Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić chłopakowi na urodziny? Najlepsze propozycje

2024-03-01

Co kupić chłopakowi na urodziny? Najlepsze propozycje

Twój chłopak jest dla Ciebie na pewno bardzo ważną osobą w życiu. Być może widzisz w nim swojego przyszłego męża, a może po prostu dobrze spędza Ci się z nim czas. Jakby w Waszym związku nie było, to na 100% pamiętacie o różnych okazjach, które chcecie świętować razem i przy których warto myśleć o prezencie. Jedną z takich bardzo ważnych okazji jest niewątpliwie dzień urodzin Twojego chłopaka. Niekiedy trudno jest wymyślić fajny prezent, ale zawsze się postarać, dzięki czemu urodziny staną się dla niego jeszcze milsze. Nie bez powodu zwykło się mówić, że lepiej jest dawać niż brać. Wyobraź więc sobie, że właśnie jesteś na drodze do wybrania – z naszą drobną pomocą – najlepszego prezentu urodzinowego, jaki kiedykolwiek miał Twój chłopak. Z nami poznasz prosty na przepis na wywołanie na jego twarzy szerokiego uśmiechu, a kto wie – może nawet pojawią się łzy wzruszenia?

Dlaczego vouchery to najlepsze prezenty?

Kiedyś ludzie dawali sobie rozmaite rzeczy, których zazwyczaj brakowało, a wybór upominków był bardzo ograniczony. Prezentami stawały się przedmioty codziennego użytku, takie jak żelazko czy suszarka do włosów, ubrania – skarpetki, spodnie, swetry, koszule, itp. albo kosmetyki. Dzieci dostawały najprostsze zabawki, a jak była to lalka Barbie albo klocki Lego, to oznaczało, że ten chłopczyk lub ta dziewczynka pochodzi z naprawdę zamożnego domu. Dzisiaj zdecydowanej większości z nas nie sprawia problemu finansowego sprawianie takich podarków. Pytanie tylko, czy współcześnie takie prezenty mają szansę zrobić wrażenie?

Vouchery wydają się najbardziej adekwatną odpowiedzią na potrzeby prezentowe w dzisiejszych czasach. Dzięki nim dajesz drugiej osobie wrażenia, emocje, wspaniałą atmosferę i dobrą zabawę, a także wspomnienia, które będą towarzyszyły jej przez całe życie. Takie dary to nic innego jak atrakcje i aktywności w czystej postaci, dzięki którym osoba obdarowana zyska nowe doświadczenia oraz szansę na samorozwój.

Czy prezent dla niego i dla ciebie to dobry pomysł

Niejeden raz mogłaś pomyśleć nad prezentem, z którego de facto skorzystałby nie tylko jego główny adresat, czyli Twój chłopak, ale także Ty. Mamy tu na myśli takie atrakcje i aktywności, które mogą być uprawiane i przeżywane przez Was dwoje. Jest to bardzo szeroka oferta prezentowa, którą znajdziecie na stronie Super Prezentów. Jednakże, czy to dobrze, że zrobisz prezent, który też niejako będzie dla Ciebie? Można by pomyśleć, że dzień urodzin chłopaka należeć powinien całkowicie do niego, ale przecież Ty, jako jego dziewczyna na pewno te urodziny spędzisz razem z nim. Przecież to oczywiste, że chciałby dzielić z Tobą ten wspaniały czas. Co więc szkodzi sprawienie takiego prezentu dwa w jednym? Ważna jest wspólna, dobra zabawa, a także umacnianie więzi między sobą. Weź to pod uwagę, gdy będziesz wybierała prezent urodzinowy.

U nas znajdziesz prezenty dla każdego

Ludzie są bardzo różni. Nie bez powodu do dziś wiele osób stosuje przy charakterystyce ludzkiej starożytny podział na flegmatyka, choleryka, sangwinika i melancholika. Każdy z nich będzie preferował nieco inny sposób spędzania czasu wolnego. Choleryka nie zadowoli byle spacer czy kawka u ciotki – on musi się wyszaleć i dać upust buzującym w nim emocjom. Melancholik będzie bardziej skłonny oddać się sztuce, na przykład słuchaniu rzewnej muzyki. Sangwinik preferuje zrównoważone aktywności, ale też spodoba mu się prezent, który wymaga szybkiej reakcji i użycia siły. Wreszcie flegmatyk ucieknie od wielkich emocji i bardzo wymagających wyzwań, by w spokoju oddać się ulubionemu zajęciu. Super Prezenty mają vouchery pasujące dla każdego z nich. A jaki jest Twój chłopak? Znasz go bardzo dobrze, więc już na tym etapie zyskujesz pierwszą z cennych wskazówek, które wykorzystasz później.

