Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na detailing

Nie tylko lakier samochodu, ale również jego wnętrze wymaga szczególnej troski! Detailing to wyjątkowy prezent dla osoby, dla której auto jest nie tylko środkiem transportu, ale również wizytówką. Dbając o karoserię i poddając pojazd usłudze polerowania, przedłużamy jego piękno, a dodatkowo udowadniamy swoją umiejętność zadbania o najdrobniejsze szczegóły. Spraw, aby ktoś z Twoich bliskich przekonał się, że ,,samochód jak nowy" nie musi wyjechać prosto z salonu i zdecyduj się na detailing samochodów w formie podarunku!

Filtry

Średnia cena 105,00 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (16)
Od 99,00 zł

Auto detailing - wyjątkowy prezent dla tych, którzy kochają czystość

Pierwsze zakupy dotyczące nabycia auta wiążą się z ogromną ekscytacją. Z tego powodu okres do 30 dni od kupna samochodu jest czasem, gdy dosłownie chuchamy na nasze cacko.

Problem pojawia się po latach, gdy pojazd nie jest już w naszej świadomości czymś tak niesamowitym. Wtedy odkładamy pielęgnację wszystkich powierzchni, skupiając się wyłącznie na kwestii dotyczącej lakieru czy najbardziej widocznych miejsc.

Prezent w postaci car detailingu nie pozwoli zapomnieć o żadnym zakątku! Będzie to więc idealny podarunek dla wszystkich osób ceniących sobie drobiazgowość,

Zadbany samochód to podstawa!

Wielu naszych klientów zadaje pytanie ,,czy nie można poddać auta własnoręcznemu czyszczeniu?". Odpowiedź jest dwojaka. Z jednej strony użycie gąbki i ciepłej wody nie wymaga gigantycznych nakładów intelektualnych, fizycznych czy czasowych.

Z drugiej strony w wielu przypadkach konieczna jest ręka fachowca. Preparaty oraz powłoki wykorzystywane w salonie nie są dostępne dla przeciętnego klienta, a nawet gdyby były - trzeba posiadać odpowiednią wiedzę, aby użyć ich w sposób nieinwazyjny dla samochodu.

Wygląd samochodu świadczy o człowieku

Wszystko zależy od tego, czym jest dla nas samochód; otóż nierzadko stan pojazdu świadczy o podejściu do drugiej osoby oraz naszych cechach charakteru.

Wtedy szybkie przemycie szyby nie wystarczy, chyba że chcesz przedstawić się jako osoba nieprzykładająca uwagi do szczegółów.

Voucher na detailing samochodowy to nie tylko mycie czy polerowanie lakieru...

Wielu klientów sądzi, że salony detailingowe są wyposażone tylko w maszyny polerskie. Nic bardziej mylnego! Tak się składa, że miejsca widniejące w tej kategorii całkowicie odbiegają od wizerunku myjni z kilkoma stanowiskami oraz ogromnymi kolejkami do myjki.

Pozbywanie się rys na lakierze, nakładanie powłoki lakierniczej, renowacja wnętrza i czyszczenie aż do mechanizmu składania siedzeń czy całkowite przywrócenie auta do stanu jak po wyjechaniu ze sklepu - to tylko kilka z kilkudziesięciu usług możliwych do wykonania w przedstawianych przez nas firmach!

Zalety auto detailingu

Najważniejsze zalety wynikające z car spa to możliwość całkowitego zadbania o swoje auto - zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, a także w każdym możliwym kontekście dotyczącym warstwy wizualnej.

Tylko w profesjonalnym salonie detailingowym otrzymujesz pewność, że samochód znajduje się w rękach osób doświadczonych oraz posiadających narzędzia merytoryczne pozwalające na używanie urządzeń będących nowinkami technologicznymi.

Car detailing - czynności wykonywane w ramach usług:

  • polerowanie lakieru z użyciem specjalnych past polerskich (np. po kwaśnym deszczu)
  • kosmetyka samochodowa wewnątrz i na zewnątrz z użyciem wosków,
  • woskowanie (chroni lakier i tworzy blask),
  • nałożenie powłoki lakierniczej (wzbogaca kolor),
  • czyszczenie siedzeń, desek rozdzielczych i dywaników,
  • przygotowanie powierzchni pod powłoki ceramiczne,
  • likwidacja uszkodzonego lakieru, wżerów i zarysowań,
  • mycie na zewnątrz i wewnątrz (używane są wysokiej jakości kosmetyki samochodowe),
  • ochrona powłoką ceramiczną (może być również powłoka kwarcowa) z użyciem polimerów.

 

Detailing na prezent - auto to skarb, a voucher to szansa na doszlifowanie diamentu!

Dlaczego detailing samochodowy jest tak pożądany? Odpowiedź będzie prosta - chodzi o to, że w dobie ,,braku czasu na cokolwiek" usługa umożliwiająca kompleksowe odświeżenie pojazdu okazuje się wybawieniem!

Jak często ktoś z Twoich bliskich wyjeżdża na ważne wydarzenia, na delegację, a nawet na wesele, nie mając możliwości dokładnego wyczyszczenia swojego automobilu? Taka sytuacja nie wynika bynajmniej z faktu bycia osobą niedbałą...

Najzwyczajniej w świecie nie wystarcza nam czasu, aby pracować, być może kształcić się, wyjeżdżać w delegacje i wykonywać te wszystkie czynności, sprzątając auto za każdym razem. Ten rodzaj prezentu będzie więc perfekcyjnym odciążeniem od nadmiaru obowiązków!

Najlepsze salony w naszej ofercie:

 

Fachowcy zajmujący się car detailingiem

Doświadczeni specjaliści z tej branży wykorzystują preparaty do konserwacji, ale oprócz tego posiadają wcześniej wspomnianą wiedzę.

Co by się stało, gdyby hydrofobową powłokę nakładała osoba niemająca pojęcia o całej procedurze? Być może nie spowodowałaby eksplozji, jednak z całą pewnością straciłaby pieniądze. Tutejsze kadry profesjonalistów składają się z osób posiadających lata doświadczeń przy renowacji samochodów.

Auto detailing to droga do prawidłowego działania samochodu...

Niewielu ludzi wie o tym, że pielęgnacja samochodu może przedłużyć jego działanie. Korozja jest bowiem nie tylko brzydka, ale przede wszystkim szkodliwa! Istnieją pojazdy tak zaniedbane, że ich nadwozia wydają się dosłownie zjedzone przez rdzę.

Podarowując komuś voucher na car spa, zabezpieczasz odbiorcę przed koniecznością wydania kilkunastu tysięcy złotych na odnowienie blach, lakieru i niektórych podjednostek!