Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Aktualności

2018-11-08

Certyfikat Dobrego Pracodawcy

Z ogromną przyjemnością chcemy ogłosić, że uzyskaliśmy certyfikat Dobrego Pracodawcy. Super Prezenty przeszły proces weryfikacji naszych standardów HR i zostały docenione przez ogólnopolski program "Dobrego Pracodawcy" Kiwi Jobs i Absolvent, które pośredniczą w procesach rekrutacyjnych.

Certyfikat Dobrego Pracodawcy

2018-06-20

Byliśmy na I edycji Futu Planners

Nasza Super Prezentowa ekipa wzięła udział w pierwszej edycji Futu Planners. To debiutujące w Polsce targi pracy i edukacji dla wchodzącego na rynek pokolenia Z, czyli dla tzw. „Futersów”. 14 czerwca, dwa dni po towarzyskim spotkaniu z Litwą, PGE Narodowy stał się areną zmagań potencjalnych pracodawców. Dodatkowo, uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami warszawskich uczelni. Całość uświetniły występy gwiazd.

Byliśmy na I edycji Futu Planners

2018-05-31

Bierzemy udział w programie „Pracuj z nami” w Galerii Mokotów!

Jesteśmy jednym z Partnerów programu „Pracuj z nami” w Galerii Mokotów. To program, który ma wspierać młodych ludzi w poszukiwaniu stabilnego zatrudnienia. Ma im pomóc w znalezieniu pracy w sektorze handlu i usług. Kolejnym celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Bierzemy udział w programie „Pracuj z nami” w Galerii Mokotów!

2018-05-16

Nasz szef w Radzie Programowej Magazynu Galerie Handlowe!

Wojciech Stefańczyk, nasz Country Manager, dołączył do grona ekspertów i opiniodawców Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe.

Nasz szef w Radzie Programowej Magazynu Galerie Handlowe!

2018-03-23

Dni Kariery w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

Na tak ważnym wydarzeniu jak warszawskie Dni Kariery nie mogło zabraknąć i naszej firmy. Od początku istnienia Super Prezentów stawiamy na ludzi i rozwój. U nas nie ma nudy, a ścieżka awansu jest często bardzo szybka – od pracowników punktów sprzedażowych, do pracowników biura, specjalistów od marketingu, sprzedaży, czy menagerów.

Dni Kariery w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!