Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Prezent dla nauczyciela - na zakończenie roku i nie tylko

2022-05-15

Prezent dla nauczyciela - na zakończenie roku i nie tylko

Nauczyciel to jeden z tych zawodów, które śmiało można by nazwać powołaniem. Będąc odpowiedzialnymi za dzieci oraz młodzież, rozjaśniają im ścieżki do karier, spełnienia marzeń oraz życiowych sukcesów. Prezent dla nauczyciela na ogół wręcza się na Dzień Nauczyciela lub z okazji rozpoczęcia bądź zakończenia roku szkolnego. Biorąc pod uwagę wysiłek, jaki ci bohaterowie wkładają w swoją pasję do przekazywania wiedzy oraz wpajania wartości, nie jest to wcale przesadzona liczba! Powolnymi krokami zbliża się zakończenie roku, a w związku z tym masz niepowtarzalną okazję, by wręczyć upominek nauczycielowi, samodzielnie bądź wraz z całą klasą! Prezenty są często formą podziękowania, dlatego na szczególną uwagę zasługują wychowawcy – w końcu to oni maja najlepsze relacje ze swoimi podopiecznymi. Zapoznaj się z naszymi propozycjami upominków z okazji zakończenia roku szkolnego i nie tylko. Nasze pomysły powinny ułatwić wybór Tobie oraz Twojej klasie. Odpowiedz sobie na pytanie, jaki prezent dla nauczyciela będzie odpowiedni!

PREZENT DLA NAUCZYCIELA NA ZAKOŃCZENIE ROKU

Zakończenie roku szkolnego to kalejdoskop uczuć – z jednej strony pojawia się radość z rozpoczęcia okresu wakacyjnego, a z drugiej nadchodzi ta świadomość, że przez najbliższe dwa miesiące nie zobaczysz większości kolegów, koleżanek oraz nauczycieli, a przede wszystkim własnego wychowawcy. Każdy uczeń ma swojego ulubionego belfra, któremu chciałby wręczyć prezent, co zapewne udowodniłeś już w Dzień Nauczyciela, natomiast ostatnie dni czerwca są idealnym momentem, by pomysł na prezent przekuć w rzeczywisty podarunek. Prezenty dla nauczycieli, szczególnie te związane z zamknięciem roku, powinny wyrażać wdzięczność za cierpliwość oraz ogrom wiedzy, jaką pozyskałeś przez te wszystkie miesiące nauki, ale oprócz tego warto, by było to coś emocjonującego, a dodatkowego niecodziennego!

Przykładem zaskakującego przeżycia może być zwiedzanie winnicy. Na naszej stronie internetowej odnajdziesz kilkanaście propozycji dotyczących możliwości zapoznania się z najbardziej niespotykanymi oraz wykwintnymi gatunkami wina. Wszystkie firmy organizujące te przeżycia w ramach naszej oferty cechują się niecodziennym podejściem, doskonałą atmosferą oraz istotnym wpływem na poszerzanie własnych horyzontów. Spacer po cudownych winnicach to zdecydowanie oryginalna pamiątka dla nauczyciela. Ponadto taki upominek jest niezwykle rozwojowy, szczególnie dla zmysłów!

Skoro była mowa o tym, że pomysły na prezent dla nauczyciela powinny być przede wszystkim emocjonujące, to warto zwrócić uwagę na propozycje aktywności o nieco bardziej ekstremalnym zabarwieniu! Lot w tunelu aerodynamicznym z pewnością spełnia wymagania czegoś niecodziennego, a dodatkowo przyspiesza bicie serca! Byłoby wspaniale, gdyby prezent dla nauczyciela na pożegnanie roku stale przypominał mu o Tobie, a trzeba przyznać, że wiatr wydostający się z turbiny tunelu – osiągający prędkość do 300 km/h – uwiecznia w umyśle wszystko to, co związane z tak fascynującym przeżyciem! Wyobraź sobie, jak Twój nauczyciel lewituje na wysokości kilku metrów… czy to nie wspaniałe? A może coś, co nie tylko wzniesie ulubionego nauczyciela na wyżyny ekscytacji, ale zapewni istny emocjonalny kocioł? Loty, takie jak przelot paralotnią, samolotem czy balonem oraz skoki – na przykład na bungee – to aktywności dla osób prawdziwie uzależnionych od adrenaliny. W przypadku ofert odbywających się w powietrzu, można poczęstować niebo nawałnicą radosnych okrzyków, a dodatkowo ujrzeć, jak to co ziemskie maleje w starciu z ogromem przestworzy. Ogromnym plusem przeżyć tego rodzaju jest fakt, iż nie są one przeznaczone ani ściśle dla mężczyzn, ani wyłącznie dla kobiet, wszak każdy człowiek potrzebuje czasem odrobiny intensywnych doznań. Waśnie dlatego będzie to zarówno dobry prezent dla wychowawczyni, jak i prezent dla nauczyciela angielskiego.