Gdzie szukać voucherów super prezentów?

Gdy już bez problemu udało Ci się rozeznać, w jaki rodzaj atrakcji i emocji chciałabyś celować przy wyborze prezentu, to teraz nie pozostaje Ci nic innego, jak wejść w odpowiednią kategorię na naszej stronie i tam już bardziej szczegółowo zapoznać się z aktualnymi ofertami. Jednakże dla niektórych klientów problemem może być już odnalezienie właściwiej kategorii – w końcu oferujemy tysiące voucherów, a więc podział tak dużej liczby na kategorie powoduje także dużą liczbę kategorii. Możemy Ci podpowiedzieć, że dobrze już szukać w prezentach dla chłopaka, prezentach dla mężczyzny i prezentach na urodziny. Poniżej znajdziesz dalsze wskazówki, dzięki opisowi każdemu z rodzajów prezentów.

Przez żołądek do serca

Jeśli Ty i Twój chłopak jesteście w związku na dość wczesnym etapie, to nie powinno brakować Wam chwil pełnych emocji, powodujących tzw. motyle w brzuchu. Prawdą jest to, co się mówi o tym, że pierwsze zakochania są czymś najpiękniejszym w życiu człowieka. Aby scementować Wasze uczucie możesz odwołać się do starego porzekadła: „przez żołądek do serca”. Jeżeli Twój ukochany jest miłośnikiem kuchni japońskiej, to możesz kupić voucher na kolację sushi dla Was obojga. Alternatywą dla tego prezentu niech będzie zwiedzenie winnicy z degustacją wysoko jakościowych win. Takie atrakcje to nie tylko ekstaza dla podniebienia i dobre samopoczucie, ale też dołożenie ważnej cegiełki w budowie trwałego związku, który – mamy nadzieję – jest Wam pisany.

Prezenty pełne wrażeń

Co dać na prezent urodzinowy chłopakowi, który jest energiczny i żądny przygód? Otóż tutaj do gry wchodzą vouchery z dziedziny sportowej. W pierwszej kolejności chcemy zwrócić uwagę na skok ze spadochronem. Zaznaczmy, że odbywa się to w pełni bezpiecznie, więc nie ma powodu do obaw. Taki skok zagwarantuje unikatowe przeżycie, którego Twój chłopak być może już nigdy nie doświadczy. Emocje, które towarzyszą skokowi na pewno pozostaną z nim bardzo długo. Oby tylko nie miał lęku wysokości.

Wielu Panów lubi sobie postrzelać. Jeśli i Twój chłopak należy do grona mężczyzn, którzy lubią sobie chwycić za broń, to jak najbardziej możesz kupić mu wejściówkę na strzelnicę. Spędzi dobrze czas, wyładuje swoją energię i może nauczyć się czegoś nowego. W końcu strzelanie to także dyscyplina sportowa, więc jest to coś nie tylko dla ducha, ale też dla ciała. Dla osób, które uwielbiają militaria, a obsługa broni to dla nich nie pierwszyzna, prezent jest tym bardziej godny polecenia.

Jeśli natomiast Twój chłopak ma marzenia o wzniesieniu się w przestworza, to polecamy Ci wybrać voucher na szkolenie na pilota. Zapewne nie będzie się spodziewał, że przygotowałaś mu coś tak niesamowitego. To nie tylko nowe doświadczenie, odświeżenie dla umysłu, ale też całkiem nowa perspektywa i przede wszystkim – w końcu nauka praktycznej umiejętności. A jeśli nie szkolenie na pilota, to co?

