Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić dziewczynie na urodziny?

2021-10-05

Co kupić dziewczynie na urodziny?

Co kupić dziewczynie na urodziny? Wbrew pozorom panie mają nieco cech wspólnych i jeśli tylko je dobrze przeanalizujesz, okaże się, że możliwości masz całkiem sporo. Popatrz na takie propozycje, jak masaże, loty, kursy fotografii. Czy znasz kobietę, która będzie negatywnie nastawiona do każdej z nich?

Podniebne atrakcje

Nie trzeba być miłośnikiem ekstremalnych wrażeń, żeby zareagować entuzjastycznie na propozycję lotu widokowego  nad dowolnie wybranym miejscem. To może być znana od lat okolica, którą można zobaczyć z innej perspektywy, lub też zupełnie nowe miejsce, które odwiedzicie przy okazji Waszych podróży.

Do wyboru jest wiele opcji, od lotu samolotem po paralotnię lub motolotnię. Jeśli Twoja dziewczyna nie chce walczyć z wiatrem, zafunduj jej spokojny lot samolotem w fotelu pasażera. Miłośniczka mocnych wrażeń doceni możliwość swobodnego lotu pod okiem fachowca. Zaletą tych propozycji jest fakt, że nie wymagają żadnych umiejętności. Niezbędne szkolenie odbywa się bezpośrednio przed startem.

 

lot na prezent dla dziewczyny

 

Kurs fotografii

Czy w czasach hurtowo wykonywanych selfie jest jeszcze sens uczyć się fotografii? Jak najbardziej. Przekonaj o tym swoja dziewczynę i zafunduj jej profesjonalną naukę wykonywania pięknych zdjęć. Podczas kursu dowie się wiele o właściwej kompozycji zdjęcia a także o tym, jakich środków powinna użyć aby uzyskać zaplanowany efekt.

Zdjęcia wykonuje się pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela, który nadzoruje prace uczestników, dobranych w małe grupy. Wystarczy zabrać ze sobą swój sprzęt, ewentualne dodatkowe akcesoria są dostępne na miejscu.

O tym, jak ich używać i kiedy są najbardziej pomocne również można się dowiedzieć podczas kursu. Zajęcia odbywają się w studio oraz w plenerze po to, aby popracować nad techniką w różnych warunkach.

 

 

Uniwersalny masaż

Jaki prezent nadaje się dla absolutnie każdej dziewczyny? Bez względu na to, czy lubi dreszczyk emocji, czy raczej ceni sobie kameralne spotkania w domowym zaciszu. Zupełnie bez pudła możesz obstawiać, że jest to masaż.

To jednak temat morze, dlatego żeby na nim nie popłynąć w nieznanym kierunku, zaangażuj swoją dziewczynę w wybór odpowiedniego dla niej rodzaju masażu. Do wyboru jest albo masaż, związany z jedną, konkretną techniką, albo możliwość poznanie kilku typów, które pozwolą na wybranie tego najbardziej pasującego.

Masaż polinezyjski, masaż pachnący lasem, masaż zieloną herbatą, owocowy masaż to tylko część z możliwości, jakie możesz zaoferować swojej dziewczynie. Jedne relaksują, inne wyciszają, lub nawilżają. Każdy z nich pozostawia po sobie uczucie wspaniale spędzonego czasu a Tobie da pewność, że prezent spełnił swoje zadanie.

 

 

 

Jest wiele okazji, aby podarować prezent swojej dziewczynie. To nie tylko urodziny, ale również imieniny, walentynki, czy też Wasze prywatne rocznice. Wybierając niebanalny prezent zafundujesz nie tylko niezapomniane przeżycia, ale również udowodnisz, jak dobrze znasz gust bliskiej Ci osoby.

POLECANE PREZENTY:

Wstecz