Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-04-07

Krótkie życzenia wielkanocne

Zanim o Wielkiejnocy, chcemy wspomnieć o bogatej obrzędowości, która poprzedzała ten najważniejszy dla chrześcijan dzień. Mowa o Wielkim Tygodniu i zwyczaju wielkiego pojednania zaczynającego się od poniedziałku i trwającego do Środy Popielcowej. Chcielibyśmy, by ten czas nastąpił już teraz i nigdy nie został zaburzony.

Krótkie życzenia wielkanocne

2022-03-23

Lot balonem – ile kosztuje i kiedy może się odbyć?

Lot balonem to przeżycie z pogranicza relaksu i sportu ekstremalnego. Dla każdego uczestnika proporcje rekreacji do przeżywanych emocji będą różne. Wszystko to zależy od Waszych indywidualnych odczuć. Na pewno powinniście przygotować się na sporą dawkę emocji, a przed nimi na kilka nieodzownych kroków: wypuszczane przez pilota małych baloników, żeby sprawdzić kierunek wiatru oraz trwające od kilku do kilkunastu minut pompowanie balona.

Lot balonem – ile kosztuje i kiedy może się odbyć?

2022-02-23

Pomysłowe życzenia na 8 marca

Dzień Kobiet to jedna z niewielu okazji, aby podziękować mamie, przyjaciółce, żonie, babci lub dziewczynie. Podziękować za obecność, troskę, mądrość oraz uczucia. Nasze propozycje życzeń na 8 marca pomogą dopasować odpowiednie słowa do preferencji, charakteru lub więzi, które łączą Cię z adresatką! Życzenia z okazji Dnia Kobiet widniejące w tym artykule zadedykujesz każdej kobiecie bliskiej Twojemu sercu…

Pomysłowe życzenia na 8 marca

2022-02-22

Dzień Kobiet – pomysły na prezent na ostatnią chwilę

Dzień Kobiet to wspaniała data w kalendarzu. Mamy, babcie, dziewczyny, siostry, narzeczone, żony – wszystkie zasługują na piękne prezenty, które spełnią ich najskrytsze pragnienia. Jeśli wciąż poszukujesz idealnej niespodzianki na 8 marca, podpowiadamy Ci 5 sprawdzonych propozycji, które nie mogą umknąć Twojej uwadze!

Dzień Kobiet – pomysły na prezent na ostatnią chwilę

2022-02-21

Idealne życzenia na Dzień Kobiet

Dla mamy? Dziewczyny? Narzeczonej? A może babci? Bez względu na adresatkę życzenia z okazji Dnia Kobiet pozwolą okazać wdzięczność za żeński pierwiastek, który pełni istotną rolę w Twoim życiu. Prezent jest bardzo ważny, ale tylko słowem przekażesz swoje uczucia z mistrzowską precyzją. Postaw na oryginalność i zasugeruj się naszymi przepisami na niezapomniane, poruszające, śmieszne, krótkie, a nawet poważne życzenia z okazji Dnia Kobiet!

Idealne życzenia na Dzień Kobiet