Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2020-04-21

Top 10 wybitnych seriali do obejrzenia w czasie kwarantanny

Filmy to doskonały sposób, by odpocząć od zgiełku codzienności i choć na moment odłączyć myśli od codziennej problematyki. Jest to szczególnie wskazane w czasie, gdy nie ma możliwości wyjścia poza drzwi własnego domu. Jednak my, ludzie, wykazujemy nieopisaną chęć przywiązywania się do opowiadanej historii, czego nie może zagwarantować dwu lub trzygodzinna opowieść. W Super Prezentach stawiamy na przeżycia, lecz co może zagwarantować jeszcze większą dawkę emocji niż te, którymi częstują nas kinowe dzieła? Seriale! 

Top 10 wybitnych seriali do obejrzenia w czasie kwarantanny

2020-04-17

10 filmowych arcydzieł do obejrzenia w domu

Już od samego początku trwania naszej firmy opieramy się na stwierdzeniu, że to przeżycia przynoszą największą dawkę emocji, lecz warto odpowiedzieć sobie na pytanie „czym właściwie są te przeżycia?”. Czy to jedynie skoki, jazdy szybkimi samochodami i masaże? Czy w ogóle trzeba wychodzić z domu, aby doświadczyć czegoś niesamowitego, a jednocześnie niepochodzącego z materialnych dóbr? Naturalnie są to pytania retoryczne.

10 filmowych arcydzieł do obejrzenia w domu

2020-04-09

Magiczna Wielkanoc z bliskimi bez odwiedzania ich

Czy Wielkanoc może być magiczna? Oczywiście, że tak! Ten przymiotnik, choć częściej utożsamiany z grudniowymi świętami, okazuje się najwłaściwszym określeniem czasu spędzonego u boku najbliższych i w pięknie przystrojonym domu, do którego wpadają wiązki pierwszych wiosennych promieni słonecznych. Tego roku obchodzimy Wielkanoc w innych okolicznościach, będąc niekiedy oddalonymi od rodzin. Na szczęście technologia połączona z wyobraźnią pomoże wykrzesać tę cząstkę świątecznej magii, nawet na odległość! Poznaj pięć sposobów na bezpieczne i zarazem miłe spędzenie Wielkiejnocy.

Magiczna Wielkanoc z bliskimi bez odwiedzania ich

2020-03-19

5 pomysłów na aktywności bez opuszczania domu

Choć każdy lubi czasem pobyć w czterech ścianach swojego mieszkania, to w obecnej sytuacji jednostajność może dać się we znaki, nawet jeśli należysz do grona zatwardziałych domatorów. Nie oznacza to jednak, że brak wyjścia na zewnątrz musi się równać brakowi wyjścia z rutyny! Aktualnie dobrze pozostać w mieszkaniu dla dobra swojego i innych, co nie znaczy, że jesteś zamknięty na świat. Warto zamienić tę „cytrynę” w łyk przepysznej lemoniady. Jak to zrobić?

5 pomysłów na aktywności bez opuszczania domu

2020-01-30

Pomysł na romantyczne walentynki - spędźcie ten dzień wyjątkowo!

Dla jednych święto zakochanych, a dla innych dzień, jakich w kalendarzu wiele. Walentynki, chociaż co roku są przedmiotem sporu między zwolennikami jednego podejścia, a drugiego, wciąż zajmują wysoką pozycję wśród różnych uroczystości obchodzonych w naszym kraju. Pozwól się porwać tej niecodziennej, magicznej atmosferze i spraw, aby Twoja druga połówka spędziła 14 lutego w sposób niezapomniany!

Pomysł na romantyczne walentynki - spędźcie ten dzień wyjątkowo!