Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-02-22

Co to jest Floating?

Wiele osób zna, nikt do końca nie jest świadomy, czym jest. Floating, bo o nim mowa, nazywany inaczej relaksem w kapsule odpływowej, to nic innego jak optymalny odpoczynek dla ciała i wytchnienie dla umysłu. Taka atrakcja to gwarancja pełnego odprężenia nawet dla najbardziej przemęczonych i zestresowanych.

Co to jest Floating?

2023-02-22

Życzenia na 40 urodziny

40 urodziny są wyjątkowe z kilku względów. Po pierwsze, to oznaka  przedostatniego kroku w stronę półmetka życia. Po drugie, szansa na to, by udowodnić przed sobą, że ten półmetek pozwala zrobić jeszcze więcej niż dotychczas.

Życzenia na 40 urodziny

2023-02-13

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

Życie każdego mężczyzny zaczyna się po pięćdziesiątce! Te urodziny to oznaka pełnej dojrzałości i męskiej postawy, której pozazdrościć może każdy młody chłopak. Co podarować w prezencie na 50 urodziny dla mężczyzny? Możliwości jest wiele, ale pewne jest jedno - to musi być coś wyjątkowego!

Prezent na 50 urodziny dla mężczyzny

2023-02-08

Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci

O ile starszym zdarza się zapomnieć o swoich urodzinach, o tyle dla najmłodszych dołożenie kolejnego palca do liczby lat, aby z dumą je nam zaprezentować, jest niemałym powodem do dumy. Jakie zatem powinny być życzenia dla dzieci? Najlepiej krótkie, zrozumiałe i napisane od serca. Tym bardziej zapadną w pamięć, jeżeli odniesiemy się w nich do tego, co maluch lubi i dodamy szczyptę humoru. Ważne, aby życzenia zainteresowały dziecko i wyzwoliły na jego twarzy uśmiech.

Krótkie życzenia urodzinowe dla dzieci

2023-02-02

Prezent dla męża na Walentynki

Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Wokół wszyscy mówią o miłości, a witryny sklepowe zapełniły się serduszkami i maskotkami. Ty jednak wiesz, że to nie jest to, co chciałabyś podarować ukochanemu, prawda? Doskonale to rozumiemy! Standardowe pomysły na prezenty dla męża na Walentynki to nie jest to, co sami chcielibyśmy dostać, dlatego przedstawiamy listę walentynkowych upominków must have!

Prezent dla męża na Walentynki