Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2021-11-29

Religijne życzenia bożonarodzeniowe na święta

Boże Narodzenie to kulturowy fenomen, jeśli mowa o życzeniach. Czas pomiędzy 24 i 26 grudnia jest uznawany za najbardziej intensywny, ale nie tylko w przypadku poszukiwań prezentu czy przygotowań do kolacji wigilijnej…

Religijne życzenia bożonarodzeniowe na święta

2021-11-24

7 powodów, dla których warto podarować prezent przeżycie

Czas skończyć z kuponiem co rok tych samych prezentów, czas skończyć z prenentową nudą. Najlepszym sposobem zerwania z nią jest podarowanie prezentu w postaci przeżycia. Przedstawiamy 7 powodów, dla których warto wybrać taką formę obdarowywania bliskich. 

7 powodów, dla których warto podarować prezent przeżycie

2021-11-17

Krótkie i personalizowane życzenia bożonarodzeniowe

Okres bożonarodzeniowy to czas wielkich wyznań, czułych słów oraz rodzinnej atmosfery. Będąc u boku ukochanych osób, chcemy pokazać im, jak wiele wnieśli do naszej rzeczywistości, ale… „wielość” nie ma zbyt wiele wspólnego z objętością. Nawet jeśli w tym momencie taka teza wydaje Ci się nielogiczna, nasze propozycje z pewnością zmienią Twoje nastawienie! Przekonaj się, że nawet krótkie życzenia – jeśli tylko napisane w odpowiednim stylu i trafione w gusta – mogą wyrazić więcej niż najgrubsza księga.

Krótkie i personalizowane życzenia bożonarodzeniowe

2021-11-16

Co kupić dziewczynie na Święta?

Co kupić dziewczynie na Święta? Bez względu na to, jak długo jesteście ze sobą, warto zadbać o niebanalny prezent świąteczny. Można go połączyć z porą roku i postawić na zimowe szaleństwo, lub też wybrać opcję, miłą urodzie każdej dziewczyny. Nasze propozycje to lekcja narciarstwa, manicure i pedicure hybrydowy, Day Spa, bollywood dance i degustacja kaw świata.

 

Co kupić dziewczynie na Święta?

2021-11-12

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?

Co kupić dziewczynie na Mikołajki? To jedna z tych miłych okazji, kiedy każdy z przyjemnością przyjmie prezent, nawet drobny. Jeśli chcesz uszczęśliwić swoją dziewczynę, postaw na coś mniej banalnego. Zasugeruj się takimi podpowiedziami jak bowling, jazda konna, degustacja czekolady, escape room czy manicure hybrydowy.

Co kupić dziewczynie na Mikołajki?