Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-08-19

Życzenia dla chłopaka - na Dzień Chłopaka i nie tylko

Z Dniem Chłopaka jest trochę inaczej niż z Dniem Kobiet. W szybkim quizie przeprowadzonym w pracy na męskiej części zespołu okazało się, że dokładną datę tego święta na trzech mężczyzn, zna tylko jeden. Chcąc, aby o Dniu Chłopaka zrobiło się głośniej i aby zyskał zbliżoną rangę do Dnia Kobiet, wybraliśmy specjalnie przygotowane na ten dzień życzenia.

Życzenia dla chłopaka - na Dzień Chłopaka i nie tylko

2022-08-16

Powrót do szkoły – zajęcia po szkole

Wrzesień to charakterystyczny moment w ciągu całego roku kalendarzowego. Dzieci wracają do szkół, rodzice wracają do obowiązków szkolnych swoich pociech, a konsumenci z każdej strony (bez względu na swój wiek, sytuację życiową czy zawodową albo zainteresowania) bombardowani są promocjami w myśl hasła „back to school”. Naszym zdaniem to piękne, że przez ten krótki czas każdy z nas może poczuć się jak uczeń, powspominać szkolne czasy czy znaleźć sobie zajęcie, które okaże się kompletnie nowym hobby.

Powrót do szkoły – zajęcia po szkole

2022-08-08

OFF-ROAD – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

Kochasz ekstremalne przygody, uwielbiasz samochody, nie straszne Ci brudne ubrania, ale oddasz wszystko by wdepnąć gaz i wyskoczyć na leśnym pagórku? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią TAK to oznacza, że jesteś we właściwym miejscu i szybko odnajdziesz się w off-roadowym świecie pulsującej w żyłach adrenaliny. Czym jest ten niesamowicie ekscytujący sport i dlaczego pokocha go każdy miłości dobrej, samochodowej zabawy? Wejdź z nami do tego świata i wspólnie odkryjmy tajemnicę 4x4!

OFF-ROAD – wszystko, co musisz o nim wiedzieć

2022-08-05

Prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu

Dobrze wiemy, że każda okazja jest dobra do tego, by podarować prezent ukochanym ludziom. Nic więc dziwnego, że poszukujemy upominków z okazji Dnia Matki, Dnia Taty, urodzin czy imienin. Jest jednak każdego roku dzień, który zasługuje na wyjątkowe świętowanie. To nie tylko wspólne święto rodziców, ale także całej rodziny. Rocznica ślubu rodziców to dowód na to, że kolejny rok budują swoją rodzinę i dają oparcie bliskim.

Prezenty dla rodziców na rocznicę ślubu

2022-08-02

Nazwy rocznic ślubu i ich znaczenie

Rocznica ślubu już z samego założenia jest problematyczna z kilku powodów. Po pierwsze trzeba pamiętać datę ślubu, a przynajmniej wypada, bo zapominalstwo w tym temacie może nieść za sobą nieprzyjemne konsekwencje. Do drugie warto z tej okazji pomyśleć o specjalnym upominku, romantycznym świętowaniu i kreowaniu pięknych wspomnień. Po kolejne warto wiedzieć, która to rocznica, a jej nazwanie nie tylko będzie dodatkowo punktowane, ale też mocno zaskoczy każdego, kto rocznicę świętuje.

Nazwy rocznic ślubu i ich znaczenie