Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-08-14

Prezenty dla pracowników

Nie samą pracą żyje człowiek, a drobne przyjemności i atrakcje dają mocy do działania. Chcąc wyróżnić pracowników upominkami lub zbudować przyjazną atmosferę w firmie, szukasz czegoś, co spełni oczekiwania zespołu? To prawdziwe wyzwanie, któremu postaramy się wspólnie z tobą sprostać. W tym artykule, znajdziesz propozycje prezentowych pewników a także zupełni zaskakujące pomysły. Przedstawiamy prezenty, dzięki którym pomożesz pracownikom zbudować profesjonalny wizerunek, rozwijać się, zrelaksować, a także odstresować i scalić team na wyjeździe integracyjnym. Zatem jaki prezent dla pracowników będzie najlepszy?

Prezenty dla pracowników

2023-08-12

Zabawne życzenia imieninowe. Śmieszne sposoby na składanie życzeń

Imieniny mogą się bardzo różnie kojarzyć. Niektórzy z nas mogą pamiętać z dzieciństwa posiadówki u cioci lub babci. W życiu dorosłym mamy niejednokrotnie uczestniczyć w imprezach imieninowych organizowanych przez naszych rówieśników albo osoby bardzo zbliżone wiekiem. To sprawia, że takie spotkania często przebiegają w przyjaznej, bardzo otwartej atmosferze. Dzięki temu możemy zapomnieć o sztywnych imieninach, gdzie każdy stresował się myślą o tym, że może popełnić nawet najdrobniejsze faux pas. Dobrze, jeżeli jak najwięcej elementów jest dopasowanych do dobrej imprezy, tak jak chociażby życzenia.

Zabawne życzenia imieninowe. Śmieszne sposoby na składanie życzeń

2023-08-11

Życzenia imieninowe dla przyjaciółki

Dla każdej z naszych przyjaciółek, imieniny są nie tylko datą w kalendarzu, ale również szansą na wyrażenie naszej wdzięczności za ich obecność w naszym życiu. Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, aby te życzenia były nie tylko standardowym wpisem na portalu społecznościowym, ale także wyjątkowym wyrazem Twojej przyjaźni i troski, to właściwe miejsce.

Życzenia imieninowe dla przyjaciółki

2023-08-07

Życzenia dla nowożeńców

Ślub to jedno z najważniejszych, jeśli nie najważniejsze wydarzenie w życiu każdego człowieka. W dzisiejszych czasach uroczystości zarówno ślubne jak i weselne organizowane są z pompą i na bogato nawet w rodzinach, których jeszcze kilkanaście lat temu nie byłoby stać na wystawne przyjęcie. Niezależnie od tego czy ślub jest kościelny czy cywilny praktycznie trudno wyobrazić sobie ten dzień bez wesela

Życzenia dla nowożeńców

2023-08-04

Gotowe życzenia imieninowe

Zrywając kartkę z kalendarza, przypominasz sobie w ostatniej chwili, że są imieniny osoby, którą znasz i nie wypada pominąć tego dnia? A może orientujesz się, że to ten dzień kiedy do kolegi z pracy stoi już ogonek współpracowników? Spokojnie jeszcze zdążysz wyszukać w sieci kilka ciekawych pomysłów, skopiować i wysłać sms’em lub zapamiętać krótkie ale niebanalne życzenia nim nadejdzie twoja kolej, by je złożyć. W awaryjnej sytuacji wykorzystaj nasze gotowe wzory życzeń imieninowych.

Gotowe życzenia imieninowe