezentu

Przyjaźń jest oparta na wyjątkowo trwałym fundamencie. Mówimy, że nic jej nie unicestwi, bo spośród wszystkich innych relacji wyróżnia się całkowitą bezinteresownością, lojalnością oraz szczerymi chęciami. Ślub przyjaciela jest więc z reguły bardzo emocjonującym dniem – w końcu pragniesz jego bądź jej szczęścia praktycznie w takim samym stopniu, jak względem samego siebie. 

Życzenia ślubne dla przyjaciół – dołącz szczere słowo do super prezentu