Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co kupić chłopakowi na urodziny?

2022-05-11

Co kupić chłopakowi na urodziny?

Jeżeli to czytasz, oznacza, że zbliżają się urodziny Twojego chłopaka a Ty nie masz pomysłu na prezent. Co kupić chłopakowi na urodziny? To duże wyzwanie! Nie chcesz przecież kolejny raz kupić mu płyty i nawet jeśli byłby to trafiony prezent, tym razem myślisz o czymś ambitnym. Czymś co zapamięta na długo, wywoła ciepłe wspomnienia i przypomni mu, że zależy Ci na nim. To masz ustalone.

TOP 7 Super Prezentów dla Chłopaka:

Pytanie brzmi, jak znaleźć idealny prezent na Jego urodziny? Na szczęście z nami nie trudno o odpowiedź! Nasz poradnik jest odpowiedni także dla matek swoich synów, kolegów którzy szukują prezent przyjacielowi oraz wszystkich którzy chcą obdarować chłopaka z okazji zbliżających się urodzin.
Przed Tobą lista 7-miu ciekawych i niebanalnych pomysłów na prezent, którymi pozytywnie zaskoczysz chłopaka!

Zostań pilotem 

Jeśli kiedykolwiek wspominał o pilotowaniu samolotu, to jest prezent dla niego! Nie musisz się obawiać, że nie ma doświadczenia - wszystkiego go nauczymy. Po odbyciu szkolenia, pod okiem instruktora osobiście będzie pilotował samolot szkoleniowy PZL “Koliber” 150.

Strzelanie z broni bojowej 

Odrobina adrenaliny na pewno nie zaszkodzi. :) Niech chłopak spróbuje swoich sił na profesjonalnej strzelnicy i zmierzy się ze strzelaniem z broni bojowej.

Trening personalny

Jeśli chłopak dba o swoją kondycję, trafionym prezentem będzie trening personalny. Jest to trening wraz z wykwalifikowanym trenerem, który będzie wyłącznie do dyspozycji chłopaka. Dodatkowo prezent zawiera indywidualnie dobrany plan treningowy. 

Skok z komina w Głogowie

Czyli skok z najwyższego obiektu do skoków w Europie! 8 sekund swobodnego lotu to dwa razy więcej niż na bungee, czyli naprawdę porządna dawka adrenaliny! Z pewnością nie zapomni tego prezentu :)

Jazda Ferrari

Urodziny to dobry czas na spełnianie marzeń, więc spełnij marzenie z dzieciństwa :) Wyobraź sobie jego minę gdy obdarujesz gdy obdarujesz go możliwościa poprowadzenia czerwonego Ferrari!

Lot motolotnią

Lot motolotnią to świetna przygoda i możliwość do podziwiania piękna przyrody z 300 metrów. Niezwykłe wrażenia gwarantowane! Ponadto wszystko zostanie nagrane w HD i chłopak będzie mógł pochwalić się wszystkim znajomym, jakim super prezentem został obdarowany!

Degustacja piw

Piwoznawca? Świetnie! Niech pozna zasady sztuki degustacji! Podczas 5,5 godzinnego szkolenia nauczy się kluczowych wzorców smakowych, technik i zasad oceny sensorycznej piwa. Cały kurs kończy się otrzymaniem certyfikatu. Ponadto kurs obejmuje zasady produkcji, historię i pochodzenie surowców.

Wierzymy, że udało nam się pomóc w poszukiwaniach najlepszego prezentu urodzinowego! Zaprezentowaliśmy siedem ciekawych opcji. Jeśli jednak czujesz niedosyt, zapraszamy Cię do nas…

POLECANE PREZENTY:

Wstecz