Upominki dla nauczyciela można również łączyć z aktualną porą roku. Skoro mowa o tych związanych z zakończeniem roku, to nie sposób nie zauważyć, że czerwiec jest wręcz stworzony, by rozpocząć wszelkie aktywności fizyczne! Weźmy na przykład zorbing dla dwojga. Ten rodzaj sportu pochodzi z Nowej Zelandii i powstał jako odpowiedź na potrzeby osób złaknionych emocji bez wznoszenia się w powietrze. Mechanizm jest zbudowany z dwóch sferycznych kul – zewnętrznej większej oraz wewnętrznej mniejszej – połączonych ze sobą systemem ręcznie projektowanych wiązań. Cała zabawa polega na tym, by sturlać się z górki, będąc wewnątrz tej dziwacznej kuli! Czy takie przeżycie jest zaskakujące? Oczywiście. Dodatkowo taki prezent dostarcza niecodziennych emocji oraz idealnie nadaje się na lato! Czy Ty również uważasz, że to perfekcyjny prezent dla nauczyciela wf?

Prezenty dla nauczyciela uwielbiającego ruch okazują się trafione niemal w każdym przypadku, jednak nie każdy lubi wysiłek. Co wtedy? Wtedy warto zerknąć na nasze propozycje motoryzacyjne! Pomysł na prezent dla wychowawcy winien zawierać element zaskoczenia, dlatego jeżeli pragniecie dać mu podarunek „z klasą”, a jednocześnie taki, który nie wymaga wysiłku – będąc nadal sportem – zwróćcie uwagę na tych poskromicieli torów! Przejazdy superszybkimi pojazdami to całe hektolitry emocji, a dodatkowo niepowtarzalna okazja, by przejechać się pojazdami, których wartość oscyluje nawet wokół setek tysięcy złotych! I choć pozornie wydaje się, że tylko mężczyzna mógłby czerpać przyjemność z potwornej mocy Lamborghini, Ferrari czy Subaru, to nasze badania wskazują, iż również panie zamykają zegary tych sprinterów z największą przyjemnością! Dzień Nauczyciela również będzie świetną okazją, by sprezentować takie cudo!

UPOMINKI DLA NAUCZYCIELI Z OKAZJI ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO

Nowy rok to nowe wyzwania, jeszcze większa wiedza oraz upragniony powrót do szkolnego cyklu dnia. Przez cały okres wakacji wygrzewaliście się na słońcu, odpoczywaliście od lekcji i zadań domowych, a nawet spełnialiście wcześniej niezrealizowane cele. Wrzesień dobrze rozpocząć, wręczając pamiątki dla nauczyciela, będące zarówno podarunkami od uczniów, jak i pewnymi rodzajami trofeów. To może być nawet najmniejszy drobiazg, jak choćby małż znad morza czy widokówka z podróży po Europie. Jeżeli jednak uważasz, że nauczycielowi powinno się wręczyć coś ambitniejszego, namów klasę, by sprezentować fascynujące przeżycie. Nie musicie czekać, aż nadejdzie Dzień Nauczyciela!

Być może z okazji nowego roku liczycie, że pan od matematyki zlituje się nad Wami i nie rozpocznie pierwszego dnia września od ułamków, całek i innych ciągów. Warto upewnić się co do planu i przypieczętować to voucherem na degustację, na przykład czekolady, herbaty bądź czegoś mocniejszego – jak whisky lub wina. Skoro Wy liczycie, że belfer się wstrzyma, a on lubi liczyć przez swoje powołanie, to niech policzy procenty w nieco przyjemniejszych warunkach! Voucher na wszelkie degustacje to prezent dla nauczyciela matematyki, jakiego nikt nigdy by się nie spodziewał dostać od uczniów!

W pierwszym dniu szkoły nie powinno się zapominać o paniach! Jaki prezent dla nauczycielki warto wręczyć, by pokazać prawdziwą klasę? Proponujemy wszelkie zabiegi pielęgnacyjne, a w szczególności te dotyczące bardziej relaksacyjnej strony troski o ciało. Pobyty w spa, masaże gorącymi kamieniami, manicure, pedicure – to prawdziwe podarunkowe perełki jakich niemało w naszej kategorii prezentów dla kobiet!

