Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na Monster Trucki

Pojazd może być wielki ze względu na osiągi, popularność marki lub przez wzgląd na rozmiary. A co, jeśli powiemy Ci, że możesz mieć to wszystko w postaci jednego prezentu? Jazda Monster Truckiem udowodni osobie obdarowanej, że duże może być jednocześnie szybkie, emocjonujące oraz piekielnie mocne! Poznaj Monster Trucka i wręcz komuś prezent, który pozostanie we wspomnieniach na zawsze!

Filtry

Średnia cena 611,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (15)
Od 99,00 zł

Monster Truck w porównaniu do innych atrakcji

Na początek warto wspomnieć, że Monster Truck nie jest marką. Pierwsze auto tego typu w historii powstało na bazie Forda, jednak dziś możemy ujrzeć znacznie więcej marek budujących te specyficzne typy samochodów.

Przy porównywaniu atrakcji na fotelu pojazdu Monster Truck z innymi aktywnościami należy posłużyć się ładunkiem emocjonalnym, bo to właśnie reakcja układu nerwowego okazuje się najistotniejszym wyznacznikiem ,,fajności" atrakcji.

Monster Truck - gdy siła przewyższa prędkość!

Wielu naszych klientów zastanawia się, czy silnik o mocy około 200 KM jest w stanie dorównać emocjom towarzyszącym lotowi, skokowi bungee czy wizycie na strzelnicy. Odpowiedź jest niejednoznaczna, ponieważ to zupełnie inne przeżycia. Warto jednak wziąć pod uwagę, że w mocy silnika nie chodzi wyłącznie o prędkość. Potężny silnik to również taki, który ,,rozbuja" takiego giganta i pozwoli mu przedrzeć się przez wszelkie przeszkody.

Dojdźmy do konkluzji. Jazda Monster Truckiem to istna fabryka siły! To przepotężne auto waży kilka ton, a mimo wszystko jest w stanie rozpędzić się do nieprawdopodobnych prędkości, przy okazji gromiąc wszystko na swojej drodze.

Teraz możemy zacząć porównanie. Czy Monster Truck może równać się z innymi aktywnościami? Jak najbardziej; nie ma bowiem w naszej ofercie żadnego innego przeżycia, które lepiej definiuje pojęcie prawdziwego wyciskacza emocji.

To auto to szakal na kołach i terenowy gladiator, a jazda za jego kierownicą to najbardziej szalona aktywność, jakiej komukolwiek było dane spróbować!

Co wyróżnia Monster Trucka?

Charakterystyczną cechą monster Trucka jest oczywiście jego wielkość. Czy wiesz, jak bardzo jest on wielki? Standardowy Monster Truck pojawiający się na torze posiada koła o tak gigantycznych rozmiarach, że nawet najwyższy człowiek świata nie byłby w stanie dorównać ich średnicy.

Oprócz wielkości Monster Truck cechuje się niesamowicie dobrym i miękkim zawieszeniem. Po wykonaniu wyskoku na wysokość kilkunastu metrów pojazd naturalnie spada, po zetknięciu się z podłożem podskakuje niczym piłka!

Pokazy, w trakcie których uczestnik wyskakuje z rampy i przelatuje nad rzędami aut, ukazują jeszcze jedną ważną cechę tych gigantów. Są one bowiem niezwykle zjawiskowe na poziomie wizualnym. Nie ma na tym świecie żadnego samochodu, który byłby choćby zbliżony w kontekście kroju karoserii!

Ekstremalna jazda Monster Truckiem

Prezent w postaci jazdy pozwoli osobie obdarowanej zasiąść za ,,sterami" niesamowitej maszyny, ale ta niesamowitość nie bierze się wyłącznie z nietypowej konstrukcji.

W trakcie przygotowań do przejażdżki instruktor informuje o wszystkim, co czeka uczestnika. Zwroty, ryzykowne podjazdy, koleiny czy grzęzawiska to jedynie część niespodzianek, które napotka kierowca Monster Trucka.

Jazda Monster Truckiem nigdy nie jest taka sama

Po zakupie vouchera na naszej stronie warto zaznaczyć pole "zgadzam się na otrzymywanie informacji o nowościach".

Dlaczego?

Dzięki temu otrzymasz serwis z aktualnościami na temat najnowszych aktywności tego typu. Po odbyciu kilku jazd uświadomisz sobie, że nie ma dwóch takich samych przejażdżek Monster Truckiem. Dzieje się tak dlatego, że każdy organizator planuje przejazd w swój niepowtarzalny i unikatowy sposób.

Komu spodoba się ekstremalna jazda Monster Truckiem?

Jazdą na fotelu auta Monster Truck obdarujesz każdą osobę - nawet 12-latkowie! Z naszych doświadczeń wynika, że to przeżycie interesuje najbardziej mężczyzn w wieku 25-45 lat, jednak nierzadko na realizacji pojawiają się również panie, a nawet osoby starsze.

Jazda Monster Truckiem - miejsca realizacji:

 • Monster Truck Poznań,
 • Monster Truck Warszawa,
 • Monster Truck Katowice,
 • Monster Truck Łodź,
 • Monster Truck Wrocław.

Voucher na jazdę Monster Truckiem po okazyjnej cenie

Zdarza się, że ten rodzaj aktywności jest obejmowany akcją promocyjną. W takim przypadku przejazd Monster Truckiem zakupisz nawet o 40% taniej.

