Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-08-22

Co musisz wiedzieć przed wizytą na strzelnicy?

Wystrzałowy prezent, chęć poznania czegoś zupełnie nowego czy hobby, które pomału rozwija się w wielką pasję? Bez względu na to jakie są Twoje motywacje przed pójściem na strzelnicę musisz wiedzieć o najważniejszych rzeczach dotyczących bezpieczeństwa, techniki oraz zasad, które na niej obowiązują. Oto lista 5 rzeczy, które musisz wiedzieć zanim wybierzesz się na strzelnicę po raz pierwszy, ale też pamiętać o nich za każdym kolejnym razem.

Co musisz wiedzieć przed wizytą na strzelnicy?

2022-08-19

Życzenia dla chłopaka - na Dzień Chłopaka i nie tylko

Z Dniem Chłopaka jest trochę inaczej niż z Dniem Kobiet. W szybkim quizie przeprowadzonym w pracy na męskiej części zespołu okazało się, że dokładną datę tego święta na trzech mężczyzn, zna tylko jeden. Chcąc, aby o Dniu Chłopaka zrobiło się głośniej i aby zyskał zbliżoną rangę do Dnia Kobiet, wybraliśmy specjalnie przygotowane na ten dzień życzenia.

Życzenia dla chłopaka - na Dzień Chłopaka i nie tylko

2022-08-18

Wartościowe życzenia na 80 urodziny – zainspiruj się naszymi propozycjami

80 lat… czy to nie powód do dumy? Przez 8 dekad ktoś z Twoich ukochanych nabierał życiowego doświadczenia, które najprawdopodobniej przydało Ci się w codziennym funkcjonowaniu. Dziadkowie, przyjaciele, rodzice czy rodzeństwo w tak dojrzałym wieku jest w stanie inaczej spojrzeć na rzeczywistość.

Wartościowe życzenia na 80 urodziny – zainspiruj się naszymi propozycjami

2022-08-16

Powrót do szkoły – zajęcia po szkole

Wrzesień to charakterystyczny moment w ciągu całego roku kalendarzowego. Dzieci wracają do szkół, rodzice wracają do obowiązków szkolnych swoich pociech, a konsumenci z każdej strony (bez względu na swój wiek, sytuację życiową czy zawodową albo zainteresowania) bombardowani są promocjami w myśl hasła „back to school”. Naszym zdaniem to piękne, że przez ten krótki czas każdy z nas może poczuć się jak uczeń, powspominać szkolne czasy czy znaleźć sobie zajęcie, które okaże się kompletnie nowym hobby.

Powrót do szkoły – zajęcia po szkole

2022-08-13

Mądre życzenia na 18 urodziny

18 urodziny to święto, które powinno się odpowiednio celebrować! Pierwszy dzień dorosłości stanowi idealną sposobność, aby podziękować za wartościową relację oraz przekazać bezlik ciepłych słów. 

Mądre życzenia na 18 urodziny