Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-07-21

Prezent dla młodej mamy

Narodziny dziecka to za każdym razem wielkie wydarzenie dla całej rodziny. Jest to także bardzo duże wyzwanie dla mamy, która po trudach ciąży wreszcie przechodzi przez najtrudniejsze, czyli przez poród. Każdej matce należą się podziękowania i największe wyrazy miłości za ich macierzyństwo. Nie można nigdy zapominać o ich poświęceniu i wielkim oddaniu. Nowo narodzone dziecko nie jest w stanie wyrazić tego w taki sposób jak osoba dorosła, więc to właśnie do wszystkich bliskich należy to zadanie. Jednym ze sposobów na wyrażenie wielkich uczuć względem świeżo upieczonej matki jest sprawienie jej pięknego, wzruszającego prezentu.

Prezent dla młodej mamy

2023-07-20

Śmieszne życzenia imieninowe

Imieniny obchodzone są różnie. Często wielu gości stresuje się tym, że mają podejść i powiedzieć kilka miłych słów. Zwykłe, najprostsze „wszystkiego najlepszego” nie musi być zawsze najtrafniejszym wyborem. Jak więc z tego wybrnąć? Warto wiedzieć o tym, że w pewnych okolicznościach można uratować się składając fajne, humorystyczne życzenia.

Śmieszne życzenia imieninowe

2023-07-19

Warsztaty czekoladowe: podaruj słodki upominek

Czy oglądaliście kiedyś film „Charlie i fabryka czekolady”? Marzyliście, by znaleźć się wewnątrz wytwórni czekolady, z której unosi się kusząco słodki zapach? Teraz macie taką możliwość. Niczym ciekawskie dzieciaki zaspokoicie swój nieodparty głód wiedzy i empirycznie doświadczycie odpowiedzi na nurtujące was pytania. Jak powstaje czekolada? Jak robi się praliny? Jakich urządzeń używa się do wyrobu czekolady?

Warsztaty czekoladowe: podaruj słodki upominek

2023-07-18

Najlepsze prezenty dla kobiety

Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta lubi być obdarowywana. Wynika to z tego, że po prostu jako ludzie lubimy, kiedy ktoś obdarza nas uczuciami. Tym właśnie są prezenty – mniej ważna jest ich wartość materialna, a najważniejsza jest pamięć o bliskiej osobie. Jednakże nikt nie powiedział, że prezent sam w sobie nie musi sprawiać radości. Wręcz przeciwnie – na rynku są dostępne upominki, które potrafią być źródłem długo płynącej satysfakcji. Jednakże, jak tak prezent wybrać? Gdzie kupić najlepszy? No i najważniejsze pytanie: jaki prezent przeznaczony stricte dla kobiety będzie idealny?

Najlepsze prezenty dla kobiety

2023-07-17

Życzenia imieninowe dla mężczyzny

Mąż, syn, narzeczony, partner życiowy, chłopak, ojciec, dziadek, brat, kuzyn, szwagier, teść, zięć albo najlepszy przyjaciel – każdy z nich może przecież obchodzić imieniny. Na taką okazję możemy otrzymać zaproszenie, któremu nie sposób odmówić. Wiadomo, że jeżeli imieniny u mężczyzny, to na pewno można liczyć na świetną zabawę. Niestety, jak zwykle w takich przypadkach przychodzi dylemat, co kupić solenizantowi? A oprócz tego często nie wiadomo jakie życzenia będą najlepsze...

Życzenia imieninowe dla mężczyzny