Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2022-01-17

Piękne życzenia na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i dziadek to seniorzy Twojego rodu. Są mądrością, oparciem, drogowskazem i wzorem dla reszty rodziny, a dodatkowo lustrzanym odbiciem Twoich rodziców. Istnieją tysiące powodów, dla których możesz podziękować za ich obecność, ale prawdopodobnie najważniejszym jest fakt, że kochają Cię z niesłabnącą siłą – tak jak Ty kochasz ich!

Piękne życzenia na Dzień Babci i Dziadka

2022-01-14

Ferie zimowe 2022 – co robić na terenie Warmii i Mazur oraz Podlasia?

Co robić w ferie? Najlepiej coś niepowtarzalnego. Ale co konkretnie? Na to pytanie może odpowiedzieć przede wszystkim firma zajmująca się przeżyciami! Sprawdź, w jaki sposób umilić sobie 14 dni wolnego, czyniąc ten czas niezapomnianym i pełnym wartościowych doświadczeń. Ferie są również jedną z najoryginalniejszych okazji do wręczenia podarunku, o czym przekonasz się w dalszej części artykułu.

Ferie zimowe 2022 – co robić na terenie Warmii i Mazur oraz Podlasia?

2022-01-13

Życzenia na walentynki 2022

Walentynki to międzynarodowy dzień miłości. Istnieje grupa osób twierdzących, że prawdziwie kocha się całe życie i w każdej chwili, a nie tylko 14 lutego. To prawda, jednak w walentynkach chodzi o wyróżnienie uczuć, a nie okazywanie ich wyłącznie wtedy. Jak więc wyróżnić troskę, oddanie, romantyzm, czułość i wsparcie? Najlepiej posłużyć się słowem!

Życzenia na walentynki 2022

2022-01-12

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2022

Dzień Babci i Dziadka tuż tuż, bo 21 i 22 stycznia. Zapoznaj się z listą podarunków dla seniorów rodziny i pamiętaj, że nie ma przedmiotu, którego nie pokryje kurz. W przeciwieństwie do przeżyć, bo one pozostają na zawsze!

Prezenty na Dzień Babci i Dziadka 2022

2022-01-11

Najczęściej zadawane pytania o nasze prezenty

Internet to globalna sieć informacyjna. Są w niej setki milionów haseł, dlatego odnalezienie konkretnej informacji nie powinno stanowić problemu. Dlaczego więc o tym piszemy, skoro tytułowe odpowiedzi można znaleźć po „wklepaniu” hasła do przeglądarki?

Najczęściej zadawane pytania o nasze prezenty