Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery prezentowe na jazdę Ferrari

Voucher na jazdę Ferrari udowodni komuś z Twoich bliskich, że odpowiednia prędkość jest w stanie uleczyć duszę, przyspieszyć akcję serca, a nawet zniwelować wszelkie negatywne emocje. Auta marki Ferrari - szczególnie Ferrari F430 - są jednymi z najszybszych, a zarazem najbardziej znanych samochodów w historii motoryzacji. Legendarne nadwozie, ekstremalnie mocny silnik oraz konstrukcja wyjęta wprost ze sportów F1 - tego potrzeba osobie zakochanej w jeździe samochodami wyścigowymi!

Jazda Ferrari
Filtry

Średnia cena 1 339,03 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Przejażdżka Ferrari jako wyjątkowy prezent

Moc wrażeń, którą zapewnia odgłos silnika, dotyczy nie tylko poziomu emocjonalnego, lecz przede wszystkim wykazuje znakomite właściwości spełniania marzeń.

Podczas realizacji prezentu na terenie toru czy ulicami miast kierowcy zdają sobie sprawę, że właśnie spełnili coś, o czym myśleli jeszcze za dziecięcych lat. Moc silnika Ferrari jest szczególna, a emocje porównywane do tych odczuwanych w najważniejszych momentach życia.

Już kilka okrążeń samochodem legendarnego włoskiego producenta jest w stanie zadziałać niczym wehikuł czasu.

Cofanie się do dzieciństwa, w którym jazda czymś tak kultowym była jedynie fantazją skazaną na porażkę - to jest istota realizacji prezentu w postaci vouchera na jazdę samochodem Ferrari F430 lub innym znanym modelem!

Lista torów realizujących przejazdy - wybierz jedną z lokalizacji:

Wręcz jazdę za kierownicą po torze wyścigowym i spełnij sportowe marzenia

Sportowe marzenia dotyczące jazdy za kierownicą superszybkiego auta to jedno, ale przecież Ferrari należy do ścisłego grona marek cenionych za osiągi. To właśnie sportowe aspiracje uczyniły oferty dotyczące przejazdu istnymi bestsellerami.

Już w trakcie pokonywania pierwszych okrążeń przejażdżka odkrywa przed uczestnikiem zupełnie inne oblicze. Osoby spragnione prędkości chcą jeszcze większej mocy, a tor pęka w szwach od ludzi dopingujących bliskiego, który akurat znajduje się za kierownicą. Dlaczego?

Ponieważ nie tylko auta, ale również okoliczności czynią jazdę Ferrari czymś tak niepowtarzalnym, jednocześnie nadając przeżyciu sportowy charakter. Rywalizacja na terenie toru jest nie tylko fascynująca, ale przede wszystkim bezpieczna.

Każdy voucher realizowany w ramach przejazdu Ferrari stanowi gwarancję bycia pod opieką profesjonalistów, bez względu na model samochodu, konkretny tor czy liczbę okrążeń.

Przeżycie dotyczące motoryzacji to idealny prezent na urodziny

Jazda Ferrari - F430 czy innym modelem - to atrakcja, podczas której czas trwania jazdy wydaje się płynąć zupełnie inaczej. Osoby towarzyszące również odczuwają dziwne zmiany w odczuwaniu przesuwających się wskazówek przemijania.

Dzieje się tak, ponieważ kierowca pokonujący duże odległości w bardzo szybkim czasie nie jest w stanie obiektywnie oszacować upływu swojej zabawy.

Bliscy, którzy dopingują obdarowanego, również nie mogą tego ocenić, ponieważ jazda Ferrari wzbudza odczucia u wszystkich obserwatorów, jednocześnie nie pozwalając na oderwanie wzroku.

Czy to nie jest najlepszy dowód, że jazda Ferrari na prezent będzie jednym z najlepszych wyborów odnośnie naszej oferty motoryzacyjnej?

