Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2021-08-13

Wkraczamy na nowy poziom obdarowywania… adoptując słonicę

Prawie od dekady głosimy ideę obdarowywania przeżyciami przy jednoczesnym odchodzeniu od materializmu. 

Nie ma takiej portmonetki, lampki, figurki ani zabawki, która poruszyłaby serce, wywołując łzy radości. Nie ma też ani jednej osoby, która rozpamiętywałaby drobiazg otrzymany z okazji urodzin, świąt czy walentynek. Zupełnie inaczej wygląda to w kontekście przeżyć – one pozostają w pamięci nawet wtedy, gdy mówimy o stosunkowo krótkim doświadczeniu.

Wkraczamy na nowy poziom obdarowywania… adoptując słonicę

2021-08-13

Nierymowane życzenia ślubne

Życzenia ślubne to tradycja, którą powinniśmy potraktować odrobinę inaczej. Dlaczego? Ponieważ osoby szukające odpowiednich słów do załączenia z okazji rozpoczęcia nowego rozdziału życia dość często robią to bezrefleksyjnie. Pora to zmienić!

Nierymowane życzenia ślubne

2021-07-09

Życzenia ślubne od rodziców

Istnieją na tym świecie osoby całkowicie bezinteresowne i oddane szczęściu innych. To osoby cierpliwe, opiekuńcze, zaangażowanie oraz kochające przynajmniej jedną osobę bardziej od samych siebie. To opiekuni, doradcy, przyjaciele i sędziowie. To rodzice.

Życzenia ślubne od rodziców

2021-07-06

Wybierz idealne życzenia ślubne dla przyjaciół

Piękne słowo powinno być artykułowane sercem. Ślub odbywa się tylko raz w życiu, a Ty masz wiele do powiedzenia. Z tego powodu oprócz prezentu wypada zadbać o odpowiednie słowa. W krótkiej formie życzeń z okazji ślubu pragniesz zamieścić całą swoją miłość, wdzięczność, a przede wszystkim szczere uczucia względem odbiorcy. 

Wybierz idealne życzenia ślubne dla przyjaciół

2021-07-01

Życzenia ślubne dla przyjaciół – dołącz szczere słowo do super prezentu

Przyjaźń jest oparta na wyjątkowo trwałym fundamencie. Mówimy, że nic jej nie unicestwi, bo spośród wszystkich innych relacji wyróżnia się całkowitą bezinteresownością, lojalnością oraz szczerymi chęciami. Ślub przyjaciela jest więc z reguły bardzo emocjonującym dniem – w końcu pragniesz jego bądź jej szczęścia praktycznie w takim samym stopniu, jak względem samego siebie. 

Życzenia ślubne dla przyjaciół – dołącz szczere słowo do super prezentu