Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na jazdę po mieście

Jazda po mieście na prezent? Nic trudnego! Ta kategoria została stworzona dla kierowców zakochanych w piekielnie mocnych silnikach, z naciskiem na prędkość oscylującą nawet wokół 250 km/h. Nasze polskie miasta oferują wiele wspaniałych miejsc, gdzie drogi wręcz proszą o ,,przyciśnięcie" gazu do dechy. Przekonaj się, że jazda samochodem po mieście może być ekstremalnie emocjonująca, bezpieczna i zarazem niezapomniana. Odbiorca podarunku zakocha się w perspektywie połączenia realizacji marzeń oraz zaznania emocji płynących z niesamowicie mocnego silnika. W ramach ofert przedstawionych poniżej odbiorca prezentu przejedzie się dowolnym autem po ulicach wybranej miejscowości.

Jazda po mieście
Filtry

Średnia cena 606,42 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

 

Jazda samochodem po mieście w roli kierowcy to prestiż

Wyobraź sobie minę kierowcy znajdującego się w swoi oplu czy fordzie, podczas gdy Ty zasiadasz za kółkiem Tesli czy 300-konnego Nissana.

Zaskocz uczestników ruchu drogowego i pojaw się na ulicy w fotelu ekskluzywnego auta. Oprócz możliwości "pokazania się" jazdy realizowane w takich pojazdach pozwalają spełnić marzenia z dzieciństwa. Wiadomym jest fakt, że statystyczny śmiertelnik nie ma szans, aby zakupić najnowszy model Forda Mustanga czy Porsche. Samochód wypożyczony od organizatora to gwarancja bezpieczeństwa, spełnienia marzeń i zachowania pieniędzy!

Voucher na jazdę po mieście jako kierowca - które auto wybrać?

W naszej ofercie znajdują się dziesiątki samochodów, które zostaną rozpoznane na drogach jako pełne stylu oraz słusznego uznania ze strony milionów wielbicieli szybkiej jazdy.

Jak sam dźwięk pracy silnika wskazuje na auto o wartości kilkuset tysięcy złotych. Pojazd wypożyczany w ramach przeżycia dotyczącego jazdy po mieście pozwoli Ci na zachowanie odpowiedniej prezencji przy jednoczesnej perspektywie sprawdzenia swoich umiejętności.

Nasze porady odnośnie jazdy po mieście

Wiadomo, że zasady panujące w ruchu drogowym nakazują zachować odstęp i stosować się do przepisów, dlatego jedź ostrożnie i nie pozwalaj sobie na opóźnioną reakcję w żadnym przypadku.

Wjeżdżając na drogę ekspresową lub autostradę, stosuj się do zasad zawartych w kodeksie drogowym. Mimo że nie znajdują się tam przejścia dla pieszych i nie ma ograniczeń do 50 km/h, to bezpieczna jazda powinna być normą, bez względu na ruch czy warunki panujące na drodze. Ta zasada dotyczy nie tylko realizacji prezentu, ale również jazdy w kontekście codziennej czynności na drodze.

Oprócz powyżej wskazanych sugestii bierz pod uwagę, że wypożyczenie samochodu jest równoznaczne z wzięciem odpowiedzialności za jego stan. Kierowcy, którzy otrzymują pojazd do użytku, mogą być proszeni o wpłacenie kaucji, w zależności od wybranej oferty. Warto pamiętać, że stan samochodu jest idealny w momencie oddania do użytku oraz monitorowany na bieżąco poprzez systemy współpracujące z bazą organizatora.

Najlepsze samochody sportowe w naszej ofercie

W tej kategorii odnajdziesz istne legendy motoryzacji. Zaprojektowaliśmy tę sekcję w taki sposób, aby każdy wielbiciel superszybkich przejażdżek ulicami miast znalazł swój samochodowy raj.

Sprawdź nasze propozycje:

 • Tesla S,
 • Mercedes A45,
 • Mc Laren 600,
 • Chevrolet Camaro,
 • Ferrari Cabrio,
 • Ford Mustang GT,
 • Audi R8 Performance Green,
 • Porsche Carrera 911.

 

Przejażdżka po mieście - osiągnij 100 km/h w 3 sekundy!

Każdy kierowca, który realizuje voucher na jazdę po miejskiej drodze, jest zachwycony faktem, że może jeździć po dowolnym terenie!

Wystarczy stosować się do przepisów ruchu drogowego! Jeśli trasa na to pozwala osoba obdarowana może jechać, osiągając prędkości nawet do 250 km na godzinę. Kierowców zakochanych w pokonywaniu długich prostych z ogromną prędkością z pewnością zainteresuje fakt, iż większość aut znajdujących się w ofertach organizatorów została zaprojektowana w taki sposób, aby osiągać ,,setkę" nawet poniżej 4 sekund!

Dla porównania standardowy automobil na ulicy osiąga statystycznie tę wartość w 6 lub 7 sekund. Choć dla laika kilka sekund nie stanowi żadnej różnicy, to wystarczy znaleźć się za kierownicą sportowego poskromiciela prostych. Ta różnica okazuje się przepaścią nie do pokonania!

Najpopularniejsi organizatorzy jazd po mieście:

 • Daniel Grzyb,
 • Cylindersi,
 • Ge Tesla,
 • Moto Park Kraków,
 • Global Elite Car.