Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery prezentowe na drifting

Jeśli szukasz prezentu dla fana filmów z serii Szybcy i Wściekli, to w kategorii drifting znajdziesz prezent idealny! Jazda bokiem wygląda niesamowicie widowiskowo, ale jest przy tym niezwykle wymagająca, a potężny silnik oraz napęd na tył tylko utrudniają zadanie. Styl, ryk samochodu, rywalizacja zawodników i koła ślizgające się po torze - tego potrzebujesz, poczuć wrażenia prezentowane przez niezwykle fascynujący sport. Pamiętaj jednak, że im większe wyzwanie, tym większa satysfakcja z jego wykonania. Gotowy? Gaz do dechy!  Drifting - znakomity prezent dla miłośników motoryzacji i adrenaliny - poznaj techniki driftingu w szkołach driftingu oraz na indywidualnych kursach. Drifting to jazda w ekstremalnych warunkach - prezent dla osób chcących sprawdzić swoje umiejętności prowadzenia wyjątkowych samochodów.

Drifting
Filtry

Średnia cena 905,67 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (14)
Od 99,00 zł

Spróbuj zmagań driftingowych i poznaj zapach palonych opon

Zawody driftingowe i szkolenia widniejące w tej kategorii to najbardziej oryginalne prezenty sprzyjające jeździe po torze. Samochody dostępne w ramach zmagań driftingowych to istne bestie, które trzeba jednak ujarzmić! W Polsce istnieje wiele miejsc, które realizują vouchery dotyczące szkoleń driftingowych, a większość z nich jest dostępna u nas! Zawodnik znajdujący się za kierownicą auta zostanie przeszkolony przez kierowców mających za sobą sukcesy w Polsce i zagranicą!

Profesjonalny kierowca zatroszczy się o Ciebie podczas imprezy

Aby odbyły się zajęcia, wymagany jest odpowiedni zestaw umiejętności, a te może zagwarantować jedynie instruktor zasiadający w roli drugiej osoby na fotelu pasażera.

Wielostopniowy kurs jest prowadzony przez doświadczonych specjalistów. Każdy z motoryzacyjnych mistrzów posiada wieloletnie doświadczenie – zarówno w aspekcie praktycznym, jak i technicznym. Dzięki torowi przystosowanemu do tego typu przejażdżki ktoś z Twoich ukochanych przejdzie przez poszczególne etapy szkolenia i zaznajomi się z tajnikami bezpiecznej oraz skutecznej jazdy, pozna definicję driftu, sekwencje ułożenia pojazdu względem zakrętu i odpowiednie techniki, wykorzystywane w ślizgu. 

Drift Masters - najlepsi organizatorzy driftingu:

Auta dla fanów prędkości oraz emocji za kierownicą

BMW E45, Nissan S15 czy Mazda MX5 to złota trójka świata driftingu, co nie oznacza, że organizatorzy nie gwarantują klientom innych pojazdów! Voucher na drift open umożliwi osobie obdarowanej wybór jednego z dziesiątek modeli najlepszych poskramiaczy zakrętów.

Na czym polega jazda w poślizgu kontrolowanym?

Drifting, czyli jazda w poślizgu z zachowaniem pełnej kontroli, to jazda polegająca na wprowadzeniu auta w ślizg poprzez hamowanie silnikiem, pedał hamulca bądź hamulec ręczny. Jazdy realizowane w trybie drift open pozwalają kierowcy na manipulowanie samochodem przy zastosowaniu odpowiednich technik, najczęściej przyswajanych w towarzystwie instruktora.

Jedyny sport, w którym poślizg jest wskazany!

