Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-07-13

Życzenia imieninowe dla mamy

Imieniny mam to zawsze wielkie wydarzenie w każdej rodzinie i okazja do spotkania z najbliższymi. Matki są wyjątkowymi osobami w naszym życiu i na pewno zasługują na to, aby ich święto było bardzo szczególne. Nie może więc zabraknąć adekwatnego prezentu oraz hucznej zabawy. Niestety, przy tej okazji wielu z nas staje przed dość poważnym problemem. Mianowicie: jakie życzenia złożyć?

Życzenia imieninowe dla mamy

2023-07-12

Prezent na baby shower dla mamy i dziecka: 17 nieoczywistych propozycji

Baby shower to piękny zwyczaj organizowania przyjęcia z okazji zbliżającego się rozwiązania. Przyszła mama celebruje w kobiecym gronie radosny moment ostatnich tygodni oczekiwania na swoje maleństwo. Podczas uroczystości tradycyjnie zostaje obdarowana upominkami dla siebie i dziecka. Zazwyczaj są to praktyczne prezenty, które mogą przydać się na początku przygody z macierzyństwem. Polecamy upominki zarówno praktyczne, relaksujące, jak i utrwalające miłe wspomnienia.

Prezent na baby shower dla mamy i dziecka: 17 nieoczywistych propozycji

2023-07-11

Najfajniejsze prezenty dla koleżanki

Przyjaciel i przyjaciółka to osoby, których darzymy szczególnym uczuciem. Natomiast koleżanki mogą być zapoznane w różnych miejscach – na podwórku, w szkole, na studiach, w miejscu pracy czy na kółku zainteresowań. Może być tak, że z koleżanką spotykamy się bardzo się bardzo często i robimy w jej towarzystwie różne rzeczy – uczymy się czegoś, pracujemy, itd. Gdy nadarza się odpowiednia okazja wypada naszej koleżance sprawić godny prezent.

Najfajniejsze prezenty dla koleżanki

2023-07-10

Jaki prezent na ślub cywilny? 15 inspiracji prezentowych

Czym rożni się prezent na ślub kościelny od prezentu na ślub cywilny? W zasadzie niczym. Natomiast jeśli ślubowi cywilnemu towarzyszy mniej wystawne przyjęcie, niż ceremonii zawarcia sakramentu małżeństwa, to wtedy upominek dla pary młodej może być, również adekwatnie do zasobów włożonych w przygotowanie wesela, mniej kosztowny. Wybierz jaki upominek najbardziej pasuje do młodej pary, dla której szukasz prezentu.

Jaki prezent na ślub cywilny? 15 inspiracji prezentowych

2023-07-07

Życzenia imieninowe dla koleżanki

Koleżanka to słowo, które tak naprawdę oznacza osobę, która może być w bardzo różnym stopniu relacji z nami. Myśląc o koleżance możemy mieć przed oczami sąsiadkę, z którą w dzieciństwie bawiliśmy się na tym samym podwórku. Oprócz niej istnieje wszakże koleżanka z pracy, z którą mogą nas łączyć jedynie kurtuazyjne relacje. Niezależnie od stopnia tej znajomości, warto złożyć koleżance miłe życzenia.

Życzenia imieninowe dla koleżanki