Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na wynajem samochodów

Czy wypożyczalnia samochodów umożliwia spełnienie marzeń z dzieciństwa? Czy wynajem auta dotyczy tylko samochodów uznawanych za standardowe w ruchu drogowym? Czy za dodatkową opłatą można przedłużyć najem? Odpowiedź na te i wszystkie inne pytania uzyskasz tutaj - w kategorii dotyczącej wynajmu samochodów! Przekonaj się, że istnieją auta znacznie lepsze niż legendarny Volkswagen Passat. Spełnij marzenie swoje bądź kogoś z bliskich i pozwól poczuć, jak to jest jeździć wypożyczonym samochodem, za którego nie trzeba płacić milionów złotych.

Filtry

Średnia cena 1 174,55 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Wypożyczenie samochodu to spełnienie marzeń z dzieciństwa

Chyba wszyscy ludzie na świecie mają - mniejsze lub większe - marzenia. Chcemy latać wysoko, być gwiazdami muzyki, grać w filmach czy być kosmonautami.

I choć wszystkie z wymienionych aspiracji wydają się ocierać o coś zupełnie nieosiągalnego, to istnieje jedna dziecięca fantazja, która da się zrealizować. To jazda superszybkim, ultranowoczesnym samochodem!

W XXI wieku wszystko wydaje się łatwiejsze, zatem również przejażdżka motoryzacyjnym dziełem jest znacznie prostsza do realizacji. Zarezerwuj samochód, ustal datę odbioru u doceń możliwość sprawdzenia, jak super auto sprawuje się w miejskiej dżungli.

 

Punkty wynajmu w większych miastach na terenie całej Polski

Oferty wypożyczalni oferują możliwość odbioru w różnych niestandardowych miejscach, na przykład lotniskach (gdzie istnieje taka możliwość), placach, a nawet w okolicach kościołów!

Dzięki temu odbiorca podarunku może zostać miło zaskoczony.

 

Usługi obejmujące najem odbywają się na terenach miast:

 • Poznań,
 • Kraków,
 • Wrocław,
 • Łódź,
 • Katowice.

 

Możliwość wypożyczenia samochodu - sprawdź naszą specjalną ofertę

Oferta na naszej stronie internetowej zawiera propozycje dotyczące klientów indywidualnych, którzy zostali obdarowani voucherem. Aby wypożyczyć samochód, należy dokonać rezerwacji i wybrać opcję wynajmu, której dotyczy podarunek.

Każda wypożyczalnia aut w tej kategorii jest sumą profesjonalizmu oraz najwyższego standardu usług. Istnienie wielu punktów odbioru (tylko na terenie kraju) okazuje się dodatkowym udogodnieniem. Niekiedy pojawiają się u nas vouchery oferujące wynajem samochodów na ślub, co doceniają klienci chcący sprezentować parze młodej prezent najwyższej jakości.

Wypożyczalnie samochodów oferują najszybsze modele aut!

Nasi klienci zastanawiają się niekiedy, czy w słowach ,,wynajem luksusowego samochodu" zawierają się również pojazdy naprawdę szybkie. Nie tylko ładne i obute w skórzane tapicerki. Chodzi o silnik. Czy wynajem luksusowych aut dotyczy potężnych legend motoryzacji?

Nasza odpowiedź jest niejednoznaczna. Nie ma bowiem konkretnej zasady regulującej tę kwestię. Sama ,,luksusowość" jest rozumiana w różnych kontekstach, zatem wszystko zależy od konkretnego organizatora.

Wiemy jednak z doświadczenia, że każda z firm widniejących w tej kategorii posiada w swoim garażu przynajmniej jedno auto charakteryzujące się mocnymi podjednostkami. Czy to oznacza, że najem samochodu może okazać się nietrafionym prezentem? Absolutnie nie! Oferty wynajmu samochodów nie dotyczą modeli uznawanych za ,,zwykłe" w ogólnym rozumieniu tego słowa. Wiadomo przecież, że Audi A4, Golfem 3 czy Toyotą Avensis możemy pojeździć choćby u kolegi. To żaden podarunek! Chcesz przykładów?

Samochody cieszące się największą popularnością:

 • BMW M3,
 • Lamborghini Gallardo,
 • Mercedes C,
 • Dodge Challenger,
 • Ford Mustang,
 • Tesla S.

 

Długoterminowy wynajem samochodów

Tak jak w przypadku leasingu, samochody wynajmowane w ramach prezentu są objęte regulaminem. Oznacza to, że możliwość wynajęcia na dłuższy okres jest zależna od samego organizatora. Niekiedy umożliwia się klientom dłuższy wynajem aut, nawet na kilka dni.

Trzeba jednak skorzystać z karty kredytowej, aby opłacić kaucję, która podlega zwrotowi. Wysokość kaucji jest zależna od konkretnej oferty, zatem może ona wynosić od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Najem samochodu nie kosztuje milionów

Powyżej wspomnieliśmy o kaucji, jednak należy pamiętać, że pieniądze zostaną zwrócone. Wystarczy dostarczyć samochód w idealnym stanie, co wcale nie jest takie trudne. Biorąc pod uwagę bezproblemową realizację, podarunek nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Oprócz tego firmy typu "rent a car" wykazują jeszcze jedną ważną cechę w odniesieniu do ekonomicznego obdarowywania. Chodzi o ceny aut. Wiadomo przecież, że statystyczna osoba nie może pozwolić sobie nawet na jedną część do Ferrari, Lambo czy najnowszego Rolls-Royce'a.

