Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Ile kosztuje skok na bungee?

2023-08-28

Ile kosztuje skok na bungee?

Skok na bungee to już klasyka gatunków pośród aktywności, które należą do tych bardziej ekstremalnych. Już ponad dwadzieścia lat temu bungee budziło w Polsce dużą ekscytację, choć nierzadko śmiałków było jak na lekarstwo. Teraz skoki na bungee się bardzo rozpowszechniły i wciąż przybywa osób, które na własnej skórze chcą doświadczyć swobodnego opadania w dół. Wiąże się to oczywiście z dużymi emocjami. Nawet najtwardszy z twardzieli poczuje ogromny strach, gdy już znajdzie się na górze i będzie musiał stanąć przed wyborem czy wykonać ten krok do przody, czy też się wycofać. Jak wiadomo każdy człowiek ma swoje skończone pokłady odwagi.

Skok na bungee – czy to bezpieczne?

Osoby sceptycznie czy wręcz wrogo nastawione do skoku na bungee będą starały się znaleźć wymówki, często klucząc wokół tematu bezpieczeństwa. Może to zasiać wiele wątpliwości w umysłach osób zainteresowanych tą aktywnością. Dlatego też od razu podkreślamy, że skok na bungee jest w 100% bezpieczny. Zabezpieczenia są bardzo skrupulatnie kontrolowane i nie ma takiej możliwości, żeby coś zawiodło i naraziło osobę wykonującą skok. Przedsiębiorcy organizujący tę atrakcją doskonale zdają sobie sprawę z konieczności przestrzegana spraw związanych z bezpieczeństwem, dlatego też dbają o to szczególnie starannie. Gdyby było inaczej, to mogliby przecież zwijać swój biznes, bo nikt nie chciałby skakać.

Jakie są koszty bezpieczeństwa skoku na bungee?

Oczywiście, że odpowiednio solidne zabezpieczenie kosztuje. Bez tego trudno jest mówić o jakimkolwiek udanym skoku. Jednakże konkretne kwoty to indywidualna kwestia właściciela. Na pewno nie może on na tym oszczędzać, bo bezpieczeństwo jest kwestią podstawową. Wydaje się, że wystarczającą wiadomością dla klienta jest to, że wysokość ceny całej atrakcji jest kształtowana z dużym udziałem kosztów zabezpieczenia.

Od czego uzależniona jest finalna cena skoku na bungee?

Nie tylko kwestie bezpieczeństwa są składową całej ceny skoku na bungee. Wszakże usługa musi być wykonana przez wykwalifikowaną osobę, której wszakże należy się wynagrodzenie. Oczywiście trzeba też zapewnić miejsce do skoku, czyli takie, które będzie się znajdowało na odpowiedniej wysokości. Bez tego ani rusz, więc wszystko to składa się na koszty, które trzeba ponieść.

Jakie są ceny skoków na bungee?

Wszystko zależy od tego jak pakiet zostanie wybrany i dla kogo będzie się odbywał tenże skok. Inaczej bowiem wygląda atrakcja, kiedy korzysta z niej tylko jedna osoba, a całkiem inaczej, gdy trzeba na przykład zorganizować skok dla dwojga. Wiadomo, że w tym drugim przypadku koszty muszą być wyższe. Możesz także wybrać taką opcję, gdzie skok będzie odbywał się bez żadnych dodatkowych usług albo taką, gdzie dodatkowo przebieg zdarzenia będzie filmowany albo fotografowany. Poniżej znajdziesz usługi w wybranych lokalizacjach w różnych wariantach cenowych.

Cena skoku na bungee w Chorzowie?

Samotny skok na bungee to zawsze wielkie przeżycie, ale też niesamowita okazja do zmierzenia się z własnymi słabościami. Dzięki temu wyzwaniu można pokonać swoje własne bariery, stać się dumnym z samego siebie i przekonać się, że warto inwestować w coś, dzięki czemu jesteśmy w stanie stawać się lepsi jako ludzie. Szczegóły atrakcji:
• koszt: 259 zł,
• miejsce wykonania usługi: Chorzów i Aglomeracja Śląska,
• czas trwania usługi: 15 minut,
• liczba osób: 1
• okres ważności vouchera: 12 miesięcy.

