Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-04-11

Ile daje się na komunię? Poradnik

Choć celebrowanie pierwszej komunii świętej, powinno mieć wymiar przede wszystkich duchowy, to prezenty wciąż są jej nieodłącznym elementem. Z braku pomysłów na rzeczowe podarunki, wiele osób decyduje się obdarować dzieci komunijne pewną sumą pieniędzy, tradycyjnie włożonych w kartkę z życzeniami.

Ile daje się na komunię? Poradnik

2023-04-07

Życzenia imieninowe - krótkie, zabawne i rymowane

„U cioci na imieninach są goście i jest rodzina…” - tak zaczyna się znany utwór Stanisława Grzesiuka. Wszedł już na stałe do popkultury jako lubiana piosenka biesiadna. Ale imieniny są obchodzone nie tylko przez ciocie, ale też nasze mamy, babcie, ojców, dziadków, wujków, rodzeństwo, kuzynostwo i przyjaciół. W ciągu roku nie zabraknie nam okazji, aby bawić się na tego typu imprezach. Jakkolwiek jest to miła perspektywa, to jednak zawsze pojawia się problem, jakie życzenia złożyć?

Życzenia imieninowe - krótkie, zabawne i rymowane

2023-04-04

Jaki prezent na Dzień Matki? 25 pomysłów

Co roku zadajesz sobie pytanie, co kupić na Dzień Matki? Zastanawiasz się jaki prezent dla młodej mamy? Oryginalny upominek dla matki jest na wagę złota, tym bardziej, jeśli obdarowujesz ją już kilkanaście lat i zaczyna brakować ci pomysłów. Zainspiruj się naszym poradnikiem, który jest zbiorem pomysłów na idealny prezent na każdy etap macierzyństwa.

Jaki prezent na Dzień Matki? 25 pomysłów

2023-03-20

Piękne życzenia wielkanocne

Wielkanoc to najważniejsze ze świąt w kalendarzu katolickim. Przypada na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni – w bieżącym roku będzie to 17 kwietnia. Nierozłącznie kojarzy się nam z baziami, święconką, zajączkiem wielkanocnym, malowaniem jajek i oczywiście wspólnym śniadaniem przy poświęconym jedzeniu.

Piękne życzenia wielkanocne

2023-02-24

Nieoklepane życzenia urodzinowe dla dzieci

Jego zainteresowania i pasje są Ci dobrze znane. Wiesz, co sprawia mu radość i wywołuje szczery uśmiech. Chcesz w niebanalny sposób życzyć mu wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, a jednocześnie wiesz, że zbyt długie życzenia, mogą je rozkojarzyć i sprawić, że maluch ich nie zapamięta. A przecież chodzi o to, aby pociecha mogła do nich wrócić pamięcią, bo ciekawe i złożone od serca życzenia budują, dają opokę, bywają cenną wskazówką…

Nieoklepane życzenia urodzinowe dla dzieci