Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2022-01-04

15 najlepszych pomysłów na ferie zimowe 2022

Wręcz bliskiej osobie prezent z okazji ferii 2022 lub znajdź przeżycie dla siebie! W tym artykule przedstawimy listę najlepszych aktywności do podjęcia z okazji ferii.

15 najlepszych pomysłów na ferie zimowe 2022

2021-12-14

Święta i dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy wziąć urlop?

Przed nami nowy rok 2022. Już teraz zajrzyj do naszego kalendarza, aby dowiedzieć się, kiedy przypadają ważne święta i dni wolne od pracy. Znajomość tych dat pomoże zaplanować nadchodzące urlopy, tak aby jak najbardziej efektywnie wykorzystać długie weekendy. Dzięki temu nie zapomnisz też o świętach, takich jak Dzień Kobiet albo Mikołajki! Może zdecydujesz się na wydrukowanie listy świąt w 2022 roku i powiesisz ją na lodówce? Dzięki temu nie będziesz zastanawiać się „kiedy w tym roku wypada Tłusty Czwartek?”.

Święta i dni wolne od pracy w 2022 roku. Kiedy wziąć urlop?

2021-12-06

Bądź eko – wybierz e-voucher!

W Super Prezentowej historii niejednokrotnie przekonaliśmy się, że jednym z najlepszych podarunków jest ten, który łączy ludzką pomysłowość z darami natury. Bo czym byłby lot balonem bez oceanu przestworzy lub nurkowanie bez wody? Między przyrodą a każdą ziemską istotą istnieje pewien rodzaj chemii, jednak tylko my zostaliśmy wyposażeni w świadomość i umysł, dzięki którym jesteśmy w stanie dojść do refleksji, że potrzebujemy żywiołów, roślin i zwierząt. Ponieważ również zdajemy sobie sprawę z ogromu dobrodziejstw Matki Ziemi, pragniemy przyczyniać się do utrzymania tego stanu rzeczy - zwłaszcza w kontekście lasów, których wspieranie umożliwia nam profil firmy.

Bądź eko – wybierz e-voucher!

2021-11-29

Religijne życzenia bożonarodzeniowe na święta

Boże Narodzenie to kulturowy fenomen, jeśli mowa o życzeniach. Czas pomiędzy 24 i 26 grudnia jest uznawany za najbardziej intensywny, ale nie tylko w przypadku poszukiwań prezentu czy przygotowań do kolacji wigilijnej…

Religijne życzenia bożonarodzeniowe na święta

2021-11-24

7 powodów, dla których warto podarować prezent przeżycie

Czas skończyć z kuponiem co rok tych samych prezentów, czas skończyć z prenentową nudą. Najlepszym sposobem zerwania z nią jest podarowanie prezentu w postaci przeżycia. Przedstawiamy 7 powodów, dla których warto wybrać taką formę obdarowywania bliskich. 

7 powodów, dla których warto podarować prezent przeżycie