Cena skoku na bungee z filmowaniem w Krakowie

Skoro samotny skok na bungee to takie ważne przeżycie dla pojedynczego człowieka, to dlaczego nie warto uwiecznić tego wiekopomnego wydarzenia. Można to zrobić w bardzo prosty sposób, a mianowicie poprzez wykupienie skoku wraz z filmowaniem. Szczegóły atrakcji:
• koszt: 299 zł,
• miejsce wykonania usługi: Kraków,
• czas trwania usługi: 15 minut,
• liczba osób: 1
• okres ważności vouchera: 12 miesięcy.

Cena skoku na bungee dla dwojga w Chorzowie

Nie trzeba wszakże skakać samemu. Niektórzy wybierają skok z drugą osobą. Powody tego są różne. Niekiedy po prostu jest raźniej, jeśli ktoś stoi obok nas, a potem towarzyszy w swobodnym opadaniu na dół. Innym razem pary wybierają wspólny skok na bungee jako nietypowy, aczkolwiek wciąż romantyczny sposób spędzania wolnego czasu. Szczegóły atrakcji:
• koszt: 519 zł,
• miejsce wykonania usługi: Chorzów, Aglomeracja Śląska,
• czas trwania usługi: 15 minut,
• liczba osób: 2
• okres ważności vouchera: 12 miesięcy.

Cena skoku na bungee z filmem i zdjęciami w Krakowie

Wspominaliśmy już o tym, że jeśli chcesz skoczyć w pojedynkę, to możesz również chcieć mieć jakąś pamiątkę z tego wydarzenia. Jest taka opcja, że oprócz filmowania zostaną także zrobione zdjęcia w trakcie skoku. Szczegóły atrakcji:
• koszt: 319 zł,
• miejsce wykonania usługi: Kraków,
• czas trwania usługi: 15 minut,
• liczba osób: 1,
• okres ważności vouchera: 12 miesięcy.

Cena skoku na bungee dla dwojga z filmem i zdjęciami w Krakowie

Jeśli zamierzacie skoczyć we dwoje, to może chcecie mieć z tego pamiątkę? Wystarczy do skoku dokupić możliwość zrobienia zdjęcia i filmowania całe wydarzenia. Szczegóły atrakcji:
• koszt: 599 zł,
• miejsce wykonania usługi: Kraków,
• czas trwania usługi: 15 minut,
• liczba osób: 2,
• okres ważności vouchera: 12 miesięcy.

Cena skoku na bungee dla dwojga z filmowaniem w Krakowie

Można wybrać opcję skoku, gdzie dodatkową usługą będzie tylko filmowanie. Jest to wariant na pewno odrobinę tańszy, a i tak pozostanie Wam po tym piękna pamiątka. Szczegóły atrakcji:
• koszt: 559 zł,
• miejsce wykonania usługi: Kraków,
• czas trwania usługi: 15 minut,
• liczba osób: 2,
• okres ważności vouchera: 12 miesięcy.

Czy uczestnik ponosi jakieś dodatkowe koszty?

Generalnie rzecz biorąc, jeśli chodzi o usługę samego wykonania skoku, to cała cena zwarta jest w voucherze. Od klienta nie wymaga się, by przygotowywał cokolwiek dodatkowego we własnym zakresie czy też płacił dodatkowe pieniądze. Wszystko odbywa się zgodnie z tym, co zostało zawarte w opisie danej atrakcji. Tak więc nie ma możliwości, by po kupnie tego prezentu nagle pojawiła się jakaś wielce nieprzyjemna niespodzianka.

Inną kwestią jest to, gdzie mieszka osoba, która będzie uczestniczyła w skoku. Jeśli skok na bungee został wykupiony w miejscowości, która jest znacznie oddalona od miejsca zamieszkania osoby zainteresowanej, to wówczas naturalnie, że taka osoba musi dojechać na miejsce wykonywania usługi. Wówczas poniesie koszty związane z transportem. Warto wobec tego wybierać taką lokalizację skoku na bungee by było to możliwie bliskie dla osoby obdarowanej, a jeśli pojawiłaby się opcja dojazdu, to żeby było to jak najmniej uciążliwe dla osoby podróżującej i by odległość nie była zbyt duża.

