Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Jazda po torze wyścigowym

Jazda po torze wyścigowym to sto procent niesamowitych emocji oraz radości wynikającej z siedzenia w jednym ze sportowych samochodów. Na torach wyścigowych, widniejących w naszej ofercie, osoba obdarowana odnajdzie liczne zakręty i kadrę doświadczonych instruktorów! Każdy model samochodu dopuszczanego do jazdy jest poddawany szczegółowym kontrolom, a sama przejażdżka sportowym autem okazuje się spełniać motoryzacyjne marzenia nie tylko początkujących, lecz także zaawansowanych kierowców. Sprawdź nasze vouchery i wybierz przejazd po torze wyścigowym na prezent dla bliskiej osoby lub siebie!

Filtry

Średnia cena 1 245,01 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

1 2 3 4 5 6 7 8

Voucher na jazdę sportowym autem to wyjątkowy prezent motoryzacyjny

Prezent dla bliskiej osoby powinien charakteryzować się gestem z Twojej strony. Jazda po prawdziwym torze wyścigowym spełni to zadanie, ponieważ gwarantuje najwyższy poziom emocji. W naszej ofercie dostępne są różne propozycje. Bliskiej osobie możesz zafundować przejażdżkę w fotelu pasażera. Drugą opcją jest jazda po torze za kierownicą szybkiego auta. Najbardziej emocjonujące są nie oferty w miejscu pasażera, a jako kierowca. Dlaczego? Gdyż pasażer nie poczuje aż takich emocji, jak kierujący! Voucher na jazdy możesz podarować z wielu różnych okazji, na przykład na urodziny. Z doświadczenia wiemy, że przejażdżka po torze uszczęśliwia mężczyzn obchodzących Walentynki z drugą połową czy pary świętujące rocznicę. Pamiętaj, że adresat vouchera musi mieć ważne prawo jazdy.

Jazda po torze sportowym samochodem - wymarzony prezent dla każdego miłośnika motoryzacji

Sportowe samochody znajdujące się w naszej ofercie mają pod maskami setki koni mechanicznych, jednak bez odpowiedniego miejsca do realizacji prezenty z kategorii moto nie byłyby tak fascynujące. Dla fana motoryzacji ważny jest nie tylko silnik, ale też specyfikacja toru, na którym odbywa się przejazd. Przejazd sportowym samochodem, na przykład za kierownicą Porsche, Lambo, jazda Ferrari czy innymi autami to spełnienie marzeń każdego z fanów motoryzacji.

KTM X-Bow, Lamborghini Huracan czy Porsche? Wybierz szybkie auto

Jazda za kierownicą sportowego samochodu zachwyci każdego solenizanta. Skoro już wiesz, że nad torem wyścigowym czuwają doświadczeni specjaliści, a wszystkie obiekty są przystosowane do rozrywki tego typu, to wybierz jeden z samochodów znajdujących się na stronie Superprezenty.pl. Wybór auta może wydawać się trudny, gdyż w naszej ofercie znajdziesz wiele kultowych modeli. Silniki V10, dodatkowe wtryski paliwa, piekielnie dobre przyspieszenie i wskazówka dobijająca do 300 km/h to wszystko, czego potrzeba prawdziwemu miłośnikowi adrenaliny. Każde auto zaprezentowane poniżej wpisało się w historię motoryzacji, a dodatkowo podbiło serca milionów kierowców z całego globu. Jazda samochodem sportowym po doskonale zaprojektowanym torze to połączenie, któremu nie da się oprzeć! Wypróbuj przejażdżkę po torze jako kierowca nowego Audi, ikonicznego Ferrari lub amerykańskiego Mustanga i przekonaj się sam, dlaczego motoryzacyjne marzenia spełniają się po przekręceniu kluczyka!

Najlepsze sportowe samochody z naszej oferty:

Voucher na jazdę po torze - spełnienie marzeń dla każdego fana sportowych aut

Czy jakikolwiek upominek materialny może równać się z superszybkim autem, którego silnik wyśpiewuje operowe melodie, a prędkość wbija w fotel? Wiadomo, że żaden przedmiot nie ma szans z sercem poruszonym dzięki motoryzacyjnej legendzie. Nasza kategoria, w której odnajdziesz prezent idealny dla swojego lubego i nie tylko, jest usiana licznymi propozycjami jazdy po torach, ulicach, a nawet w terenie.

Jazda sportowymi poskromicielami dróg czy szkolenie rajdowe to upominek o skutecznej mocy uszczęśliwiania serc głodnych adrenaliny. Podczas szarżowania za kółkiem Porsche, Ferrari czy Lamborghini dzieje się coś niesamowitego - wszystkie negatywne myśli rozpływają się jak pod wpływem czarów, a do intensyfikacji ważeń wystarczy zmiana biegu! Każdy z organizatorów jazd stawia na profesjonalizm. Współpracujemy z najlepszymi partnerami, takimi jak Super Cars, Devil-Cars czy Moto Park Kraków. Warto dodać, że bez względu na to, jaka okazja skłania Cię, by podarować taki upominek chłopakowi, jazda po torze zawsze będzie odpowiednim wyborem!

Jazda po torze na prezent - wybierz tor wyścigowy. Poniżej lista obiektów realizujących przeżycia samochodowe:

Przekonaj się, jakie emocje towarzyszą przy przejażdżce sportowym samochodem - zamów voucher już dziś!

Jazda sportowym Lambo po prawdziwym torze zupełnie różni się od standardowej przejażdżki, zresztą takie spostrzeżenie dotyczy wszystkich możliwych modeli aut. Jazdy odbywają się na odpowiednio przygotowany torze. Jazda jest nie tylko emocjonująca, ale przede wszystkim bezpieczna. Tor jest obiektem zatwierdzonym przez odpowiednie instytucje, dlatego nie ma tu miejsca na brak profesjonalizmu czy odpowiedniego przygotowania. Kadra specjalistów troszczy się o uczestników na każdym etapie realizacji, w całej Polsce i bez względu na to, jaka jazda została wybrana. Warunki na najwyższym poziomie pozwalają uczestnikom “wycisnąć” sto procent potencjału z prowadzonego auta. Dzięki temu istnieje ogromne prawdopodobieństwo poczucia prędkości na własnej skórze. Kup przejazd po torze na prezent i zaskocz bliską osobę wyjątkowym upominkiem! Pamiętaj, że do przejazdu jako kierujący wymagane jest posiadanie ważnego prawa jazdy.