Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2022-06-21

Siedem rzeczy, które musisz wiedzieć przed skokiem ze spadochronem

Piękne widoki, zapierająca dech w piersiach prędkość, pulsująca w żyłach adrenalina i nieposkromiona chęć do tego, by ponownie to zrobić, tylko po to, by znów móc się napawać pięknem otaczającej przyrody. To wszystko i wiele więcej to obietnica przeżyć jakie towarzyszą każdemu, kto zdecyduje się skoczyć ze spadochronem. Jeśli i Ty oczekujesz ekstremalnych wrażeń, ale masz jeszcze wątpliwości – rozwiejemy je i odpowiemy na wszystkie pytania.

Siedem rzeczy, które musisz wiedzieć przed skokiem ze spadochronem

2022-06-20

Wieczór panieński – idealne pomysły na wyjątkowy wieczór!

Wieczór panieński inny niż wszystkie? Zapewne, skoro trafiłaś na tę stronę, to właśnie o organizacji takiej imprezy marzysz. Doskonale to rozumiemy! Kolorowe szarfy, torty i słomki w oczywistych kształtach oraz zabawy „Prawda czy wyzwanie!” bywają zabawne i mogą okazać się świetnym uzupełnieniem imprezy. Jeśli jednak wyobrażając sobie przyszłą Pannę Młodą, masz przed oczami bardziej oryginalne pomysły na wieczór panieński, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Poniżej znajdziesz sprawdzone sposoby na to, aby organizowana przez Ciebie impreza na długo pozostała w pamięci.

Wieczór panieński – idealne pomysły na wyjątkowy wieczór!

2022-06-02

Życzenia dla taty na dzień ojca

Dzień Ojca obchodzimy w Polsce 23 czerwca. Tego dnia świętujemy relację łączącą nas z tatą i możemy symbolicznie podziękować mu za wychowanie. To stosunkowo młode święto. Zostało zapoczątkowane w 1910 roku w Stanach Zjednoczonych po sukcesie ogłoszonego niewiele wcześniej dnia matki. Sonora Dodd Smart zaproponowała ogłoszenie Dnia Ojca, ponieważ po śmierci matki to ojciec zajmował się niej i piątką jej rodzeństwa. Na początku pomysł przyjął się jedynie lokalnie. Dopiero w 1972 roku prezydent Richard Nixon ustanowił święto oficjalnie.

Życzenia dla taty na dzień ojca

2022-05-31

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

Skarpetki? Oczywiście! Ulubione czekoladki? Zdecydowanie! Nowy śrubokręt do skrzynki z narzędziami albo sweter, który i tak leży na półce w szafie? Tak! Tylko czy aby na pewno standardowe pomysły na prezenty dla taty, to właśnie to o czym marzą nasi ojcowie? Przecież doskonale wiemy, że w skrytości serduszka, każdy z nich wolałby obchodzić Dzień Dziecka i z nieskrywaną radością rozpakowywać paczkę klocków, a nie kolejne upominki z półki „prezenty dla taty”.

Najlepsze prezenty na Dzień Ojca

2022-05-15

Prezent dla nauczyciela - na zakończenie roku i nie tylko

Nauczyciel to jeden z tych zawodów, które śmiało można by nazwać powołaniem. Będąc odpowiedzialnymi za dzieci oraz młodzież, rozjaśniają im ścieżki do karier, spełnienia marzeń oraz życiowych sukcesów. Prezent dla nauczyciela na ogół wręcza się na Dzień Nauczyciela lub z okazji rozpoczęcia bądź zakończenia roku szkolnego. Biorąc pod uwagę wysiłek, jaki ci bohaterowie wkładają w swoją pasję do przekazywania wiedzy oraz wpajania wartości, nie jest to wcale przesadzona liczba! Powolnymi krokami zbliża się zakończenie roku, a w związku z tym masz niepowtarzalną okazję, by wręczyć upominek nauczycielowi, samodzielnie bądź wraz z całą klasą!

Prezent dla nauczyciela - na zakończenie roku i nie tylko