Czy jest coś takiego jak koszty emocjonalne skoki na bungee?

Czasami, gdy ktoś przeżyje coś ekstremalnego, powie: „nawet nie wiesz, ile nerwów mnie to kosztowało”. Tak, istnieje coś takiego jak koszty emocjonalne, jednak nie każdy je ponosi. Będą one obciążeniem dla osób, które nie są wewnętrznie gotowe na takie wyzwanie. Jeśli ktoś naprawdę boi się wysokości, a sama myśl o skoku na bungee przyprawia ją o ból brzucha, to wówczas niemądre jest zmuszanie ją do tego. Nawet jeśli się przełamie i skoczy, psychicznie może jej to zaszkodzić na tyle, że cała organizacja skoku i jej przełamanie się nie będą tego warte. Dlatego tak bardzo ważne jest odpowiedzialne wybieranie prezentów.

Komu kupić voucher na skok na bungee?

Jak zatem rozpoznać, czy osoba, której chcemy sprawić prezent ucieszy się ze skoku i chętnie podejdzie do tego wyzwania? Generalnie rzecz biorąc można wyróżnić tutaj dwa sposoby. Pierwszy to zdobycie wiedzy na temat tego, czy dana osoba kiedykolwiek wcześniej uprawiała sporty ekstremalne, przy czym nie musiały to być skoki na bungee. Mogła to być aktywność, która także wywołuje duże emocje. Jeśli tak, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że Twój prezent się spodoba. Drugi sposób polega na słuchaniu tego, o czym marzy dana osoba. Jeżeli wyraża ona chęć takich przeżyć, to wówczas również będzie to wskazówka do tego, by sprawić jej prezent jakim jest voucher na skok na bungee.

Cena wydaje się za duża? Złóż się na prezent!

Jak już wiesz, cena skoku na bungee kształtuje się bardzo różnie. Niekiedy mieści się w przedziale 200-300 zł, innym razem oscyluje wokół 500 zł, a czasami osiąga niemalże 600 zł. Kwestia tego czy dany skok na bungee jest drogi czy tani to rzecz względna. Z całą pewnością jeśli skok na bungee ma być prezentem dla najbliższego członka rodziny albo najserdeczniejszego przyjaciela, to wielu z nas bez problemu poniesie taki wydatek. Rodzice kupią taki prezent dziecku, brat sprawi niespodziankę siostrze, chrzestny z radością podaruje voucher chrześniaczce, a przyjaciele znający się od czasów niemowlęctwa niejednokrotnie wybiorą prezenty opiewające na jeszcze wyższe sumy.

Problem może być wtedy, gdy chcemy sprawić prezent komuś nieco dalszemu, np. koleżance z pracy. Dajmy na to, że koleżanka jest sympatyczną osobą, do tego pomocną i dobrze się z nią dogadujemy. Wiemy, że lubi ona bardzo angażujące aktywności, więc wpadamy na pomysł kupna dla niej skoku na bungee. Tylko czy koleżance, które w gruncie rzecz nie jest kimś bliższym wypada sprawiać prezenty za kilkaset złotych?

Trzeba powiedzieć, że nie brakuje klientów, których budżet prezentowy jest mocno ograniczony. Duże koszty życia, różnego rodzaju zobowiązania, wydatki z racji opieki i wychowania dzieci – to wszystko powoduje, że sięgając po portfela przekonamy się, że na prezent nie możemy wydać więcej niż – niestety – 100 złotych. Do skoku dość sporo brakuje.

Jak poradzić sobie z powyższymi sytuacjami? Odpowiedź jest bardzo prosta: zaproś kogoś do zrobienia prezentu. Jeśli na voucher złożą się dwie, trzy albo więcej osób, to koszty dla każdej z nich wcale nie będą wygórowane. Dzięki temu możesz przeznaczyć kwotę rzędu 100-200 zł, by wraz z innymi sprawić drugiej osobie naprawdę wypasiony prezent.

Wstecz