Aktualności

2018-03-23

Dni Kariery w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

Na tak ważnym wydarzeniu jak warszawskie Dni Kariery nie mogło zabraknąć i naszej firmy. Od początku istnienia Super Prezentów stawiamy na ludzi i rozwój. U nas nie ma nudy, a ścieżka awansu jest często bardzo szybka – od pracowników punktów sprzedażowych, do pracowników biura, specjalistów od marketingu, sprzedaży, czy menagerów.

Dni Kariery w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

2017-12-08

Super Prezenty w sklepach Carrefour

Klienci sklepów Carrefour Polska mogą skorzystać z wyselekcjonowanej oferty voucherów prezentowych Super Prezentów. Super Prezenty to wyjątkowa forma podarunku, która gwarantuje niepowtarzalne przeżycia.

 

Super Prezenty w sklepach Carrefour

2017-12-06

Czekolada do zamowienia

Kup prezent w na stronie za co najmniej 199 zł, wybierz sposób dostawy i otrzymaj prezent oraz czekoladę. Jeśli wybierzesz e-voucher lub odbiór osobisty na naszej wyspie także otrzymasz na adres mailowy unikatowy kod. Pokaż go sprzedawcy na wyspie „Super Prezenty” i odbierz czekoladę!

Czekolada do zamowienia

2017-12-04

Nowe pudełka prezentowe już są!

Super Prezent zasługuje na SUPER oprawę, dlatego prezentujemy Wam nasze nowe pudełka. Do wyboru są koperty, torebki i pudełka w różnych rozmiarach. Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Nowe pudełka prezentowe już są!

2017-11-27

Darmowa dostawa do końca roku

Od dziś do końca roku wszystkie prezenty dostarczymy Wam zupełnie za darmo. Niezależnie, czy wybierzesz kuriera UPS, Paczkomaty czy Pocztę Polską nie pobierzemy opłaty za dostawę.