Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery prezentowe na jazdę samochodami rajdowymi

Kolejny rok nie wiesz, co kupić chłopakowi? Jazda autem rajdowym to idealny prezent dla każdego mężczyzny uwielbiającego adrenalinę. Rajdówki, w przeciwieństwie do supersamochodów, świetnie radzą sobie podczas trudnych warunków pogodowych. Dla Subaru niestraszne jest błoto i deszcz, wręcz przeciwnie - w takich warunkach czuje się jak ryba w wodzie. Wyjątkowy prezent dla Niego? Jazda rajdówką będzie strzałem w dziesiątkę. Daj komuś doznać emocji wynikających ze sportu typu rally. Tutaj wszystkie samochody rajdowe maja ogromną pojemność i moc. Jazda rajdówką - prezent dla miłośników rajdów, motoryzacji oraz silnych emocji - poznaj auta rajdowe, które znajdują się na terenie całej Polski, i wykup przejażdżkę z pełną prędkością. Jazda rajdówką to wymarzony prezent dla miłośników 4 kół - sprawdź ofertę Super Prezenty i zagwarantuj komuś istny rajdowy raj!

Samochody rajdowe
Filtry

Średnia cena 977,12 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Tu liczy się moc silnika i skrzynia biegów!

W rajdach samochodowych nie ma miejsca dla warstwy wizualnej czy szyku. Tutaj rządzi błoto, kurz oraz zwycięstwo - nierzadko wyrywane rywalom po długiej rywalizacji. Samochód przeznaczony do takich aktywności musi być przynajmniej dobry.

A co rozumiemy przez czasownik "dobry"? Chodzi oczywiście o części, jakie składają się na dane auto. Moc, typ silnika, napęd na 4 koła oraz skrzynia biegów to czynniki decydujące o powodzeniu w rajdach, dlatego każdy typ nadwozia przeznaczonego do tego sportu pokrywa trzewia wyposażone w najnowsze podjednostki. Pojemność jest równie ważna, ponieważ w rajdach długodystansowych zdarzają się patowe sytuacje związane z... brakiem paliwa!

Które części samochodu są najważniejsze?

Istotą samochodów przeznaczonych do rajdowych rywalizacji - w zależności od pojemności - są podjednostki, ale czy to wszystko? Oczywiście, że nie! Wiadomo, że tak naprawdę najważniejsze jest życie, a co za tym idzie - bezpieczeństwo podczas rajdowych rywalizacji. Wszystkie nowe oraz starsze modele mają klatkę bezpieczeństwa, która jest wykonana ze specjalnego tworzywa. Jest ono praktycznie odporne na wstrząsy o dużej sile. Taka konstrukcja okazuje się jednym z najznamienitszych wynalazków konstruktorów najpopularniejszych motoryzacyjnych marek. Największą zaletą sportu opierającego się o przejazdy rajdowe w super prezentach jest bezpieczeństwo!

Jazda samochodem rajdowym po torze

Czy to w ogóle możliwe? Wiadomo bowiem, że rajdowe przejazdy tym różnią się od wyścigów, że nie odbywają się na torach! Mowa oczywiście o zamkniętych obiektach z torami pokrytymi asfaltową nawierzchnią, niemających nic wspólnego z jazdą w terenie. Rzeczywiście, samochody rajdowe nie poruszają się po ulicy, co nie oznacza braku istnienia torów rajdowych! Tak naprawdę są nimi wszystkie trasy zaprojektowane przez organizatora.

Przeprawa autem rajdowym jest związana z licznymi wyzwaniami odnośnie trudnych terenów, których nie posiada tor wyścigowy. Koła, w które wyposaża się samochód rajdowy, również znacznie odbiegają od tych stosowanych w supersamochodach; mają one za zadanie poprawiać przyczepność i są dostosowane do warunków zewnętrznych, panujących podczas przejazdów WRC.

Najpopularniejsi organizatorzy przeżyć dotyczących przejazdów samochodami rajdowymi:

  • Auto Moto Parkas,
  • FunRacing,
  • Pro Rally School,
  • Jazda Subaru.

Ford, Honda czy Renault? Poznaj rajdowe legendy WRC

Pojemność, skrzynia biegów, napęd na 4 koła oraz silnik to najważniejsze czynniki przekładające się na sukcesy samochodów rajdowych. Wybierając konkretne auto, należy zwrócić uwagę na moc, która jest ważna podczas wymagających przejazdów. Podczas podjazdu pod wymagające wzniesienie czy przeprawiając się przez grząskie błota, auto jest poddawane ogromnym przeciążeniom. Z tego powodu nie tylko silnik, lecz również konstrukcja nadwozia oraz pojemność mają spore znaczenie. W zależności od pojemności samochody rajdowe powinny być wyposażone w wydajny silnik, który poradzi sobie z trawersami, wzniesieniami i błotnistymi dróżkami.