Voucher na jazdę Ferrari to dowód, że Super Prezenty zostają na zawsze

Niejednokrotnie słyszymy od naszych klientów, że jazda Ferrari F430 jest doświadczeniem niezwykle lekkim, co wynika z bajecznego komfortu. Z kolei osoby mające do czynienia z Ferrari Italia nie mogą przestać zachwycać się mocą przekraczającą 500 KM. Tak się składa, że każdy model Ferrari w naszej ofercie przedstawia coś wyjątkowego.

Jazda samochodem zaprojektowanym w tak przełomowym i wybitnym stylu pozostaje w umyśle, a osoby obdarowane, które spróbowały choć jednego okrążenia, dążą do tego, aby mieć taki pojazd na własność.

Jazda Ferrari F430 po torze zweryfikuje umiejętności kierowcy

Jazda Ferrari F430 i nie tylko pokazuje, że prezenty dotyczące jazdy mogą uczyć. Po zarezerwowaniu terminu realizacji uczestnik jest w stanie zapoznać się ze "smaczkami", jakimi cechuje się konkretna lokalizacja.

Okrążenia pokonywane na torze uczą kierowcę technik pokonywania zakrętów, panowania nad autem i oceny terenu, jakim cechuje się dana lokalizacja. Ponadto jazdy po to torach zaszczepiają w uczestnikach zdrowe odruchy, dzięki którym są w stanie panować nawet nad najszybszymi pojazdami.

Idealny pojazd do realizacji marzeń

Poznań, Warszawa czy Kraków to tylko kilka miasta, w których ktoś z Twoich bliskich może zrealizować prezent; wystarczy tylko prawo jazdy i chęci do pokonania okrążenia na wybranym torze.

Ferrari F430, California czy Italia to idealne auta do realizacji najskrytszych marzeń.

Jazda po torze lub ulicami miasta przypomina sceny z filmu akcji, a tego nie zapomina się nigdy! Niektórzy uczestnicy przyznają, że Ferrari jest pierwszym pojazdem w życiu, który wzbudził u nich tak gigantyczny poziom emocji. Dlaczego?

Głównie przez wzgląd na wszechstronność. Jazda Ferrari może być realizowana zarówno w bardzo spokojnych warunkach, jak również w zupełnie odwrotnych okolicznościach, takich jak zawody czy wyścigi po mieście!

100 km/h w 3.5 sekundy - poznaj silnik V8!

Warto zauważyć, że wiele modeli Ferrari posiada silnik V8, który zapisał się w historii motoryzacji olbrzymią mocą, zupełnie zmieniając oblicze wyścigów samochodowych.

Jazda Ferrari zupełnie zmieniła się właśnie dzięki inżynierom tego producenta, którzy wykazali się niepowtarzalną kreatywnością.

Prędkość maksymalna Ferrari F430 i nie tylko!

Jazda Ferrari F430 i innymi modelami tej marki dowodzi, że nie tylko silniki decydują o sukcesie. ponad 300 km/h to nie przelewki, ale nie da się tego osiągnąć, pakując całą moc wyłącznie do silnika. O prędkości decyduje również konstrukcja.

W przypadku konstruktorów spod szyldu Ferrari zainspirowano się Formułą 1. Cały szkielet samochodu jest wykonany tak, aby godzić mobilność z prędkością, zapewniając kierowcy najwyższy poziom komfortu.

Możliwość wypożyczenia samochodu w ramach vouchera

Jazda Ferrari po torze to nie jedyna oferta, jaką możemy się pochwalić.

Oprócz tego posiadamy podarunki dotyczące przejażdżki po mieście. Ferrari ulicami miast jako prezent to coś, czego nie dadzą okrążenia pokonywane na terenie toru. Prezenty dotyczące jazdy po mieście charakteryzują się praktycznie nieograniczonymi możliwościami, a do tego nie ograniczają kierowcy; nie ma tu konieczności pokonania okrążenia, a czas realizacji jest liczony pod względem długości wynajmu bądź przejechanych kilometrów.

Prezent dotyczący wynajmu na kilka dni znacznie różni się od przejażdżki torowej również pod względem ceny. Opinie naszych klientów wskazują, że wynajem na kilka dni cenowo zbliża się do 10-12 okrążeń toru... a przecież kierowca może jeździć takim cackiem nawet przed 48 godzin!