Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić chłopakowi na Mikołajki?

2021-11-05

Co kupić chłopakowi na Mikołajki?

Co kupić chłopakowi na Mikołajki? Jest wiele opcji, począwszy od drobiazgu, który jednak może się z czasem zawieruszyć po prezent, jaki na długo zapadnie w pamięci. Możesz być pewna, że Twój chłopak pozytywnie zareaguje na wszystko, co pachnie przygodą i adrenaliną. Nasze propozycje to wirtualna rzeczywistość, masaż sportowy, supersamochody, arrow tag i trening personalny.

Równoległe światy

Znasz faceta, którego nie interesują najnowsze technologie? My też nie znamy. Zaproponuj swojej drugiej połówce przetestowanie tychże technologii podczas wycieczki w VR. To okazja do zmierzenia się z kilkunastoma najpopularniejszymi grami. Zakładając na twarz specjalne google wizyjne można się przenieść do wirtualnego świata z niezwykle naturalnymi odczuciami. Nie trzeba być nałogowym graczem, żeby docenić taki prezent.

Sportowa regeneracja

Twój chłopak uwielbia dbać o swoje ciało? Zafunduj mu profesjonalny masaż, idealny po intensywnym wysiłku fizycznym. To opcja nie tylko dla zaawansowanych sportowców, ale również amatorów. Daje możliwość szybkiej regeneracji organizmu, rozluźnienia pojawiających się usztywnień oraz zmniejszenia ryzyka kontuzji. Masaż obejmuje całe ciało, od stóp aż po głowę. Nacisk jest dostosowany do napięcia ciała uczestnika. Całość uprzyjemniają olejki i aromatyczne balsamy.

Pogromca szos

Panowie uwielbiają markowe samochody. Jedni mówią o tym otwarcie, inni skrycie marzą o jeździe czymś wyjątkowym. Podaruj swojemu chłopakowi możliwość sprawdzenia swoich sił za kierownicą superauta. Lista dostępnych marek działa na wyobraźnię: Lamborghini, Nissan, Audi, Ferrari, Mustang, Subaru, Aston Martin, BMW. Jazdy odbywają się na terenie zamkniętych torów wyścigowych przy doskonałej nawierzchni. Każda jazda poprzedzona jest krótkim instruktażem, który prowadzi doświadczony kierowca rajdowy.

Jak Wilhelm Tell

Jeśli chcesz zaskoczyć swojego mężczyznę, zaproś go na arrow tag. Jest duża szansa na to, że zupełnie nie skojarzy, o co chodzi w tej rozrywce, więc punkt dla ciebie za znalezienie ciekawej nowinki. Arrow tag to rozgrywki łucznicze, bitwa, podczas której należy wyeliminować przeciwnika używając bezpiecznych strzał. To połączenie paintballa, gry w dwa ognie i konkursu strzeleckiego, w którym cel jest ruchomy i wcale nie tak łatwo do niego trafić.

Początkujący Adonis

Twój chłopak chciałby rozpocząć jakąś aktywność fizyczną, ale nie wie, jak się do tego zabrać? Nie ciągnij go na fitness czy kurs tańca, tylko zafunduj mu trening personalny. Prezent zawiera wizytę w klubie, konsultacje z trenerem personalnym oraz kompleksowy plan treningowy, dostosowany do indywidualnych umiejętności. Przy okazji można dokonać komputerowej analizy składu ciała oraz ustalić plan żywieniowy z dietetykiem.

Mikołajki, spędzone w nowym, atrakcyjnym miejscu to doskonała alternatywa dla wyprawy do kina lub restauracji, które można zafundować sobie bez szczególnej okazji. Wystarczy dostosować prezent do temperamentu i zainteresowań swojego chłopaka.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz