Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-07-07

Życzenia imieninowe dla koleżanki

Koleżanka to słowo, które tak naprawdę oznacza osobę, która może być w bardzo różnym stopniu relacji z nami. Myśląc o koleżance możemy mieć przed oczami sąsiadkę, z którą w dzieciństwie bawiliśmy się na tym samym podwórku. Oprócz niej istnieje wszakże koleżanka z pracy, z którą mogą nas łączyć jedynie kurtuazyjne relacje. Niezależnie od stopnia tej znajomości, warto złożyć koleżance miłe życzenia.

Życzenia imieninowe dla koleżanki

2023-07-06

Prezent na 30 urodziny

18-stka to wejście w dorosłość, 30-stka natomiast jest ugruntowaniem siebie w dorosłym świecie. Wtedy zazwyczaj mamy za sobą już pierwsze sukcesy i porażki zawodowe, weryfikujemy poglądy, ideały i wyobrażenia z którymi wkraczaliśmy w dorosłe życie. Zatem jest to kolejna istotna dekada życia, którą warto świętować. Jaki prezent będzie idealny na tę okazję? Poznaj nasze niezwykłe propozycje i zainspiruj się nimi zanim wybierzesz banalny prezent.

Prezent na 30 urodziny

2023-07-05

Skok ze spadochronem: jaka jest cena? Kiedy może się odbyć?

Wśród wielu prezentów, jakie możesz podarować członkom swojej rodziny, bliskim czy przyjaciołom wyróżnić należy kategorię atrakcji gwarantujących mocne przeżycia. Dzięki temu osoba obdarowana nie tylko doświadczy skoku adrenaliny, ale też będzie miała co opowiadać nie tylko swoim dzieciom, ale jeszcze i wnukom. Wśród takich podarków znajduje się voucher na skok ze spadochronem. Dziś opowiemy sobie o tym, ile taka przyjemność może kosztować, kiedy skok ze spadochronem jest jak najbardziej możliwy, a kiedy niestety nie może się odbyć.

Skok ze spadochronem: jaka jest cena? Kiedy może się odbyć?

2023-07-04

Prezent dla faceta, który ma wszystko

Kiedy przychodzi do obdarowywania mężczyzn często pojawia się kłopot. Dawniej cenionymi upominkami były na przykład perfumy albo coś, co pasowało do hobby mężczyzny, np. narzędzia do majsterkowania. Dzisiaj praktycznie każdy mężczyzna sam sobie kupuje tego typu produkty, a większość drobiazgów go nie interesuje. Jednak na takie okazje jak urodziny, imieniny czy święta wypadałoby kupić jakiś prezent. Jak wybrnąć z tego kłopotu i to w taki sposób, aby temu konkretnemu mężczyźnie się spodobało?

Prezent dla faceta, który ma wszystko

2023-07-03

Proste życzenia imieninowe

Nie czujesz się komfortowo wygłaszając życzenia o długości elaboratów? Poetyckie strofy nie są twoją mocną stroną? A może solenizant, któremu zamierzasz złożyć życzenia nie gustuje w wyszukanych kwestiach? Zainspiruj się naszymi propozycjami życzeń imieninowych pięknych w swej prostocie.

Proste życzenia imieninowe