Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-08-01

Prezenty na wieczór panieński: co podarować przyszłej pannie młodej?

Wieczór panieński to bardzo niezwykły czas, który jest dla przyszłej panny młodej okazją do wspólnego, koleżeńskiego świętowania zbliżającego się dnia ślubu – najpiękniejszego dnia w życiu wielu kobiet. Tradycyjnie przyjęło się, że wieczór panieński spędza się tylko w kobiecym gronie, gdzie przyjaciółki mają okazję zaszaleć, wspólnie się pośmiać, powspominać miłe chwile, a nawet się wzruszyć.

Prezenty na wieczór panieński: co podarować przyszłej pannie młodej?

2023-07-25

Kreatywne SMS-owe życzenia imieninowe

Historycznie rzecz biorąc ludzie niejednokrotnie składali sobie życzenia na odległość. Przybierało to rozmaite formy, adekwatne dla danej epoki i kultury. W Starożytnym Rzymie życzenia wyrażano poprzez symbole zaklęte w podarki – wysyłane były np. szlachetne kamienie jako życzenia bogactwa, zdrowia i pomyślności. Średniowieczny amant wysyłał do swej ukochanej życzenia w formie wiersza, które to dzieło nierzadko wyróżniało się znacznymi walorami literackimi. W oświeceniowej Polsce nieraz i nie dwa przekazywano życzenia poprzez posłańca, który ustnie wypowiadał je adresatowi.

Kreatywne SMS-owe życzenia imieninowe

2023-07-24

Prezent dla męża – jaki wybrać?

Wydawać by się mogło, że mąż jako osoba żonie najbliższa nie ma przed nią żadnych tajemnic. Jeśli małżonkowie znają się bardzo dobrze, to tym bardziej może tutaj dojść do sytuacji, w której to sprawienie wspaniałego prezentu na różne okazje okaże się bardzo dużym problemem. Jak bowiem zaskoczyć męża, który prawdopodobnie otrzymał w życiu już wiele bardzo atrakcyjnych prezentów? Jak sprawić mu miłą niespodziankę, dając mu to, na co naprawdę zasługuje?

Prezent dla męża – jaki wybrać?

2023-07-22

Prezent na 40 urodziny dla niej

Kobieta przekraczając czterdziestkę posiada już spore doświadczenie, zaś w życiu zawodowym właśnie osiąga same szczyty. Oprócz tego cały czas cieszy się swoją urodą, a jeśli posiada rodzinę, spełnia się dodatkowo jako żona i matka. Jest więc to najlepszy czas, aby czerpać z życia pełnymi garściami i cieszyć się każdą wspaniałą chwilą. Wobec tego należy w odpowiedni sposób uczcić 40 urodziny bliskiej nam kobiety – żony, siostry czy przyjaciółki. Ważne jest, aby wybrać jak najlepszy prezent na tę okazję.

Prezent na 40 urodziny dla niej

2023-07-21

Prezent dla młodej mamy

Narodziny dziecka to za każdym razem wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Jest to także bardzo duże wyzwanie dla mamy, która po trudach ciąży wreszcie przechodzi przez najtrudniejsze, czyli przez poród. Każdej matce należą się podziękowania i największe wyrazy miłości za ich macierzyństwo. Nie można nigdy zapominać o ich poświęceniu i wielkim oddaniu. Nowo narodzone dziecko nie jest w stanie wyrazić tego w taki sposób jak osoba dorosła, więc to właśnie do wszystkich bliskich należy to zadanie. Jednym ze sposobów na wyrażenie wielkich uczuć względem świeżo upieczonej matki jest sprawienie jej pięknego, wzruszającego prezentu.

Prezent dla młodej mamy