Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-08-05

Prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu

Dobrze wiemy, że każda okazja jest dobra do tego, by podarować prezent ukochanym ludziom. Nic więc dziwnego, że poszukujemy upominków z okazji Dnia Matki, Dnia Taty, urodzin czy imienin. Jest jednak każdego roku dzień, który zasługuje na wyjątkowe świętowanie. To nie tylko wspólne święto rodziców, ale także całej rodziny. Rocznica ślubu rodziców to dowód na to, że kolejny rok budują swoją rodzinę i dają oparcie bliskim.

Prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu

2022-08-03

Życzenia na 30 urodziny

3 dekada życia to ten czas, w którym uświadamiamy sobie pełną dojrzałość względem otaczającego nas świata. To czas, w którym chcemy założyć rodzinę, odnieść prawdziwy zawodowy sukces bądź żyć tak, jak dotąd – w końcu każda osoba obiera sobie własny cel, a niektórzy mogli go spełnić jeszcze przed trzydziestką.

Życzenia na 30 urodziny

2022-08-02

Nazwy rocznic ślubu i ich znaczenie

Rocznica ślubu już z samego założenia jest problematyczna z kilku powodów. Po pierwsze trzeba pamiętać datę ślubu, a przynajmniej wypada, bo zapominalstwo w tym temacie może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Do drugie warto z tej okazji pomyśleć o specjalnym upominku, romantycznym świętowaniu i kreowaniu pięknych wspomnień. Po kolejne warto wiedzieć, która to rocznica, a jej nazwanie nie tylko będzie dodatkowo punktowane, ale też mocno zaskoczy każdego, kto rocznicę świętuje.

Nazwy rocznic ślubu i ich znaczenie

2022-07-22

Poznaj najlepsze oferty tego lata

Lato w pełni! Słońce za oknem, długi dzień i powiew świeżego, wakacyjnego powietrza sprawiają, że mamy ochotę „na więcej”. Jednym słowem wakacje to pora roku podczas której marzy nam się, by w swoim życiu zrobić rzeczy bardziej szalone niż typowo jesienne seriale, książki i herbata. Nic dziwnego! Wakacyjna aura sprzyja nowym znajomościom, ekstremalnym doświadczeniom i pięknym wspomnieniom. Co zrobić, aby to lato zapamiętać na zawsze? Spróbować nowych rzeczy, a my znamy sekretny sposób na takie wakacje!

Poznaj najlepsze oferty tego lata

2022-07-15

Życzenia na 50 rocznicę ślubu

Pięćdziesiąt lat minęło, jak jeden dzień – chciałoby się powiedzieć w dniu złotej rocznicy ślubu, ale wraz z pierwszym westchnieniem przychodzi refleksja nad tym, co złożyło się na ten piękny i długi jubileusz. A były to 18262 wspólnie spędzone dni. Ile złożyło się na nie wschodów i zachodów słońca, wspólnych śniadań, spacerów czy obejrzanych filmów? Na pewno mnóstwo.

Życzenia na 50 rocznicę ślubu