Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-06-16

Prezent dla taty, który wszystko ma

Ojcowie, tatusiowie, tatkowie, papowie – jakbyśmy ich nie nazywali, to pierwsi mężczyźni, którzy pojawili się w naszym życiu i nas pokochali. Zapewne wielu z nas ma ojca, który starał się jak mógł, aby zapewnić nam jak najlepsze warunki bytowe i edukację, uczył nas świata od najmłodszych lat i ciężko pracował, byśmy nie tylko chodzili najedzeni, ubrani i mieli dach nad głową, ale byśmy też zaznali drobnych przyjemności. Na tak cudowne ojcowskie uczucie możemy odpłacić jedynie równie szczerą miłością. A przecież miłość okazujemy m.in. poprzez podarunki, które wręczamy na różne okazje.

Prezent dla taty, który wszystko ma

2023-06-12

Co kupić na prezent ślubny?

Kiedy ktoś otrzymuje zaproszenie na ślub może długo zastanawiać się nad wyborem odpowiedniego prezentu. Faktycznie nierzadko jest bardzo trudną sztuką wybrać coś, co nie tylko spodoba się Młodej Parze, ale też będzie dla nich obojga przydatne. Niejednokrotnie sprawa wyboru prezentu jest delikatna. Niektórzy obawiają się, że popełnią faux pas. W innych przypadkach po prostu nie wiadomo jaki upominek byłby najlepszy.

Co kupić na prezent ślubny?

2023-06-07

Jaki prezent dla przyjaciółki? 20 pomysłów na każdą okazję

Przyjaciółka to wyjątkowa kobieta, która, choć nie łączą jej z nami więzy krwi, to jednak jest traktowana jak siostra. Można jej zaufać i liczyć na nią w każdej sytuacji. Niekiedy takie przyjaźnie powstają na bardzo wczesnym etapie. Są przyjaciółki, które znają się od czasów studiów, inne od czasów liceum czy szkoły podstawowej, a te najdłużej trwające relacje sięgają swoimi korzeniami przedszkola. Można śmiało powiedzieć, że przyjaciółka to jedna z najbliższych osób. Nic więc dziwnego, że gdy zbliża się odpowiednia okazja chcemy jej wręczyć coś specjalnego.

Jaki prezent dla przyjaciółki? 20 pomysłów na każdą okazję

2023-06-05

Niepowtarzalne życzenia imieninowe

Tego wyjątkowego dnia warto zadać sobie trud, by dobrać dla solenizanta niepowtarzalny i piękny bukiet życzeń. Skomponowany z unikalnych fraz, przełożony zgrabnymi rymami, ozdobiony nutką romantyzmu przeplatanego humorem. Aby życzenia ujmowały niebanalnym charakterem, wersy powinny nieść moc dobrych zaklęć i być opowieścią o ich adresacie, tak niezwykłą jak on sam.

Niepowtarzalne życzenia imieninowe

2023-05-30

Ile daje się na chrzciny?

Chrzciny jako religijna uroczystość są niezwykle ważne w życiu rodziny. W naszej kulturze figurują nie tylko jako obrzęd kościelny, ale też są mocno wpisane w polską tradycję. W znakomitej większości przypadków chrzczone są bardzo małe dzieci (w wieku od paru do kilku miesięcy), choć czasem zdarzyć się mogą wyjątki. Takie dziecko nie pamięta samego wydarzenia, ale fakt faktem, że jest to w jego życiu pierwsza tak ważna uroczystość. Zwyczajowo po chrzcinach odbywa się przyjęcie, w trakcie którego goście wręczają prezenty i pieniądze nowo ochrzczonemu dziecku. I tu pojawia się zasadnicze pytanie: ile konkretnie trzeba włożyć w kopertę?

Ile daje się na chrzciny?