Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-08-18

Wartościowe życzenia na 80 urodziny – zainspiruj się naszymi propozycjami

80 lat… czy to nie powód do dumy? Przez 8 dekad ktoś z Twoich ukochanych nabierał życiowego doświadczenia, które najprawdopodobniej przydało Ci się w codziennym funkcjonowaniu. Dziadkowie, przyjaciele, rodzice czy rodzeństwo w tak dojrzałym wieku jest w stanie inaczej spojrzeć na rzeczywistość.

Wartościowe życzenia na 80 urodziny – zainspiruj się naszymi propozycjami

2022-08-16

Powrót do szkoły – zajęcia po szkole

Wrzesień to charakterystyczny moment w ciągu całego roku kalendarzowego. Dzieci wracają do szkół, rodzice wracają do obowiązków szkolnych swoich pociech, a konsumenci z każdej strony (bez względu na swój wiek, sytuację życiową czy zawodową albo zainteresowania) bombardowani są promocjami w myśl hasła „back to school”. Naszym zdaniem to piękne, że przez ten krótki czas każdy z nas może poczuć się jak uczeń, powspominać szkolne czasy czy znaleźć sobie zajęcie, które okaże się kompletnie nowym hobby.

Powrót do szkoły – zajęcia po szkole

2022-08-13

Mądre życzenia na 18 urodziny

18 urodziny to święto, które powinno się odpowiednio celebrować! Pierwszy dzień dorosłości stanowi idealną sposobność, aby podziękować za wartościową relację oraz przekazać bezlik ciepłych słów. 

Mądre życzenia na 18 urodziny

2022-08-09

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

Pragniesz udowodnić bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy? Podziękować za obecność w Twoim życiu? A może po prostu wyrazić wielką sympatię? W ciągu roku jest jeden taki dzień, gdy możesz przekazać ogrom dobroci względem kogoś, kto zajmuje specjalne miejsce w Twoim sercu. To urodziny, czyli najlepsza okazja do złożenia parafki pod wartościową relacją.

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

2022-08-08

OFF-ROAD – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Kochasz ekstremalne przygody, uwielbiasz samochody, nie straszne Ci brudne ubrania, ale oddasz wszystko by wdepnąć gaz i wyskoczyć na leśnym pagórku? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią TAK to oznacza, że jesteś we właściwym miejscu i szybko odnajdziesz się w off-roadowym świecie pulsującej w żyłach adrenaliny. Czym jest ten niesamowicie ekscytujący sport i dlaczego pokocha go każdy miłości dobrej, samochodowej zabawy? Wejdź z nami do tego świata i wspólnie odkryjmy tajemnicę 4x4!

OFF-ROAD – wszystko, co musisz o nim wiedzieć