Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

tor Modlin - vouchery

Zakończ żmudne poszukiwania prezentu i wręcz voucher na jazdę sportowym autem w tym miejscu. Dynamiczne pokonywanie okrążeń toru w Modlinie podbija serca miłośników szybkiej jazdy, zapewniając usługę na najwyższym poziomie i niesamowitą frajdę. Przed dokonaniem zakupu sprawdź, czym charakteryzuje się ten nowoczesny obiekt. Oprócz tego dowiesz się, jakie wymiary wykazuje tor w swoim najszerszym miejscu i jakie tajemnice skrywają liczne zakręty podczas przejażdżki sportowym samochodem!

Filtry

Średnia cena 1 094,45 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Tor Modlin- ośrodek doskonalenia techniki jazdy

Wszelkie szkolenia na torze Warszawa to gwarancja bezpieczeństwa, a jednocześnie jedno z najlepszych źródeł informacji. Moto park mazowiecki częstuje kierowcę perspektywą doznań za kierownicami największych legend motoryzacji.

Miej jednak na uwadze, że oprócz standardowych jazd rekreacyjnych oferujemy też naukę jazdy!

Przejazd w towarzystwie doświadczonego instruktora zagwarantuje wyjątkowe emocje i adrenalinę, a ponadto obrodzi umiejętnościami... w końcu one zawsze przydają się na drodze!

Tor Modlin - adres:

Ul. Generała Wiktora Thommée 1B,

05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Którymi autami najlepiej jeździć po tym torze wyścigowym?

 

Najlepsza pogoda do realizacji

Słoneczna pogoda i brak opadów.

Wymiary toru Modlin

Długość toru: 2400 m. Najdłuższa prosta: 250 m. Długość największej płyty poślizgowej: 100 m. Nachylenie wzniesień: 10%

Porównaj ten tor z innymi obiektami na terenie Polski:

 

Uwaga

Podane wartości są zgodne z rzeczywistością, jednak faktyczna długość przejazdu jest zależna od konkretnego organizatora realizującego przeżycie.

Zwróć uwagę, że powyższe tory wyścigowe cechują się ogromną różnorodnością, jeśli chodzi o wymiary!

Tor wyścigowy Modlin - Sprawdź, na co warto uważać

Jeśli chodzi o Modlin, tor wyścigowy o długości 2.5 km stanowi wyzwanie dla samochodów sportowych.

Jazda po terenie tak dużego obiektu okazuje się nie tylko emocjonująca, ale również wymagająca. Na torze szkoleniowym instruktorzy powtarzają niczym mantrę, że należy stosować się do ich poleceń. To osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz wymaganymi certyfikatami, co czyni ich wiarygodnymi źródłami informacji.

Uczestnicy powinni uważać przede wszystkim na zakręty, które zaskakują nawet najbardziej zaawansowanych fanów motoryzacji.

Zachowuj szczególną ostrożność

Instruktorzy posiadają umiejętności rozwiązywania wszelkich komplikacji w trudnych sytuacjach, jednak należy pamiętać, że w większości przypadków to klient prowadzi auto...

W przeciwieństwie do małych gokartów tu mamy do czynienia z prawdziwymi maszynami, tak więc nie ma miejsca na nieprzemyślane decyzje.

Brak możliwości wzięcia pasażera

Sportowe auta charakteryzują się tym, że przeważnie są 2-osobowe. Miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla uczestnika oraz instruktora.

Czy obiekt zawiera parking?

Obiekt cechuje się możliwością wjazdu samochodów prywatnych i jest wyposażony w miejsca służące do parkowania.

Warto wziąć pod uwagę, aby zaplanować dogodny termin pobytu na terenie obiektu. Miejsca nie podlegają rezerwacji ani opłacie zł/ilość minut.

Czy istnieją ograniczenia w kwestii liczby osób przyglądających się mojej jeździe?

Nie ma ograniczeń liczby osób oglądających realizację aktywności. Ilość rezerwacji nie dotyczy osób towarzyszących. Na terenie obiektu zmieści się nawet kilka tysięcy widzów!

Przydatne informacje dla fanów szybkiej jazdy:

  • Przed każdą realizacją kierowca podpisuje regulamin organizatora i tyczy się on zarówno osób jeżdżących rekreacyjnie, jak i osoby chcące doskonalić techniki kierowania pojazdów.
  • Wszelkie szkody powstałe z winy realizującej osoby, która nie stosowała się do poleceń instruktora, podlegają odpowiedzialności finansowej. Kwestia odpowiedzialności tyczy się również uczestników startujących w szkoleniach.

 

Zasady panujące na torze Modlin

Należy stosować się do instrukcji i poleceń instruktora będącego do dyspozycji klienta przez cały okres realizacji. Przejażdżka wiąże się z zachowaniem szczególnej uwagi, bez względu na szerokość nitki trasy, warunki pogodowe czy stan techniczny.

Podczas jazd samochodami za kierownicą obowiązuje bezwzględny nakaz dostosowania się regulaminu toru wyścigowego. Każda atrakcja w tym miejscu wiąże się z obowiązkiem przedstawienia prawa jazdy przed przystąpieniem do realizacji.

Czy można brać zwierzęta?

Tak, natomiast w czasie realizacji zwierzę musi mieć zapewnioną opiekę osoby trzeciej. Nie ma możliwości zabrania zwierzęcia na przejażdżkę.

Zwierzęta należy wprowadzać jedynie do specjalnie wyznaczonych stref.

Nawierzchnia toru Modlin

Nawierzchnia: asfalt.

Ile czasu będzie trwała jazda i czy wpływa na to długość toru?

Czas trwania przejazdu zależy od danego uczestnika i jego umiejętności w prowadzeniu samochodów. Szybka jazda na terenie toru skraca czas realizacji.

W przypadku szybkich samochodów o silnikach powyżej 500 KM jazda po terenie toru może trwać około minutę, zakładając maksymalne wykorzystanie pełnego potencjału, jakim wykazuje się samochód.

Dodatkowe kwestie odnośnie toru

  • Organizator nie zapewnia bazy noclegowej. Tor znajduje się w niewielkiej odległości od hotelu, co powinno spełnić oczekiwania osób szukających noclegu w okolicy.
  • Na terenie obiektu znajduje się kryta trybuna. Widzowie mogą oglądać zmagania bliskich, bądź profesjonalistów, którzy walczą o puchar toru Modlin!
  • Istnieje możliwość wyboru innego toru do momentu rezerwacji usługi u danego organizatora.
  • Zarówno numer telefonu do organizatora, jak i adres mailowy znajdują się na zakupionym voucherze.

Sprawdź ofertę, a następnie skorzystaj z przejazdów powyższymi modelami. Wybierz super pojazd i znajdź idealny pomysł na prezent z możliwością realizacji na terenie tego obiektu.