Co wybrać?

Zatem który pojazd wybrać? Historia mówi, że voucher na jazdę samochodem rajdowym powinien wiązać się z wyborem samochodów, których moc przekracza przynajmniej 200 KM. Samochody rajdowe muszą posiadać również bardzo mocne zawieszenie o umiarkowanej twardości. Ponadto rajdowy samochód typu rally mógłby posiadać możliwość wymiany części. Nie od dziś wiadomo że podczas uprawiania sportu tego typu części układu hamowania, kierowania, a nawet niektóre podjednostki ulegają awarii. Byłoby więc dobrze, aby samochód rajdowy wyróżniało się możliwością łatwej wymiany - choćby podstawowych części.

Zasady bezpieczeństwa kierowcy podczas realizacji usług

Przejażdżka samochodem rajdowym na prezent to również gwarancja najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Profesjonalizm specjalistów prowadzących jazdy stanowi nie tylko pomoc przy wyborze auta posiadającego dużą moc, pojemność i odpowiednie części.

To przede wszystkim ludzie będący stróżami przez cały proces realizacji. Rajdowy samochód z pewnością nie jest zabawką. Ogromna pojemność i moc nierzadko czynią te samochody istnymi drapieżnikami. Z tego powodu instruktorzy przykładają wielką uwagę, nawet do najdrobniejszych detali. Pojemność i moc silników, jakimi cechują się samochody do jazd po terenie, wiąże się z odpowiednim zachowaniem przy pokonywaniu tras. Dlatego też najczęściej organizator przeżycia przyjmuje rolę instruktora. Oprócz bycia opiekunem specjalista może przydać się w roli pilota!

Samochody dotyczące sportu WRC o największej mocy silnika:

Rok produkcji i typ nadwozia - model ma znaczenie

Pojemność, moc oraz przystosowanie do trudnych warunków to cechy, którymi powinien wyróżniać się samochód rajdowy. Czy jest jeszcze coś, co ma znaczenie? Oczywiście! Chodzi o model, którego nadwozie oraz rok produkcji wpływają na warunki jezdne w nieopisanym stopniu. Podczas jazdy liczy się również aerodynamika oraz wytrzymałość karoserii. Właśnie dlatego nadwozie auta jest najczęściej wykonane z bardzo mocnego włókna. Najczęściej ten rodzaj materiału jest bardziej odporny na ogień, a cała konstrukcja znacznie ułatwia opuszczenie klatki bezpieczeństwa.

Samochody dotyczące sportu WRC na prezent

Od początku istnienia naszej firmy opieramy się na przekonaniu, że przeżycia zostają na zawsze... Jeśli czujesz, że dłonie kogoś z Twoich bliskich powinny spocząć na kierownicy pojazdu o ogromnej mocy, wręcz ten podarunek bez obaw! Prezenty tego typu okazują się niezwykle pożyteczne, wszak otwierają one perspektywę samorozwoju z jednoczesną możliwością poczucia radości. Pozytywne emocje zawdzięcza się sukcesom związanym z pokonanymi trasami. Samochody rajdowe wywierają ogromny wpływ na postrzeganie rzeczywistości. Po takim przeżyciu nic nie jest takie samo, a wszystko dzięki nowej pasji, jaka zagości w sercu osoby obdarowanej.

Najlepsze podarunki dotyczące rajdów:

Wybierz zestaw podarunkowy!

Oryginalny podarunek może okazać się wyzwaniem. Właśnie dlatego stworzyliśmy książeczki zatytułowane jako ,,Super Moto" oraz ,,Super On". Katalogi wypełnione kilkudziesięcioma ofertami z kategorii motoryzacyjnej, ekstremalnej, lotniczej, a nawet pielęgnacyjnej, charakteryzują się znakomitym designem oraz niezwykłą przejrzystością. Osoba obdarowana wybierze jedną z propozycji, a następnie zrealizuje przeżycie w dogodnym dla siebie czasie w okresie do roku od dokonania zakupu podarunku. Przekonaj ukochaną osobę, że prezent może być nie tylko emocjonujący, lecz również ładny i dodatkowo oryginalny.

Zestaw to wyjątkowy prezent, ponieważ:

  1. Jest gwarancją udanego podarunku,
  2. Umożliwia bardzo duży wybór najróżniejszych aktywności,
  3. Charakteryzuje się najlepszą oprawą spośród wszystkich prezentów,
  4. Ze względu na atrakcyjną cenę nadaje się ,,na każdy portfel",
  5. Osoba obdarowana otrzymuje gwarancję profesjonalizmu oraz najwyższej jakość świadczonych usług wraz z chwilą otrzymania prezentu.
  6. Istnieje możliwość wymiany do roku od dokonania zakupu.