Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2022-05-11

Co kupić chłopakowi na urodziny?

Jeżeli to czytasz, oznacza, że zbliżają się urodziny Twojego chłopaka a Ty nie masz pomysłu na prezent. Nie chcesz przecież kolejny raz kupić mu płyty i nawet jeśli byłby to trafiony prezent, tym razem myślisz o czymś ambitnym.

Co kupić chłopakowi na urodziny?

2022-05-05

Krótkie życzenia komunijne

Przygotowania do komunii Świętej odbywają się nie tylko w kościele, ale także w szkole. Na lekcjach religii, a następnie na kościelnych spotkaniach 9-latki odbierają niezbędną wiedzę, aby przystąpić do sakramentu. Poprzez sakrament komunii spełnia się obecność Jezusa Chrystusa w duszach młodych osób i utrwala ich obecność we wspólnocie ludzi wierzących.

Krótkie życzenia komunijne

2022-04-20

Najpiękniejsze życzenia na dzień matki

Mama to jedno z pierwszych słów, jakie wypowiadamy w najwcześniejszym dzieciństwie. To jak je mówimy, wyraża różne emocje, ale niemal zawsze niesie pozytywny ładunek: troskę, ciepło, prośbę, wdzięczność.

Najpiękniejsze życzenia na dzień matki

2022-04-07

Krótkie życzenia wielkanocne

Zanim o Wielkiejnocy, chcemy wspomnieć o bogatej obrzędowości, która poprzedzała ten najważniejszy dla chrześcijan dzień. Mowa o Wielkim Tygodniu i zwyczaju wielkiego pojednania zaczynającego się od poniedziałku i trwającego do Środy Popielcowej. Chcielibyśmy, by ten czas nastąpił już teraz i nigdy nie został zaburzony.

Krótkie życzenia wielkanocne

2022-03-23

Lot balonem – ile kosztuje i kiedy może się odbyć?

Lot balonem to przeżycie z pogranicza relaksu i sportu ekstremalnego. Dla każdego uczestnika proporcje rekreacji do przeżywanych emocji będą różne. Wszystko to zależy od Waszych indywidualnych odczuć. Na pewno powinniście przygotować się na sporą dawkę emocji, a przed nimi na kilka nieodzownych kroków: wypuszczane przez pilota małych baloników, żeby sprawdzić kierunek wiatru oraz trwające od kilku do kilkunastu minut pompowanie balona.

Lot balonem – ile kosztuje i kiedy może się odbyć?