Nie chodzi o biedę czy życiową nieudolność. Rzecz tkwi w tym, że są to motoryzacyjne dzieła sztuki - posiadane przez ledwie procent ludzkości i niekiedy niebotycznie drogie. Działalności ,,rent a car" umożliwiają sięgnięcie po swoje marzenia bez wydawania horrendalnych kwot. Przecież to jest właśnie istota obdarowywania!

Wynajęcie samochodu jako wyjątkowy prezent dla niego... i nie tylko!

Na terenie lotniska, miasta czy toru - auta sportowe czynią zmysły napojonymi. Jak wiemy, ludzki układ nerwowy nie posiada płci.

Z tego względu ofertę odnoszącą się do wypożyczalni kierujemy nie tylko do mężczyzn, ale także do pań. Kobiety niejednokrotnie okazują się kierowcami lepszymi od mężczyzn, a nasi organizatorzy to dostrzegają... Wyobraź sobie wynajem samochodu na ślub, gdy za kółkiem zasiada... panna młoda!

Czy istnieje wypożyczalnia samochodów bez limitu kilometrów?

Sportowe samochody - tak jak standardowe osobówki, auta dostawcze i każde inne - mają na "koncie" określony przebieg. W przypadku usług "car free" jest on jednak ściśle monitorowany, choćby w celach diagnostycznych.

Choć takie usługi w zasadzie nie są objęte limitem kilometrów, to organizator zastrzega sobie prawo do kontroli przebiegu. W jakim celu? Przede wszystkim po to, aby uzyskać informacje odnośnie eksploatacji. Dzięki temu firma może ulepszać swoje usługi!

Czy oferty wynajmu zawierają też samochód zastępczy?

Wielu naszych klientów zastanawia się, czy taka forma rozrywki jest synonimem działalności oferujących samochody zastępcze. Okazuje się jednak, że jest to zupełnie coś innego.

Pojazd zastępczy jest powiązany z innym postępowaniem w odniesieniu do prawa oraz przepisów. Ponadto wypożyczenie obejmujące sportowe oraz luksusowe auta odbywa się z reguły w celach rekreacyjnych, podczas gdy te zastępcze są najmowane w sytuacjach ,,awaryjnych".

Nie ma więc mowy o jakimkolwiek związku - są to dwie zupełnie różne usługi.

Pojazdy osobowe w mieście Warszawa i nie tylko

Działalności typu ,,rent a car" umożliwiają kierowcom poruszanie się nie tylko po terenie miast, ale również poza nimi. Wystarczy zaznajomić się z regulaminem; właśnie on jasno określa odległość, na jaką można się oddalić, będąc za kierownicą.

Wynajem luksusowych samochodów a ubezpieczenie

Kwestia ubezpieczenia jest bardzo jasna w kontekście najmu. Nie ma firmy oferującej jazdę tak drogim samochodem, a nieposiadającej ubezpieczenia. Dzięki temu organizator zyskuje pewność, że uszkodzenia wynikające z eksploatacji czy wydarzeń losowych zostaną sfinansowane.

Oczywiście pomimo istnienia takiej formy zabezpieczenia nadal powinno się uważać na auto, jak również zważać na swoje bezpieczeństwo. Ono dotyczy nie tylko każdej opony, części silnika czy karoserii, ale przede wszystkim ludzkiego życia...

Lista wypożyczalni samochodów umożliwiających wynajem luksusowego auta:

 • Global Elite Car,
 • Nano Rent Car,
 • Cylindersi,
 • Renthub,
 • Jazdamarzen.pl

 

Jak zarezerwować samochód bez dodatkowych opłat?

Odpowiedź jest prosta. Wystarczy uważać na swoje bezpieczeństwo, stan samochodu oraz wszystkich uczestników ruchu drogowego. W takim przypadku nie ma mowy o jakiejkolwiek dopłacie.

Sprawdź, co zrobić w przypadku awarii

Awaria wcale nie musi wynikać z winy kierowcy czy nawet organizatora. Samochód to rzecz, a one niekiedy się psują. W takiej sytuacji nie powinno się panikować i bezzwłocznie powiadomić organizatora, aby dokonać analizy szkód oraz zareagować, wdrażając odpowiednią procedurę.

Miejsce odbioru - w centrum miasta i nie tylko!

Odbierz samochód w dowolnym miejscu z listy lokalizacji wskazanych przez organizatora. Dzięki temu możesz zaskoczyć osobę obdarowaną! Uknuj skrzętną intrygę, zapraszając go na piwo czy prosząc o stawienie się na lotnisku.

Podczas przechodzenia obok auta rzuć mu kluczyki. Czy to nie byłaby najbardziej zaskakująca rzecz w życiu?