Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Dzień chłopaka – pomysł na prezenty dla chłopców

2022-08-26

Dzień chłopaka – pomysł na prezenty dla chłopców

Chłopcem się nie bywa, chłopcem jest się przez całe życie. Można by powiedzieć, że to słodkie i zabawne, że oczekujemy od mężczyzn odpowiedzialności i dorosłości, a kiedy zbliża się 30 września rozpoczynamy poszukiwania prawdziwego prezentu marzeń z okazji Dnia Chłopaka. W czym tkwi to fenomenalne zjawisko? W radości z obdarowywania oraz uśmiechu obdarowanego i nie ma znaczenia, czy to upominek dla sześcio-, szesnasto-, czy czterdziestolatka. Każdy z nich tak samo zasługuje na atencję, szczęście i upominek. O ten ostatni warto zadbać szczególnie, bo nic tak nie cieszy jak emocjonujące przeżycie czy nietypowy podarunek, który spełni chłopięce marzenia i wywyła uśmiech. Co podarować w prezencie? Podpowiadamy!

Prezent na dzień chłopaka dla dziecka

Dzień chłopaka to jedno z najbardziej popularnych szkolnych świat. Dziewczynki w konspiracji i z pomocą rodziców planują atrakcje, a sami zainteresowani tylko dlatego zgadzają się na zakończenie wakacji, bo wiedzą, że niebawem ich święto. Do tego jeszcze szkolne miłości po wakacjach kwitną i aż się prosi żeby dodatkowo podarować coś wyjątkowego w prezencie na Dzień Chłopaka temu jedynemu. Oczywiście bokserki, breloczki i vouchery do salonu gier nadal są modne i zabawne, a każdy z mężczyzn w naszym otoczeniu miło je wspomina i z błyskiem w oku opowiada podczas spotkań towarzyskich. Kto nigdy nie dostał z okazji Dnia Chłopaka bokserek opakowanych w sreberko niech pierwszy rzuci kamieniem! Ale! Jeśli pragniemy szkolnych chłopaków naprawdę zaskoczyć warto zastanowić się nad czymś bardziej oryginalnym. Idealne wydają się grupowe wyjazdy dlatego, aż się prosi żeby paczka prawdziwych klasowych macho w dniu swojego święta zaszalała na najszybszym rollercosterze. Hyperion w Energyladii oraz inne atrakcje w zatorskim parku rozrywki to idealny pomysł na szkolną wycieczkę połączoną z prezentem na Dzień Chłopaka. Równie idealnym pomysłem na upominek wydaje się wizyta w Suntago Park of Poland. Wspólna rozrywka to idealny pomysł - zabawa, radość, niezapomniane emocje i piękne wspomnienia są gwarantowane. Równie dużo niezapomnianych emocji mogą dostarczyć także indywidualne upominki. Każdy przedstawiciel płci męskiej (bez względu na wiek) marzy o ekstremalnych przeżyciach w superszybkim samochodzie czy podczas przejażdżki quadem. Każda z tych atrakcji w połączeniu z pulsującą w żyłach adrenaliną i przyspieszonym biciem serca sprawi, że obdarowany chłopak będzie zachwycony.

Pomysł na prezent na Dzień Chłopaka dla dorosłego

30 września to święto nie tylko małych chłopców. Tego dnia każdy mężczyzna pragnie poczuć się wyjątkowo. Nic więc dziwnego, że matki, żony i przyjaciółki pragną w tym dniu sprawić radość bliskim swojemu sercu chłopakom. Pomysł na prezent z okazji Dnia Chłopaka to wspaniała okazja do tego, by spełnić marzenia, wywołać uśmiech, pozwolić się porwać emocjom. To szansa na przeżycie nieprzeżytego, poznanie nieznanego. Jednym słowem spełnienie chłopięcych marzeń jest na wyciagnięcie ręki. I tak poszukiwacze ekstremalnych przygód ucieszą się ze skoku na bungee, a pozbawieni wpływu grawitacji amatorzy lotów z radością wzniosą się w powietrze w tunelu aerodynamicznym. A kiedy już o grawitacji mowa to z pewnością miłośnicy luksusowych szybkich aut chętnie wsiądą za kierownicę sportowego Lamborghini i wcisną pedał gazu tak, by asfalt się zwinął, a prędkość przekroczyła lata świetlne. Te i wiele innych pomysłów na prezent na Dzień Chłopaka to obietnica wspaniałej zabawy, ale też narodzenia się nowej pasji. Bez względu na to jaką atrakcję otrzyma obdarowana osoba, pewne jest, że emocje będą niezapomniane, a radość ze świętowania ogromna.

Na koniec pragniemy wszystkim, tym dużym i tym małym, chłopakom w dniu ich święta złożyć życzenia – radości, zabawy, emocji i pięknych wspomnień każdego dnia. Bawcie się i niezmiennie pozostańcie sobą.

Wstecz