Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Bierzemy udział w programie „Pracuj z nami” w Galerii Mokotów!

2018-05-31

Bierzemy udział w programie „Pracuj z nami” w Galerii Mokotów!

Jesteśmy jednym z Partnerów programu „Pracuj z nami” w Galerii Mokotów. To program, który ma wspierać młodych ludzi w poszukiwaniu stabilnego zatrudnienia. Ma im pomóc w znalezieniu pracy w sektorze handlu i usług. Kolejnym celem jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Od początku istnienia Super Prezentów stawiamy na ludzi i rozwój, a ścieżka awansu bywa u nas bardzo krótka. Nasi pracownicy często zaczynają jako specjaliści ds. prezentów w punktach handlowych, a później awansują na pracowników biura, specjalistów czy managerów. Dzięki szybkiemu rozwoju stale potrzebujemy dodatkowych rąk do pracy, dlatego nie mogło nas zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu.

 

Mieliśmy przygotowane specjalne stoisko, gdzie każdy zainteresowany pracą mógł podejść, porozmawiać i zostawić swoje CV. Uczestnicy akcji zadawali mnóstwo ciekawych pytań na temat pracy w Super Prezentach. Szczególnie interesował ich nasz niezwykły produkt – prezenty w formie przeżyć. Dzięki programowi „Pracuj z nami” przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów. Kilku wybranym osobom złożyliśmy ofertę pracy. Naszym zdaniem, program będzie cieszył się coraz większym powodzeniem i bez wątpienia weźmiemy udział w kolejnych edycjach i wydarzeniach.

Jak podaje Galeria Mokotów, celem programu jest podniesienie kompetencji zawodowych osób poszukujących pracy. Ma się to udać dzięki szkoleniom prowadzonym przez galerię wraz z partnerami programu. Rezultatem ma być znalezienie pracy przez uczestników. Szczególnymi odbiorcami akcji jest lokalna społeczność.

pracuj z nami galeria mokotów

„Pracuj z nami” to polska wersja społecznego programu „UR for Jobs”, wdrażanego w kilku europejskich krajach. W zeszłym roku program objął 15 centrów handlowych. W tym roku do programu dołączyła również Galeria Mokotów.

Wstecz