Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione
Menu
Kategorie
Pomysły na prezenty
Lokalizacja

Blog

2022-10-03

Nawyki upominkowe Polaków – 2022

Prezenty to wyjątkowo przyjemny temat. Lubimy je zarówno wręczać, jak i dostawać. Każda okazja jest dobra, aby podarować bliskiej osobie upominek. A cena? Nie ma znaczenia – liczy się przecież sam gest! Czy aby na pewno?

2022-09-30

Życzenia dla nauczyciela

Jako że 14 października obchodzony jest Dzień Nauczyciela, przygotowaliśmy na tę okazję życzenia – oryginalne, krótkie i śmieszne. Być może zainspirują Was do przypomnienia sobie ciekawych anegdot z okresu nauki, a w efekcie któreś z życzeń znajdzie się na skrzynce Waszego ulubionego belfra!

Życzenia dla nauczyciela

2022-09-27

Prezent dla mamy na Święta

W oczekiwaniu na święta Bożego Narodzenia warto już teraz zastanowić się nad tym, co podarujemy w prezencie ukochanym osobom. Z pewnością na liście bliskich osób do obdarowania znajdzie się najważniejsza osoba na świecie: MAMA! Co podarować jej w prezencie świątecznym, by upominek okazał się trafiony, a mama zachwycona?

Prezent dla mamy na Święta

2022-09-13

Escape room - wszystko, co musisz wiedzieć

Zagadkowa, tajemnicza i wzbudzająca ekscytację zabawa to z pewnością to, o czym marzy każdy poszukiwacz wrażeń i adrenaliny. Odkrywanie tajemniczych przedmiotów, rozwiązywanie zadań, które na pozór wydają się nierozwiązywalne oraz buzujące w żyłach emocje czekają na każdego, kto wolny czas postanowi spędzić w escape roomie.

Escape room - wszystko, co musisz wiedzieć

2022-09-02

Życzenia urodzinowe dla siostry

Jedynacy marzą o posiadaniu rodzeństwa, a ci, którzy je mają, bywa, że użalają się, jednak w głębi duszy wiedzą, że to cudowna sprawa. Bo posiadanie rodzeństwa, a w szczególności siostry, to posiadanie najlepszej przyjaciółki, która jest dla nas wsparciem, tarczą i źródłem wiedzy o świecie.

Życzenia urodzinowe dla siostry