Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-10-17

Nawyki upominkowe Polaków – 2022

Prezenty to wyjątkowo przyjemny temat. Lubimy je zarówno wręczać, jak i dostawać. Każda okazja jest dobra, aby podarować bliskiej osobie upominek. A cena? Nie ma znaczenia – liczy się przecież sam gest! Czy aby na pewno?

Nawyki upominkowe Polaków – 2022

2022-10-17

Eleganckie życzenia świąteczne

Święta tuż, tuż a wraz z nimi elegancko przystrojone ulice, kolorowe aplikacje w oknach – to między innymi za ich sprawą bożonarodzeniowy nastrój udziela się mocniej. Jeżeli nie wszystkim, to na pewno wielu z nas. I tak jak odświętne lampki tworzą na ulicach świetliste domino, rozpłomieniające arterie, tak i w nas wznieca się pragnienie, by przekazać płomień radości znajomym, rodzinie, przyjaciołom czy koleżankom i kolegom z pracy. Duża część nas odczuwa podekscytowanie i promienny nastrój na długo przed świętami.

Eleganckie życzenia świąteczne

2022-10-12

Prezent na święta dla chłopaka

Poszukując świątecznego prezentu dla chłopaka warto na wstępie zastanowić się nad tym co sprawi mu radość i wywoła uśmiech. Po drugie warto określić, kim ów chłopak jest, jaka łączy Was relacja i jak bardzo chcesz go zaskoczyć. I tutaj odkrywamy największą tajemnicę - prezent dla chłopaka NIE MUSI być dla Twojego mężczyzny.

Prezent na święta dla chłopaka

2022-10-10

Kiedy jest Halloween?

Pająki, krew, czaszki i zabawa do samego rana w rytm szlagierów w największych horrorów to zdecydowanie coraz bardziej popularna forma spędzania czasu przez Polaków. Maluchy biegają po mieszkaniach krzycząc: „Cukierek albo psikus!”, a dorośli bawią się w najlepsze, prześcigając się przy tym w kreatywności: stroje, przekąski i drinki w strasznym stylu to nie lada wyzwania dla każdego, kto pragnie w koszmarny sposób świętować Halloween. Kiedy jest Halloween i jak go spędzić? Podpowiadamy!

Kiedy jest Halloween?

2022-10-06

Życzenia świąteczne biznesowe

Małe gesty są znaczące – jako Super Prezenty wychodzimy z założenia, że miło zadbać o dobrą atmosferę również w pracy. Wierzymy, że miłych gestów nigdy za wiele. Życzenia świąteczne między firmami to dobry sposób na utrzymanie pozytywnej relacji z partnerami biznesowymi i kontrahentami.

Życzenia świąteczne biznesowe