Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Nasz szef w Radzie Programowej Magazynu Galerie Handlowe!

2018-05-16

Nasz szef w Radzie Programowej Magazynu Galerie Handlowe!

Wojciech Stefańczyk, nasz Country Manager, dołączył do grona ekspertów i opiniodawców Rady Programowej Magazynu Galerie Handlowe. 

 

Galerie Handlowe to magazyn, który jest liderem prasy branżowej w obszarze działalności centrów i sieci handlowych. Znajdziemy w nim przegląd najważniejszych informacji z sektora handlowego i nieruchomości handlowych. Istotną częścią wydawnictwa są wywiady i wypowiedzi ekspertów na stanowiskach menadżerskich i zarządzających.

Rada Programowa to grono Ekspertów i Specjalistów. Należą do niej zarządcy centrów handlowych, sieci handlowych oraz firm świadczących usługi dla sektora RETAIL. Członkowie rady mają wpływ na merytoryczny kształt pisma. Przedstawiają również swój punkt widzenia oraz opinie w kontekście aktualnych trendów rynkowych i problematyki branżowej opisywanej w publikacjach dziennikarzy czasopisma. Do Rady Programowej należą między innymi przedstawiciele firm: Sephora Polska, MediaMarkt Saturn Polska, Natura Sp. z o.o., Cityfit, Carrefour, Duka, Gino Rossi, a także wielu innych. Wszystkich członków tego prestiżowego grona, do którego dołączył Wojciech Stefańczyk, znajdziecie TUTAJ.

Więcej o Wojciechu Stefańczyku, jego doświadczeniu i nowej roli przeczytacie na stronie internetowej Magazynu Galerie Handlowe.

Wstecz