To wówczas polecamy wyprawę do zatopionej jaskini. Magiczna atmosfera, podróż w nieznane, ciarki na plecach, skok adrenaliny – to tylko część tego, co będzie towarzyszyło Twojemu chłopakowi w trakcie eksploracji miejsca, o którym mało kto wie, że istnieje. To, co zobaczy Twój chłopak w połączeniu z nowo nabytym doświadczeniem nurkowania sprawi, że ten dzień będzie w jego życiu naprawdę wyjątkowy.

Prezentem, który także dostarczy wielu ekscytujących wrażeń będzie na pewno voucher na escape room. Twój chłopak przeżyje dzięki czemu przygodę jakich mało, będzie mógł połączyć umiejętność odnajdowania się w nowej przestrzeni z logicznym myśleniem. Warto wybrać ten prezent dla kogoś, kto ceni sobie takie dość nieoczywiste aktywności.

Podaruj chłopakowi chwilę relaksu

Czy zdarzało Ci się widzieć, jak Twój chłopak jest zestresowany albo bardzo zmęczony? Niestety, zbyt duże napięcie i kumulacja negatywnych emocji źle wpływają na zdrowie każdego – niezależnie czy jest to osoba starsza czy młodsza. Aby uwolnić chłopaka od nadmiernego stresu możesz mu podarować coś z prezentów, dzięki którym poczuje się jak nowonarodzony. Mowa tu o voucherach ma masaże oraz na wizyty w SPA. Warto pomyśleć o takim upominku, gdyż o zdrowie psychiczne także trzeba dbać.

Prezent dla chłopaka, który lubi motoryzację

Nie zdziwi nas, jeśli Twój chłopak lubi szybkie i sportowe auta. Skoro jego wielką pasją są cztery kółka i potrafi godzinami siedzieć za kierownicą, to prawdziwą przyjemność sprawi mu jazda Super Samochodem. Możesz wybrać tę markę, która jest ulubioną Twojego chłopaka. Dając mu taki prezent nie tylko go ucieszysz, ale też ofiarujesz mu chwile pełne ekscytacji.

Daj chłopakowi prezent, który pomoże spełnić marzenia

Pewnie niejednokrotnie rozmawiałaś ze swoim chłopakiem o latach dzieciństwa. Być może ma on jakieś marzenie, które pochodzi z tamtego okresu, ale jak dotąd nie było mu dane go spełnić. Tutaj także mamy satysfakcjonujące rozwiązanie. Przykładowo możesz sprezentować mu warsztaty kulinarne, co może być pierwszym krokiem do założenia przez niego w przyszłości własnej restauracji. Coś w tej samej kategorii, ale jednocześnie z zupełnie innej beczki, to voucher na modelarstwo 3D. Twój chłopak nie tylko osiągnie nowe umiejętności, ale też będzie mógł stworzyć coś naprawdę pięknego.

Prezent muzyczny dla chłopaka

Nie jest wielką tajemnicą, że mężczyźni uwielbiają jak kobiety coś dla nich robią. Ty sama możesz przygotować swojemu chłopakowi taki prezent, którego długo nie zapomni. Mowa tutaj o nagraniu piosenki urodzinowej. Będziesz miała do dyspozycji studio, w którym zaśpiewasz i nagrasz utwór wybrany specjalnie dla Twojego chłopaka. Nie musisz posiadać wybitnych umiejętności wokalnych – najważniejsze, że jest to prezent od serca i że na pewno wzruszy.

Życzenia dla twojego chłopaka od kogoś sławnego

Zdecydowana część mężczyzn w Polsce jest fanami Roberta Lewandowskiego. Jeśli i Twój chłopak podziwia kapitana Reprezentacji Polski w piłce nożnej, to możesz sprawić taki prezent, że usłyszy on życzenia z ust samego Lewandowskiego. Wprawdzie od Ciebie także usłyszy wszystko to, co najlepsze, ale wyobraź sobie, jakie zrobi na nim wrażenie właśnie ten prezent.

Wspólny wyjazd to także świetny prezent urodzinowy

Jeśli marzyłaś o tym od dawna, ale nie miałaś okazji zrealizować, to dobrze jest wykupić voucher na wycieczkę zagraniczną albo gdzieś po Polsce. Wspólnie z chłopakiem spędzicie ten czas i na pewno oboje będziecie z tego wielce zadowoleni.

Wstecz