Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Dni Kariery w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

2018-03-23

Dni Kariery w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie!

Na tak ważnym wydarzeniu jak warszawskie Dni Kariery nie mogło zabraknąć i naszej firmy. Od początku istnienia Super Prezentów stawiamy na ludzi i rozwój. U nas nie ma nudy, a ścieżka awansu jest często bardzo szybka – od pracowników punktów sprzedażowych, do pracowników biura, specjalistów od marketingu, sprzedaży, czy menagerów.

Na Dniach Kariery dysponowaliśmy dwoma przestrzeniami – strefą doradztwa, a także strefą chillout. W pierwszej z nich przeprowadzaliśmy rozmowy z osobami, które chciałby związać przyszłość z Naszą firmą, odpowiadaliśmy na pytania i prezentowaliśmy zakres działań firmy. Na stoisku znajdowały się osoby, które pozyskały pracę właśnie dzięki takim typom rekrutacji – są doskonałym przykładem na to, że potrafimy wydobyć z pracowników ich najlepsze predyspozycje.

Do Naszej strefy chillout zaprosiliśmy partnerów, aby jeszcze wyraźniej pokazać zwiedzającym czym się zajmujemy. W Dni Karier zaangażował się salon Samui Spa, którego oferty znajdują się na Naszej stronie internetowej:

Osoby zwiedzające miały możliwość oddać się w ręce profesjonalnych masażystów i choć na chwilę zapomnieć o stresach i trudach poszukiwania najlepszych na rynku ofert pracy.

Samui Spa, to salon SPA, w którym każdy spragniony odpoczynku znajdzie zabieg odpowiedni dla swoich oczekiwań. Szereg orientalnych masaży, a do tego zabiegi pielęgnacyjne, pozwolą na odpoczynek w rękach najbardziej wykfalifikowanej kadry.

https://www.superprezenty.pl/szukaj?sn.q=samui-spa

Rozrywki dostarczył nam salon gier Ale Zebra. Odwiedzający strefę mogli pograć w gry na automatach, w których do wygrania były bilety – wymienne na nagrody. Nikt nie wrócił do domu z pustymi rękami, a gry pokazały zręczność i spostrzegawczość – dwie ważne cechy, które powinny wyróżniać przyszłych pracowników.

Największą sensację wzbudziła ponad 2 metrowa maskotka Zebry, która zachęcała zwiedzających do odwiedzenia Strefy Chillout.  

W centrum rozrywki Ale Zebra znajdziemy nie tylko automaty do gier, ale również escape roomy, lasery, minigolfa. Na koniec zabawy każdy amator rozrywki, będzie mógł skosztować pysznej pizzy i odpocząć po uprzednim szaleństwie.

https://www.superprezenty.pl/szukaj?sn.q=ale%20zebra

Jeśli ktoś uwielbia nowe technologie, to i dla niego znalazło się coś ciekawego. VR Project umożliwił pobyt w Wirtualnej rzeczywistości. Dla amatorów mocnych wrażeń znalazły się gry wojenne, a dla lubiących sport – pływanie w oceanie, lub wspinanie na ściance. Choć na chwilę można było porzucić zwiedzanie stoisk i przenieść się w całkowicie inną przestrzeń.

https://www.superprezenty.pl/szukaj?sn.q=vr%20project

Postanowiliśmy także przeprowadzić ankietę, dzięki której jeszcze lepiej mogliśmy poznać odwiedzających Dni Kariery. Po wypełnionej ankiecie, która dotyczyła prezentów jakie kupują bliskim, oraz ich ulubionych formach reklamy, mogli otrzymać Naszą firmową torbę, w której znalazła się przepyszna niespodzianka od naszego partnera z Manufaktury Czekolady.

https://www.superprezenty.pl/szukaj?sn.q=manufaktura%20czekolady%20sp

Uczestnictwo w zimowej edycji Dni Kariery 2018, była dla Nas ogromną przyjemnością, a dzięki Naszym partnerom stała się jeszcze cudowniejszym przeżyciem.

Serdeczne podziękowania dla: Samui Spa, Ale Zebry, firmy VR Project, oraz Manufaktury Czekolady, za sprawienie, że dzień był ciekawszy, a Nasi zwiedzający mogli poznać Nas takimi jakimi jesteśmy – pełnymi zapału, dającymi przeżycia ludźmi.

Wstecz