Już pewnie domyśliłeś się, że oryginalny prezent dla nauczyciela to z całą pewnością nie taki, który można odłożyć na półkę, lecz ten zapadający w pamięć. Gadżety dla nauczycieli są dostępne w wielu sklepach, a przecież Ty pragniesz jakoś zapisać się w jego pamięci, prawda? W kategoriach „prezenty dla mężczyzn” oraz „prezenty dla kobiet” zawarliśmy propozycje niesamowitych ofert pielęgnacyjnych oraz degustacyjnych, lecz dobry podarunek na rozpoczęcie roku powinien również przypominać, że wrzesień nie jest miesiącem, w którym należy założyć kurtkę i czekać na śnieg. Już niejednokrotnie przekonaliśmy się, że nawet kilka tygodni po rozpoczęciu roku szkolnego słońce może zaskakiwać wysokimi temperaturami. Właśnie dlatego dobrze rozmówić się z kolegami oraz koleżankami, by zaskoczyć nauczyciela podarunkiem o wakacyjnym charakterze. Co powiesz na rejs po Wiśle? To znakomity prezent dla wychowawcy będącego wielbicielem wody bądź upominek dla nauczyciela o nieco marzycielskim usposobieniu. A jeżeli woli się w niej zanurzyć? Wtedy dobrze zainwestować w nurkowanie, na przykład to odbywające się w zalanym kamieniołomie! Istnieje również typ nauczycieli ceniących sobie dyscyplinę oraz życiową zaradność. Szkolenia survivalowe – dostępne w kategorii „dla mężczyzn” – odbywają się z profesjonalistami w swojej dziedzinie. Jeżeli Wasza klasa jest liczna, przykładowo na 35 osób, to możecie zebrać pieniądze na szkolenie dla dwojga – być może akurat ten nauczyciel ma ukochaną żonę? To tylko 22 złote na osobę!

PREZENT NA DZIEŃ NAUCZYCIELA

Pomysł na prezent dla nauczyciela może przyjść do głowy w każdej chwili, dlatego warto inspirować się tym, co przynosi proza codziennej egzystencji, a zwłaszcza te jej części, które dotyczą klasowego życia. Obserwuj zachowania belfrów. Prezenty na Dzień Nauczyciela, a wśród niech prezenty dla wychowawcy, nie muszą wcale nawiązywać do zawodowych zainteresowań. Weź pod uwagę, że to jego praca. I owszem, wykładowcy w większości przypadków lubią to, co robią. Jednak oprócz tego poza murami szkoły, jak również wewnątrz nich, są ludźmi – posiadającymi pasje, zainteresowania, rodziny, a nawet ekscytujące hobby, niekoniecznie związane z liczeniem, fizyką, chemią czy biologią.

Spójrz na biurko swojego nauczyciela, bo właśnie na nim możesz znaleźć istotne wskazówki co do jego aspiracji. Być może zauważysz, że pani od fizyki ma na nim sporo kwiatów? Wtedy możecie zebrać pieniądze, by zakupić voucher na kwiaty z dostawą do jej domu! A może pan od polskiego raczy rozkoszować się daniami zmówionymi w okolicznej restauracji? Na naszej stronie internetowej odnajdziesz mnóstwo ofert jedzeniowych – od ekskluzywnych kolacji czy romantycznych degustacji, aż po vouchery do pierogarni, tajskich knajp czy burgerowni! Na szczególną uwagę zasługuje kolacja w ciemności. Cała ekscytacja wynika z faktu, iż podczas konsumpcji osoba obdarowana pozbawiona jest zmysłu wzroku przy pomocy opaski, co wyostrza poczucie smaku. Dodatkowo restauracja organizująca ten typ przeżyć przeznacza część środków na pomoc osobom niewidomym.

Co wręczyć nauczycielowi, którego zainteresowań nie sposób odgadnąć? Pragniemy, by nasze prezenty były przede wszystkim proste w doborze, a właśnie takie ułatwienie zapewnia zestaw podarunkowy. To książeczka z kilkudziesięcioma przeżyciami do wyboru, spośród których obdarowana osoba wybierze to najbardziej ekscytujące! Zestawy Super On i Super Ona zostały zaprojektowane z myślą o różnorodności, dlatego odnajdziesz tam – samodzielnie bądź z pomocą klasowych kolegów – nasze najbardziej wszechstronne, a jednocześnie emocjonujące przeżycia! Właśnie te niepozorne książeczki udowodnią, że prezent na Dzień Nauczyciela to upominek niezwykle prosty do wyboru, a na dodatek Twój nauczyciel przekona się, że prezenty wcale nie muszą być nietrafione! Jeżeli sądzisz, że to wciąż mało, zerknij na naszą stronę: www.superprezenty.pl

Polecane prezenty:

Wstecz