Voucher na przejażdżkę Monster Truckiem - przygoda za kierownicą giganta

Prezent realizowany za kierownicą takiego giganta to przede wszystkim niesamowita przygoda, której nie uświadczysz ani w domu, ani w żadnym innym miejscu na Ziemi. Jazda Monster Truckiem po torze gwarantuje emocje w spektakularnych okolicznościach, jednakże najważniejszą częścią zabawy jest tutaj czynnik odnoszący się do pamięci.

Najważniejsze są bowiem wspomnienia pozostające w głowie! Przejażdżka Monster Truckiem fascynuje - to prawda - ale nie byłoby fascynacji bez przygody, a wspomnień bez fascynacji.

Dziecko za kierownicą a instruktorzy

Dziewczynki czy chłopcy - bez względu na płeć każda latorośl odnajdzie swój fragment fascynacji w tym niesamowitym sporcie!

Ten prezent poszerza horyzonty!

Jazda Monster Truckiem dla dzieci to prezent niezwykle rozwojowy. Młodzi adepci uczą się w ten sposób panowania nad pojazdem już od najmłodszych lat! Mamy tu więc pożytek oraz niezapomnianą przygodę w jednym.

Wszystko to odbywa się oczywiście w towarzystwie instruktora, czyli osoby posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży, a dodatkowo certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności o charakterze dydaktycznym.

Osoby niepełnoletnie - konieczność przybycia z opiekunem

Choć nad realizacją czuwają instruktorzy, to podstawowym wymogiem do realizacji usługi jest pojawienie się z opiekunem prawnym.

All wheels drive i inne dane techniczne pojazdów:

Nadwozie: Ford F150 (1993 r.)

 • Podwozie: rama, mosty, silnik – konstrukcja własna
 • Wysokość pojazdu: 3,5 m!
 • Długość pojazdu: 6 m!
 • Szerokość pojazdu: 2,8 m!
 • Ciężar pojazdu: ok. 5 ton!
 • Dopuszczalna liczba pasażerów: 2 miejsca w kabinie kierowcy + „pojemny” bagażnik (paka) :)
 • Moc: przeogromna, niepohamowana!
 • Koła:
 • Szerokość: 600 mm
 • Wysokość: 1600 mm
 • Ciężar: 300 kg / szt.
 • Opony: 23.1- 26"
 • Napęd: All Wheels Drive – dynamiczny podział napędu na poszczególne osie

 

Nadwozie: Dodge Ram 1500 (2004 r.)

 • Podwozie: rama, mosty, silnik – konstrukcja własna
 • Wysokość pojazdu: 3,5 m!
 • Długość pojazdu: 6,5 m!
 • Szerokość pojazdu: 3,1 m!
 • Ciężar pojazdu: ok. 6 ton!
 • Dopuszczalna liczba pasażerów: 4 miejsca w kabinie kierowcy + „pojemny” bagażnik (paka) :)
 • Moc: przeogromna, niepohamowana!
 • Koła: Szerokość: 800 mm, Wysokość: 1750 mm. Ciężar: 400 kg / szt.. Opony: 28.1- 26",
 • Napęd: All Wheels Drive – dynamiczny podział napędu na poszczególne osie. 

 

Zobacz inne propozycje:
 • emocje w postaci skoków,
 • ekstremalne loty,
 • podróże,
 • off-road w fotelu pasażera i w roli kierowcy,
 • jazda sportowym autem po torze.

 

Najważniejsze informacje odnośnie prowadzenia auta

Samochody z systemem all wheels drive charakteryzują się niezwykle prostym systemem prowadzenia. Choć samo zrozumienie działania samochodu nie jest niczym trudnym, to problem może pojawiać się przy próbie jego ujarzmienia.

Istotą jazdy czymś tak wielkim jest fakt, że w trakcie jazdy dochodzi do destabilizacji zawieszenia przy nieprawidłowej technice jazdy. Właśnie z tego powodu przejażdżki tego typu są tak pociągające!

O czym jeszcze warto pamiętać?

Najważniejszą kwestią odnośnie przygotowań do realizacji jest odpowiedni ubiór. Choć najwięcej czasu spędza się za kółkiem, to nierzadko istnieje konieczność opuszczenia pojazdu.

Tory przygotowywany przez organizatorów dość często są usiane różnego rodzaju przeszkodami, z kolei grunty zalewa się celem uzyskana efektu podmokłego terenu. Z tego powodu naturalną czynnością jest inwestycja w nieprzemakalne obuwie terenowe, które pozwoli przemieszczać się po powierzchni toru bez żadnych utrudnień.

Pojaw się tu z osobami mogącymi obserwować całą zabawę

Z przyjemnością informujemy, że Jazda Monster Truckiem może być realizowana w towarzystwie najbliższych osób. Nieważne, czy Warszawa czy Katowice - bez względu na lokalizację uczestnik zabiera bliskie osoby jako obserwatorów, a nawet w charakterze współtowarzyszy przejażdżki!

Nie dosyć, że spełnisz czyjeś marzenia, to dodatkowo staniesz się naocznym świadkiem najprawdziwszej radości malującej się na twarzy obdarowanego.

Lista naszych partnerów oferujących zabawę w terenie:

 • Mistrzowie Imprez (topowa marka),
 • Drive Possition,
 • Trekking Club (topowa marka),
 • Madmax 4x4,
 • Off-road Factory,
 • Autodrom 4x4 (topowa marka).