Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Vouchery na fitness

Zobacz, jakie aktywności skryliśmy w kategorii „fitness” i wręcz ukochanej osobie voucher na jogę, stretching, a nawet siłownię. Interesują Cię karnety? O to również się postaraliśmy. W tym miejscu pomysł na prezent pojawia się już po kilku chwilach. Wybierz prezent i podaruj coś super pożytecznego!

 Fitness
Filtry

Średnia cena 592,10 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (14)
Od 99,00 zł

Choć nie będziemy odkrywczy ze stwierdzeniem, że ruch równa się zdrowiu, to nasza kategoria fitness jest jak najbardziej odkrywcza! W tym miejscu umieściliśmy najlepsze oferty voucherów prezentowych na aktywności fizyczne w większości polskich miast.

Znajdziesz tu prezenty możliwe do zrealizowania zarówno w Warszawie, Poznaniu czy Krakowie, jak i karnety do strefy fitness w mniejszych miastach!

Pakiety treningowe, na przykład w Master Move, oferują nie tylko doskonałą przestrzeń do wykonywania ćwiczeń fizycznych – niektóre z nich, na przykład voucher na stretching w Bydgoszczy, oferują również niezwykle pożyteczną wiedzą podpieraną doświadczeniem pozyskiwanym latami przez doskonałych specjalistów!

Voucher na siłownię to doskonały prezent dla sportowca, jednakże będzie to również trafiony podarunek dla osoby borykającej się z problemami natury somatycznej. Karnet open do strefy fitness w Szczecinie to jeden z tych prezentów, który nie okazuje się być nie tylko parafką troski o cudze zdrowie, ale i inwestycją w poprawne funkcjonowanie na płaszczyźnie psychofizycznej.

A może nie szukasz prezentu, lecz sam chciałbyś zadbać o swój wygląd?

Zdecyduj się na konsultację z trenerem personalnym, który dopasuje dietę oraz zakres ćwiczeń do Twoich indywidualnych predyspozycji. Być może należysz do osób, które wolą kupić kilka wartościowych prezentów? Wejście jednorazowe do strefy fitness w Baltica Wellness&Spa kosztuje nieco ponad 20zł, a przecież taki pomysł na prezent może rozpocząć prawdziwą pasję u osoby obdarowanej. Pamiętaj, że każdy moment jest dobry, by włączyć ruch i znajdź pożyteczny prezent dla dziewczyny, podarunek dla zapracowanej mamy i każdej osoby uwielbiającej ruch we wszystkich postaciach!