Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-04-21

Mądre życzenia imieninowe

Imieniny czy urodziny? Kiedy i komu wypada składać życzenia? Powszechnie uznaje się, że z najbliższymi świętujemy urodziny, a współpracownikom składamy życzenia imieninowe. Pomaga to zachować takt i nie zaglądać nikomu do metryki. Niektórzy uznają oba święta, a inni trzymają się jednego z nich. Z kolei w niektórych regionach Polski, imieniny są mało znanym obyczajem.

Mądre życzenia imieninowe

2023-04-18

Jak zaskoczyć żonę w rocznicę ślubu?

Która to już rocznica? Piąta, dziesiąta, dwudziesta? Twoja żona myśli, że dobrze Cię zna i nie jesteś w stanie jej już niczym zaskoczyć. Co roku kwiaty i pudełko czekoladek, czasami urozmaicone jakimś drobiazgiem. A może ta data gubi się wśród innych ważnych terminów, których na co dzień pilnujesz? Podczas, gdy ona myśli, że potrafi przewidzieć każdy twój ruch, jak każdy kolejny rutynowy poranek, w tym roku zaskocz ją ofiarując niebanalny prezent na rocznicę ślubu.

Jak zaskoczyć żonę w rocznicę ślubu?

2023-04-11

Ile daje się na komunię? Poradnik

Choć celebrowanie pierwszej komunii świętej, powinno mieć wymiar przede wszystkich duchowy, to prezenty wciąż są jej nieodłącznym elementem. Z braku pomysłów na rzeczowe podarunki, wiele osób decyduje się obdarować dzieci komunijne pewną sumą pieniędzy, tradycyjnie włożonych w kartkę z życzeniami.

Ile daje się na komunię? Poradnik

2023-04-07

Życzenia imieninowe - krótkie, zabawne i rymowane

„U cioci na imieninach są goście i jest rodzina…” - tak zaczyna się znany utwór Stanisława Grzesiuka. Wszedł już na stałe do popkultury jako lubiana piosenka biesiadna. Ale imieniny są obchodzone nie tylko przez ciocie, ale też nasze mamy, babcie, ojców, dziadków, wujków, rodzeństwo, kuzynostwo i przyjaciół. W ciągu roku nie zabraknie nam okazji, aby bawić się na tego typu imprezach. Jakkolwiek jest to miła perspektywa, to jednak zawsze pojawia się problem, jakie życzenia złożyć?

Życzenia imieninowe - krótkie, zabawne i rymowane

2023-04-04

Jaki prezent na Dzień Matki? 25 pomysłów

Co roku zadajesz sobie pytanie, co kupić na Dzień Matki? Zastanawiasz się jaki prezent dla młodej mamy? Oryginalny upominek dla matki jest na wagę złota, tym bardziej, jeśli obdarowujesz ją już kilkanaście lat i zaczyna brakować ci pomysłów. Zainspiruj się naszym poradnikiem, który jest zbiorem pomysłów na idealny prezent na każdy etap macierzyństwa.

Jaki prezent na Dzień Matki? 25 pomysłów