Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2021-08-09

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

Pragniesz udowodnić bliskiej osobie, jak wiele dla Ciebie znaczy? Podziękować za obecność w Twoim życiu? A może po prostu wyrazić wielką sympatię? W ciągu roku jest jeden taki dzień, gdy możesz przekazać ogrom dobroci względem kogoś, kto zajmuje specjalne miejsce w Twoim sercu. To urodziny, czyli najlepsza okazja do złożenia parafki pod wartościową relacją.

Krótkie życzenia urodzinowe dla niej

2021-07-28

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu

Urodziny koleżanki stanowią nierzadko okazję, aby przekazać serdeczność, sympatię, a nawet podziw. Liczy się nie tylko wyjątkowy prezent, ale również odpowiednie słowa! Rocznica narodzenia nie powinna być celebrowana wyłącznie w kontekście najbliższych czy przyjaciół. 

 

Życzenia na urodziny dla koleżanki – pokaż serdeczność w odpowiednim stylu

2021-07-26

Życzenia na 70 urodziny

70 urodziny to dzień, w którym zyskujesz jedną z niewielu okazji, aby wyrazić podziw, szacunek i miłość do bliskiego Ci seniora. Osoby w kwiecie wieku są doświadczone na wszystkich poziomach ludzkiej egzystencji. 

Życzenia na 70 urodziny

2021-07-09

Życzenia ślubne od rodziców

Istnieją na tym świecie osoby całkowicie bezinteresowne i oddane szczęściu innych. To osoby cierpliwe, opiekuńcze, zaangażowanie oraz kochające przynajmniej jedną osobę bardziej od samych siebie. To opiekuni, doradcy, przyjaciele i sędziowie. To rodzice.

Życzenia ślubne od rodziców

2021-07-07

Oryginalne życzenia ślubne

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w ludzkim życiu. Państwo młodzi odbierają mnóstwo życzeń od gości celebrujących zwieńczenie ich miłości, zatem jak wyróżnić się, gdy nowożeńcy są Ci szczególnie bliscy? Podstawą obdarowywania jest szczere i dobre słowo, właśnie dlatego do torebki z prezentem wypada dołączyć tych kilka linijek tekstu, który pochodzi prosto z serca. Jeśli pragniesz pokazać obdarowanym swoje szczere chęci względem nich, postaw na emocje. 

Oryginalne życzenia ślubne