Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery z kategorii sport

W kategorii „sport” zawarliśmy dziesiątki pomysłów na prezent dla sportowca, dzieci, kolegi i każdej osoby uwielbiającej łączyć zabawę ze zdrowotnym wpływem na organizm. Znajdziesz tu vouchery podarunkowe, które dotyczą wszystkich dyscyplin sportowych. Wybierz pożyteczny prezent dla ukochanej osoby.

Sport
Filtry

Średnia cena 446,44 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Życie pokazuje, że sport jest zdecydowanie potrzebny do odczuwania szczęścia, a skoro Super Prezenty są synonimem szczęścia z obdarowywania, to i takich podarunków nie może u nas zabraknąć!

W kategorii sport odnajdziesz pomysły na prezenty dla kobiety, mężczyzny, dzieci, a nawet grupy przyjaciół!

Zacznijmy od najpopularniejszych aktywności, jak stretching w Bydgoszczy, gdzie osoba obdarowana wkroczy w świat sportu za jedyne 10 złotych, bo właśnie tyle wynosi koszt tego prezentu! Jednak sport niejedno ma imię, czemu dowodzi chociażby voucher na zjazd tyrolką dla dwojga – to wspaniały prezent dla pary oraz idealna przepustka do zabawy powlekanej odrobiną ekstremalnych emocji!

W kategorii „sport” zawarliśmy również vouchery prezentowe traktujące o szkoleniach z różnych dyscyplin, czego perfekcyjnym przykładem jest voucher na lekcje squasha dla dzieci, będący zarówno przedsionkiem do dobrej zabawy, jak i inwestycją w zdrowie, niezwykle istotne dla młodego organizmu.

Być może zastanawiasz się, jaki prezent dla pary podarować z okazji rocznicy bądź szukasz prezentu urodzinowego dla męża i żony?

W takim przypadku podaruj voucher na lekcje tenisa dla dwojga w Szczecinie bądź zdecyduj się na inny sportowy podarunek dotyczący nauki, jak lekcja tenisa stołowego, wprowadzenie do świata akrobatyki bądź indywidualna lekcja jazdy na łyżwach! W kategorii „sport” odnajdziesz również prezenty dla rodzin, a wśród nich królują parki trampolin, uwielbiane przez wszystkich miłośników zabawy z odrobiną rywalizacji!

W Super Prezentach udowadniamy również, że aktywność fizyczna może być miłym dodatkiem, a najtrafniejszym przykładem jest Runmageddon – cykl najbardziej „hardkorowych” biegów przeszkodowych w Polsce! Oprócz wymienionych przeżyć oferujemy również dziesiątki innych aktywności, traktujących o wszystkich możliwych dyscyplinach sportowych.

Wybierz prezent dla ukochanej osoby daj jej się cieszyć zdrowiem połączonym ze wspaniałą zabawą!