Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-07-05

Skok ze spadochronem: jaka jest cena? Kiedy może się odbyć?

Wśród wielu prezentów, jakie możesz podarować członkom swojej rodziny, bliskim czy przyjaciołom wyróżnić należy kategorię atrakcji gwarantujących mocne przeżycia. Dzięki temu osoba obdarowana nie tylko doświadczy skoku adrenaliny, ale też będzie miała co opowiadać nie tylko swoim dzieciom, ale jeszcze i wnukom. Wśród takich podarków znajduje się voucher na skok ze spadochronem. Dziś opowiemy sobie o tym, ile taka przyjemność może kosztować, kiedy skok ze spadochronem jest jak najbardziej możliwy, a kiedy niestety nie może się odbyć.

Skok ze spadochronem: jaka jest cena? Kiedy może się odbyć?

2023-07-04

Prezent dla faceta, który ma wszystko

Kiedy przychodzi do obdarowywania mężczyzn często pojawia się kłopot. Dawniej cenionymi upominkami były na przykład perfumy albo coś, co pasowało do hobby mężczyzny, np. narzędzia do majsterkowania. Dzisiaj praktycznie każdy mężczyzna sam sobie kupuje tego typu produkty, a większość drobiazgów go nie interesuje. Jednak na takie okazje jak urodziny, imieniny czy święta wypadałoby kupić jakiś prezent. Jak wybrnąć z tego kłopotu i to w taki sposób, aby temu konkretnemu mężczyźnie się spodobało?

Prezent dla faceta, który ma wszystko

2023-07-03

Proste życzenia imieninowe

Nie czujesz się komfortowo wygłaszając życzenia o długości elaboratów? Poetyckie strofy nie są twoją mocną stroną? A może solenizant, któremu zamierzasz złożyć życzenia nie gustuje w wyszukanych kwestiach? Zainspiruj się naszymi propozycjami życzeń imieninowych pięknych w swej prostocie.

Proste życzenia imieninowe

2023-07-01

Najlepszy prezent dla chłopaka

Wbrew pozorom sprawienie prezentu najbliższej, ukochanej osobie wcale nie musi być proste. Jeśli masz chłopaka, to na pewno wiesz, co mu się podoba, ale przecież już kiedyś mógł dostać od Ciebie podobne prezenty. W internecie można znaleźć wiele banalnych, a niekiedy wręcz tandetnych propozycji prezentowych. Dlatego warto pomyśleć o prezentowych voucherach, dostępnych w ofercie Super Prezentów.

Najlepszy prezent dla chłopaka

2023-06-28

Lot balonem: cena, przygotowanie i lokalizacja

Jednym z nietypowych, ale bardzo oryginalnych prezentów jest ufundowanie lotu balonem. Z całą pewnością takie przeżycie dostarcza mocnych wrażeń, gdyż dostarcza zarówno dreszczyku emocji jak i nieprawdopodobnych przeżyć estetycznych. Osoba, która otrzyma tego typu prezent, z całą pewnością nie zapomni lotu i będzie to dla niej powód do tego, by wspominać te niesamowite chwile do końca życia.

Lot balonem: cena, przygotowanie i lokalizacja