Poślizg, jako element cieszący się niezbyt dobrą sławą wśród kierowców, nie jest zbyt pożądanym zjawiskiem na co dzień. Ktoś sceptyczny mógłby zatem pomyśleć "jaka to przyjemność wpadać w poślizg na torze?". Weź pod uwagę, że drift należy do aktywności wprowadzających ten element w kontrolowanych warunkach. Nigdy nie odbywa się na publicznej drodze, a sam drifting okazuje się być nie tylko fascynującym, lecz przede wszystkim pouczającym doświadczeniem. Kierowcy korzystający z vouchera nierzadko twierdzą, że dzięki udziałowi w zajęciach znacznie lepiej prowadzą auto na co dzień!

Jazda bokiem - kurs driftu z udziałem najlepszych specjalistów

Podczas przejazdu tor jest zajmowany przez uczestnika oraz instruktora. Osoby prowadzące lekcje to specjaliści, którzy mają za sobą sukcesy nawet w całej Europie.

Drift championship USA i Japan - zawody driftingowe w Polsce i na świecie

Polska to oczywiście nie jedyny kraj, w którym są organizowane zawody w driftingu. Największe mistrzostwa na świecie odbyły się w Ameryce. Drift podczas takich wydarzeń polega na pogodzeniu jazdy bokiem oraz oraz dążeniu do tego, aby kierowca znalazł się na linii mety jako pierwszy. Prędkość łączy się z techniką. Podczas szkolenia autem treningowym instruktor przekazuje uczestnikowi lekcji, jak ważne jest odpowiednie wypośrodkowanie ślizgu i pogodzenie go z koniecznością manewrowania autem z zachowaniem odpowiedniej prędkości.

Instruktorzy również startują w zawodach driftingowych na terenie Polski

Sezon na drift to znak, że startują również zawody ogólnopolskie! Czy zaskoczymy Cię wiadomością, że w polskiej serii zawodów startują również instruktorzy? Jadąc samochodem u boku prawdziwego zawodnika, zyskujesz pewność znajdowania się pod odpowiednią opieką. Driftingowe ,,menu" podczas szkoleń zawiera zagadnienia przydające się podczas zawodów organizowanych na terenie Polski, a nawet na całym świecie.

D1 Grand Prix - naucz się ślizgania, aby zostać mistrzem w Formula Drift!

Zawodnik poddający się rywalizacji powinien wiedzieć, że styl przy jeździe bokiem to tylko początek drogi do mistrzostwa. Zarówno zawody na terenie Polski, jak i w całej Europie rządzą się swoimi prawami. Celem szkolenia jest przygotowanie zawodników do standardów stawianych później - podczas kwalifikacji. Team, który prowadzi kursy realizowane w ramach vouchera na drift, to grupa zawodników, którzy posiadają dokładną wiedzę oraz narzędzia merytoryczne, by przygotować kursanta do ewentualnych mistrzostw.

Drift Masters - nauczyciele prowadzący szkolenia z driftu

Voucher na drift open umożliwia osobie obdarowanej odbycie lekcji u boku profesjonalisty, który posiada doświadczenie w drifcie i prowadzi swoje zajęcia w całkowicie bezpiecznych warunkach. Najczęściej zajęcia dzielą się na dwie części - teoretyczną oraz praktyczną. Dzięki temu kierowca jest w stanie utrwalić zagadnienia

Najlepsze samochody do driftu:

  • BMW E46,
  • Audi A8,
  • Nissan GTR,
  • Nissan S 15,
  • Mitsubishi Lancer.

Prędkość osiągana podczas przejazdu

Drifting nie należy do sportów, w których osiąga się olbrzymie prędkości, jednak istnieją mistrzostwa, gdzie prędkość również odgrywa znaczącą rolę. Standardowa prędkość służąca do podejścia względem zakrętu wynosi 90 km/h. Zwróć jednak uwagę, że oprócz tego ważną rzecz stanowi prędkość podczas wykonywania ślizgu. Przy pokonywaniu zakrętu przeciętna szybkość pojazdu waha się od 20 do 45 km/h.

Najlepszy sezon na drifting

Niezależnie od wieku, preferencji czy kierowanego pojazdu najlepszą porą na drift jest okres od kwietnia do października.