Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Co nas wyróżnia?

Od 2012 r. jesteśmy częścią grupy Gera Dovana – jednego z pierwszych i największych dostawców Voucherów Podarunkowych w Europie. Dzięki temu Super Prezenty są gwarancją zarówno stabilności, jak i wysokiej jakości świadczonych usług oraz najlepszej ceny.

 

…a co jeszcze Nas wyróżnia?

 

 

Prezent w 1 minutę

Korzystając z naszego SUPER bezpiecznego sklepu on-line, możesz otrzymać voucher podarunkowy w minutę. Wystarczy, że podczas dokonywania zakupów wybierzesz „elektroniczny kupon podarunkowy” w opcjach dostawy. Po uiszczeniu opłaty przez PayU (system płatności internetowych) e-kupon trafi do Twojej skrzynki e-mail szybciej niż w minutę.

 

 

Darmowa wymiana

Przez cały okres ważności vouchera podarunkowego masz prawo wymienić go na dowolny inny SUPERprezent. Aby dokonać wymiany, nie będzie Ci potrzebny paragon ani dowód płatności. Wymiany możesz dokonać na jednym z naszych stoisk w galeriach handlowych lub mailowo pod adresem: info@superprezenty.pl.

UWAGA: Wymianie podlegają tylko aktywne vouchery. Ich aktywność możesz sprawdzić w zakładce „Sprawdź Ważność Kuponu”.

 

Świetne opinie klientów

Nawet 9 z 10 odbiorców ocenia Super Prezenty jako  „fantastyczne”! Na stronie www.superprezenty.pl znajdziesz opinie naszych klientów - prawdziwe doświadczenia, prawdziwe emocje i prawdziwe recenzje!

 

 

 

Darmowa dostawa*

Każdy wybrany przez Ciebie SUPERprezent możemy dostarczyć bezpłatnie na terenie całej Polski! Metody dostawy:

  1. Odbiór w wybranym paczkomacie na terenie całej Polski;
  2. Dostawa za pomocą kuriera UPS;
  3. Odbiór osobisty w jednym z naszych Punktów własnych. Lista dostępna tutaj.

Wszystkie dostępne formy dostawy znajdziesz tutaj.

* Przy zamówieniach za min. 149 zł 

 

14 dni na zwrot

Nasze vouchery podarunkowe możesz zwrócić w ciągu 14 dni od ich zakupu. Nie wymagamy podawania przyczyn, ale pamiętaj, że zwrotu możesz dokonać jedynie po okazaniu dowodu zakupu, jakim jest np. paragon fiskalny lub nota księgowa.

 


Bezpieczne zakupy

Firma Super prezenty Sp. z o.o. zapewnia Klientom realizację uprawnień wynikających z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych), w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych, ich poprawiania oraz prawa do kontroli i przetwarzania własnych danych osobowych na zasadach opisanych w przedmiotowej ustawie.