Co nas wyróżnia?

Od 2012 r. jesteśmy częścią grupy Gera Dovana – jednego z pierwszych i największych dostawców Voucherów Podarunkowych w Europie. Dzięki temu, Super Prezenty to gwarancja zarówno stabilności, jak i wysokiej jakości świadczonych usług oraz najlepszej ceny.

…a co jeszcze Nas wyróżnia?

 

 

 

PREZENT W 1 MINUTĘ

 

  Korzystając z naszego SUPER bezpiecznego sklepu on-line możesz otrzymać Voucher Podarunkowy w minutę. Wystarczy, że dokonując zakupu, w opcjach dostawy, wybierzesz Elektroniczny Kupon Podarunkowy i dokonasz płatności przez PayU (system płatności internetowych), a e-Kupon trafi do twojej skrzynki e-mail szybciej niż w minutę.
   
 

DARMOWA WYMIANA

 

 

Przez cały okres ważności Vouchera Podarunkowego (1 rok od dnia zakupu) masz prawo wymienić go na dowolny inny SUPERprezent. Aby dokonać wymiany nie będzie Ci potrzebny paragon ani dowód płatności. Wymiany możesz dokonać na jednym z naszych Stoisk w Galeriach Handlowych lub mailowo pod adresem info@superprezenty.pl.

UWAGA: Wymianie podlegają tylko aktywne vouchery. Ich aktywność możesz sprawdzić w zakładce Sprawdź Ważność Kuponu.

   
 

 ŚWIETNE OPINIE KLIENTÓW

  Nawet 9 z 10 odbiorców nasze prezenty ocenia na „Fantastycznie”! Na stronie www.superprezenty.pl znajdziecie opinie naszych klientów - prawdziwe doświadczenia, prawdziwe emocje i prawdziwe recenzje!
   

WYDŁUŻONY CZAS NA REALIZACJĘ VOUCHERA

 

Teraz masz pewność, że zdążysz skorzystać ze swoich SUPERprezentów. Ważność naszych Voucherów to aż 12 miesięcy, a jeżeli i ten czas okaże się dla Ciebie za krótki, możesz wydłużyć go o dodatkowe trzy miesiące za niewielką opłatą (49 PLN). Jest to szczególnie istotne, gdy oferta dotyczy atrakcji sezonowych, a sezon właśnie się skończył. 

W szczególnych przypadkach, gdy wymaga tego specyfika prezentu, okres ważności może być krótszy. Każdorazowo umieszczamy na prezencie informację o okresie jego ważności.

   

DARMOWA DOSTAWA

 

 

Każdy wybrany przez Ciebie SUPERprezent, możemy dostarczyć bezpłatnie na terenie całej Polski! Metody dostawy: 

  1. Odbiór w wybranym paczkomacie na terenie całej Polski;
  2. Dostawa za pomocą kuriera UPS (w tym opcja „za pobraniem”) 
  3. Odbiór osobisty w biurze Super Prezentów. 

Wszystkie dostępne formy dostawy znajdziesz tutaj

   
 

30 DNI NA ZWROT

  Nasze Vouchery Podarunkowe możesz zwrócić w ciągu 30 dni od ich zakupu. Nie wymagamy podawania przyczyn, ale pamiętaj, że zwrotu możesz dokonać jedynie po okazaniu dowodu zakupu, jakim jest np. paragon fiskalny lub nota księgowa.
   


BEZPIECZNE ZAKUPY

  Firma Super prezenty Sp. z o.o. zapewnia Klientom realizację uprawnień wynikających z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych), w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych, ich poprawiania oraz prawa do kontroli i przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie.