Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-10-27

Życzenia na Boże Narodzenie dla przyjaciółki

Dzieci uwielbiają Boże Narodzenie, gdyż jest to czas, który spędzają z rodziną oraz na zabawie, podziwiają piękno choinek, światełek i innych ozdób świątecznych, a także zachwycają się wspaniałymi prezentami. Dorosłym Boże Narodzenie bardzo dobrze kojarzy się z dzieciństwem, a także chętnie spędzają ten czas z osobami, które są dla nich bliskie. Jakby na to nie patrzeć, Boże Narodzenie to niesamowity czas, w którym każdy z nas może podzielić się czymś niesamowitym z drugim człowiekiem. Warto o tym pamiętać, bo niestety coraz częściej bardziej skupiamy się na jedzeniu, bożonarodzeniowym anturażu oraz innych dobrach materialnych niż na uczuciach. A to przecież one są najważniejsze.

Życzenia na Boże Narodzenie dla przyjaciółki

2023-10-23

Prezenty na święta 2023

Jemioła zawieszona pod stropem. Kolorowe światełka okalające witryny sklepowe, drzewka, balkony i dachy domów. Pięknie wykonana szopka przyprószona śniegiem. Mikołaj, mrugający do dzieci z czerwonej ciężarówki wiozącej Coca-Colę. Symboli Świąt Bożego Narodzenia jest co niemiara. Dla każdego z nas inny symbol będzie miał kluczowe znaczenie i na pewno stworzy magiczną atmosferę, inny będzie tylko mniej lub bardziej ważnym dodatkiem w świątecznym anturaży. Istnieje jednak taki symbol, który ma wartość uniwersalną. Jest to pięknie przystrojona choinka, a pod nią liczne paczki prezentów. Jaki prezent najlepiej wybrać na nadchodzące Boże Narodzenie w 2023 roku? Podpowiadamy!

Prezenty na święta 2023

2023-09-13

Życzenia imieninowe dla dziecka

Z obchodzeniem imienin dziecka jest różnie w zależności od rodziny. Niekiedy jest to bardzo huczna impreza, innym razem uroczystości przebiegają skromnie, a bywa i tak, że jeśli zgodnie z obyczajem w danym domu nikt nie obchodzi imienin, to także nie są obchodzone imieniny dziecka. Jeśli jednak imieniny najmłodszego domownika są obchodzone i jesteśmy na nie zaproszeni w charakterze gościa, to wówczas powinniśmy zachować się odpowiednio do okazji. Oczywiście nie można przyjść z pustymi rękami – prezent dla dziecka jest obowiązkowy! Ale co życzeniami? Cóż, tutaj sprawa nie musi być taka oczywista.

Życzenia imieninowe dla dziecka

2023-09-08

Prezent dla żony

Mąż powinien pamiętać o wszystkich okazjach, przy których powinien dawać swojej żonie różnego rodzaju upominki. Czasem jednak coś może nam umknąć i wtedy powstaje prawdziwy problem. W końcu żona, nie otrzymawszy nic o nas nie powie nam o tym, ale w duchu będzie jej przykro. A przecież jest na to bardzo prosty sposób – możemy zapisać wszystkie ważne daty w telefonie albo tradycyjnym, papierowym notatniku. Oczywiście podstawą będzie pamiętanie zawsze o dniu urodzin, ale też imienin swojej żony.

Prezent dla żony

2023-08-28

Ile kosztuje skok na bungee?

Skok na bungee to już klasyka gatunków pośród aktywności, które należą do tych bardziej ekstremalnych. Już ponad dwadzieścia lat temu bungee budziło w Polsce dużą ekscytację, choć nierzadko śmiałków było jak na lekarstwo. Teraz skoki na bungee się bardzo rozpowszechniły i wciąż przybywa osób, które na własnej skórze chcą doświadczyć swobodnego opadania w dół.

Ile kosztuje skok na bungee?