Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2022-12-19

Jak zapakować prezent?

Świąteczne prezenty to jeden z najbardziej emocjonujących elementów świąt. Co podarować, jak wręczyć, gdzie schować, w co zapakować? Pytań jest wiele, a poszukiwanie odpowiedzi nie zawsze jest łatwe. Jak zapakować prezenty, aby zachwyciły obdarowaną osobę już w sekundę po wręczeniu? Podpowiadamy!

Jak zapakować prezent?

2022-12-12

SPA - co to znaczy?

Stres, napięcie i przepracowanie - znasz to? A przecież, każdy czasem marzy o odrobinie odpoczynku i relaksu. Wtedy z pomocą przychodzi pobyt w SPA - a tam: masaże, kąpiele w wodach termalnych czy wyjście do sauny. Piękne wnętrza, kojąca muzyka, delikatne światło, to wszystko sprzyja odprężeniu i wyciszeniu. A czas, który poświęcisz sobie idealnie przełoży się na twój dobrostan. Poznajcie wszystkie zalety wizyty w SPA, jego rodzaje oraz wybierzcie odprężające zabiegi, które sprawią, że poczujecie się wreszcie wypoczęci.

SPA - co to znaczy?

2022-12-07

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

Jak co roku bożonarodzeniowymi życzeniami podzielimy się z bliskimi przy wigilijnym stole. Nie wszyscy jednak, którym chcielibyśmy je złożyć, będą przy nim obecni. Miłych słów nigdy za wiele! Jeśli z jakiegoś powodu nie znajdziecie czasu, aby wszystkim nieobecnym złożyć życzenia telefonicznie, proponujemy, by zrobić to SMS-em, mailem lub poprzez Facebooka.

Życzenia świąteczne na Boże Narodzenie

2022-12-06

Prezenty na święta dla dzieci

Mama i tata, babcia i dziadek, ciocia, wujek i przyjaciele rodziny - wszyscy pragną spełniać marzenia, szczególnie jeśli wśród oczekujących na wizytę Mikołaja są dzieci. W takich momentach każdy bardziej angażuje się w poszukiwania śladów na śniegu, wypatruje sań na niebie i w wielkiej tajemnicy podkłada pod choinkę worek wypełniony prezentami. Co podarować w prezencie na święta dla dzieci, aby sprawić im radość i zagwarantować piękne chwile?

Prezenty na święta dla dzieci

2022-12-05

Prezent na święta dla nastolatka

Żarty się skończyły! Przyszła pora na prawdziwe poszukiwania i nie będzie łatwo! Obiecujemy dołożyć wszelkich starań, aby znalezienie prezentu na święta dla nastolatka odbyło się szybko, bezboleśnie i bez większych ofiar, ale doskonale wiemy, że z typowym nastolatkiem to nigdy nic nie wiadomo. Co więc podarować w Boże Narodzenie młodemu człowiekowi, który jest na etapie życia: nic mi się nie chce, nie wiem, nie mam zdania? My wiemy i podpowiemy!

Prezent na święta dla nastolatka