Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Byliśmy na I edycji Futu Planners

2018-06-20

Byliśmy na I edycji Futu Planners

Nasza Super Prezentowa ekipa wzięła udział w pierwszej edycji Futu Planners. To debiutujące w Polsce targi pracy i edukacji dla wchodzącego na rynek pokolenia Z, czyli dla tzw. „Futersów”. 14 czerwca, dwa dni po towarzyskim spotkaniu z Litwą, PGE Narodowy stał się areną zmagań potencjalnych pracodawców. Dodatkowo, uczestnicy mogli zapoznać się z ofertami warszawskich uczelni. Całość uświetniły występy gwiazd.

Na stadionie zameldowaliśmy się już o 8 rano. Naszym pierwszym zadaniem było przygotowanie specjalnego stoiska Super Prezentów. Na szczęście, dzięki sprawnej i zespołowej pracy uporaliśmy się z tym w mgnieniu oka. Wszystko musiało być dopięte na ostatni guzik – jak Cię widzą, tak Cię piszą.

pracownicy super prezenty, futu planners

 

Super Prezenty na targach pracy dla młodych

Zwarci, gotowi i… zniecierpliwieni czekaliśmy na wizytę pierwszych uczestników.  Większość z nich chciała znaleźć swoją pierwszą, wymarzoną pracę. My z kolei szukaliśmy młodych, zdolnych i ambitnych pracowników. Zamiast opowiadać wyłącznie o sobie,  chcieliśmy poznać ich pasje i zainteresowania. Dowiedzieć się, czego oczekują od swojego pracodawcy.

 

Rozmowy z kandydatami i ścieżki rozwoju w Super Prezentach

Każdy, kto odwiedził nasze stoisko, mógł porozmawiać z pracownikami Super Prezentów. Były wśród nas zarówno osoby pracujące w punktach handlowych, jak i w biurze. W trakcie rozmowy opowiadaliśmy o możliwościach rozwoju – wszystko oparte na własnym doświadczeniu i ścieżkach awansu. Uczestnicy Futu Planners  najczęściej wspominali o tym, że wykonywanie czarnej roboty ich nie interesuje. Przede wszystkim chcą się rozwijać! Szukają takiego miejsca, w którym do maksimum zostanie wykorzystane ich zaangażowanie i zdolności. Te słowa idealnie odzwierciedlają misję Super Prezentów – największy nacisk stawiamy na ciągły rozwój naszych pracowników. Ci znów odpłacają się świetnie wykonywaną pracą. Całości dopełniała fantastyczna atmosfera, jaką można było zaobserwować na naszym stoisku.

rozmowa kwalifikacyjna na futu planners

Partner Super Prezentów na Futu Planners – VR Warsaw

Na PGE  Narodowym pojawiła się również ekipa VR Warsaw, czyli jednego z naszych Partnerów (zobacz ofertę VR Warsaw).  Uczestnicy targów pracy poznali świat wirtualnej rzeczywistości. Każdy mógł zostać kim tylko chciał – pilotem statku kosmicznego, łowcą skarbów, a nawet żołnierzem na polu bitwy.

vr warsaw i super prezenty na futu planners

Przy naszym stoisku ustawiliśmy także bucket list, na którym każdy mógł odpowiedź na pozornie bardzo proste pytanie:” Co chciałbyś zrobić, gdyby jutro miało nie być?” Niby takie łatwe, a jednak odpowiedź nie jest oczywista. Odpowiedzi uczestników Futu Planners były różnorodne, a każda z nich niezmiernie ciekawa.

bucket list super prezenty

Oprócz rekrutacji prowadziliśmy również loterię. Cieszyła się ona naprawdę dużą popularnością – chętne osoby mogły wygrać m.in nasze zestawy podarunkowe Super Mix Warszawa lub bony podarunkowe. To przykłady naszych Super Prezentów, które na co dzień mamy w ofercie.

konkurs super prezentów na futu planners

Zebraliśmy ponad 100 zgłoszeń rekrutacyjnych

Efekt całodniowych targów jest następujący – od uczestników otrzymaliśmy ponad 100 zgłoszeń. Tak pokaźna liczba jest dla nas bardzo miłym zaskoczeniem. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak wyselekcjonować najlepszych i zaprosić ich do naszego zespołu!

Wstecz