Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Blog

2023-06-07

Jaki prezent dla przyjaciółki? 20 pomysłów na każdą okazję

Przyjaciółka to wyjątkowa kobieta, która, choć nie łączą jej z nami więzy krwi, to jednak jest traktowana jak siostra. Można jej zaufać i liczyć na nią w każdej sytuacji. Niekiedy takie przyjaźnie powstają na bardzo wczesnym etapie. Są przyjaciółki, które znają się od czasów studiów, inne od czasów liceum czy szkoły podstawowej, a te najdłużej trwające relacje sięgają swoimi korzeniami przedszkola. Można śmiało powiedzieć, że przyjaciółka to jedna z najbliższych osób. Nic więc dziwnego, że gdy zbliża się odpowiednia okazja chcemy jej wręczyć coś specjalnego.

Jaki prezent dla przyjaciółki? 20 pomysłów na każdą okazję

2023-06-05

Niepowtarzalne życzenia imieninowe

Tego wyjątkowego dnia warto zadać sobie trud, by dobrać dla solenizanta niepowtarzalny i piękny bukiet życzeń. Skomponowany z unikalnych fraz, przełożony zgrabnymi rymami, ozdobiony nutką romantyzmu przeplatanego humorem. Aby życzenia ujmowały niebanalnym charakterem, wersy powinny nieść moc dobrych zaklęć i być opowieścią o ich adresacie, tak niezwykłą jak on sam.

Niepowtarzalne życzenia imieninowe

2023-05-30

Ile daje się na chrzciny?

Chrzciny jako religijna uroczystość są niezwykle ważne w życiu rodziny. W naszej kulturze figurują nie tylko jako obrzęd kościelny, ale też są mocno wpisane w polską tradycję. W znakomitej większości przypadków chrzczone są bardzo małe dzieci (w wieku od paru do kilku miesięcy), choć czasem zdarzyć się mogą wyjątki. Takie dziecko nie pamięta samego wydarzenia, ale fakt faktem, że jest to w jego życiu pierwsza tak ważna uroczystość. Zwyczajowo po chrzcinach odbywa się przyjęcie, w trakcie którego goście wręczają prezenty i pieniądze nowo ochrzczonemu dziecku. I tu pojawia się zasadnicze pytanie: ile konkretnie trzeba włożyć w kopertę?

Ile daje się na chrzciny?

2023-05-24

Prezent dla mamy, która ma wszystko

Mama jest pierwszą kobietą, w której zakochuje się jej syn. Mama jest pierwszą najlepszą przyjaciółką swojej córki, a do tego wierną na całe życie. Nasze matki poświęcają często bardzo dużo, żeby się nami opiekować i wychować na przyzwoitych ludzi. Nie śpią po nocach, wiele z nich rezygnuje z robienia błyskotliwej kariery zawodowej. Bardzo często matki płaczą i przeżywają problemy życiowe swoich dzieci. Jednak zawsze stają na wysokości zadania, gotowe zawsze nas wesprzeć i być przy nas wtedy, kiedy tego potrzebujemy. Wobec tego warto dać mamie wspaniały i godny prezent.

Prezent dla mamy, która ma wszystko

2023-05-22

Życzenia imieninowe dla siostry

Relacje z siostrą? Status: to skomplikowane. Wydawałoby się, że nie ma nic prostszego niż wybór odpowiednich życzeń imieninowych, dla tak blisko spokrewnionej osoby. Bo kim jest siostra? Pierwszą przyjaciółką, ale bywa również jednocześnie też pierwszą rywalką, najpierw o względy rodziców, potem o uwagę chłopców.

Życzenia imieninowe dla siostry