Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2021-09-21

Życzenia bożonarodzeniowe 2021 – sprezentuj słowo…

Boże Narodzenie nadchodzi… Niektórzy z nas nie chcą jeszcze słyszeć o przygotowaniach, a jeszcze inni zaczynają przeglądać prezenty pod choinkę, które można by podarować ukochanym 24 grudnia.

Ten artykuł zostanie poświęcony tej drugiej grupie, czyli osobom preferującym zrównoważony sposób realizacji planów na święta, bez gorączkowania się czy wyczekiwania w kolejkach!

Życzenia bożonarodzeniowe 2021 – sprezentuj słowo…

2021-09-14

Różnorodne życzenia na 20 urodziny

Kiedy to tak zleciało?! 20 urodziny – choć może nie tak emocjonujące, jak osiemnastka czy „oczko” – również wyrażają wielką wartość. Rozpoczęcie drugiej dekady życia zmusza nas do pewnej refleksji. W wieku dwudziestu kilku lat ludzie biorą śluby, budują mieszkania, kończą studia oraz rozpoczynają pierwsze poważne prace. 

W wyniku obserwacji otaczającej nas rzeczywistości dochodzimy do wniosku, że to jest właśnie ten moment, gdy czasy nastoletnie zostały już ewidentnie zamknięte. Teraz pora na zupełnie nowy krok. 

 

Różnorodne życzenia na 20 urodziny

2021-09-14

Wybierz piękne życzenia na 18 urodziny dla dziewczyny

Wielki dzień coraz bliżej, a Ty wciąż myślisz, w jaki sposób zaskoczyć ukochaną? Pozwól, że pomożemy!

Każde urodziny to wyjątkowy czas, ale trzeba przyznać, że osiemnastka króluje jako jedna z najważniejszych okoliczności do wyrażenia miłości, podziwu czy wdzięczności za obecność w naszym życiu. Wybierz piękne życzenia na 18 urodziny dla dziewczyny

2021-08-18

Życzenia na urodziny dla przyjaciółki – celebruj przyjaźń słowem

Prezent już masz, ale co z życzeniami? Przyjaciółka to jedna z najbliższych osób Twojemu sercu, zatem sam voucher na ciekawe przeżycie nie wystarczy…W tym artykule dowiesz się, że poruszające słowo jest w stanie zapewnić więcej uciech niż jakikolwiek podarunek. To z nią spędzasz większość dni, zwierzasz się z problemów i poddajesz się niezapomnianym rozrywkom. 

Życzenia na urodziny dla przyjaciółki – celebruj przyjaźń słowem

2021-08-18

Wartościowe życzenia na 80 urodziny – zainspiruj się naszymi propozycjami

80 lat… czy to nie powód do dumy? Przez 8 dekad ktoś z Twoich ukochanych nabierał życiowego doświadczenia, które najprawdopodobniej przydało Ci się w codziennym funkcjonowaniu. Dziadkowie, przyjaciele, rodzice czy rodzeństwo w tak dojrzałym wieku jest w stanie inaczej spojrzeć na rzeczywistość.

Wartościowe życzenia na 80 urodziny – zainspiruj się naszymi propozycjami