Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

tor Łódź - vouchery

Wręcz komuś przeżycie na terenie toru Łódź i obserwuj radość malującą się na twarzy obdarowanego! Oryginalna niespodzianka w postaci przejazdu superszybkim samochodem będzie jeszcze lepsza, gdy wybierzesz tę lokalizację. Obiekt wyposażony w najnowocześniejszy system pomiaru czasu, płyty poślizgowe, poczekalnię oraz organizujący imprezy sportowe z pewnością przemówi do serca spragnionego wrażeń.

Filtry

Średnia cena 1 010,06 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Tor Łódź - ośrodek doskonalenia techniki jazdy

Ten obiekt jest jednym z najlepszych w okolicach centrum Polski, ponieważ oferuje szkolenia jazdy dla kierowców, którzy pragną zaznajomić się ze sportami wyścigowymi.

Idealne miejsce do treningów

Perfekcyjnie wyposażony ośrodek doskonalenia techniki jazdy w Łodzi spełnia wymagania stawiane przez fanów motoryzacji, a w szczególności wielbicieli samochodów osobowych, których nie dopuszcza się do ruchu na co dzień.

Jeśli chodzi o rekreacyjne jazdy, tor Łódź charakteryzuje się równie dobrym zespołem instruktorów. Bez względu na rodzaj jazdy moc wrażeń idzie tu w parze z narzędziami merytorycznymi!

Którymi autami najlepiej jeździć po tym torze wyścigowym?

 

Łódź - długość toru

Wymiary jednej nitki toru to: 1.5 km długości i 8-12 m szerokości. Należy uwzględnić, że oprócz prostych obiekt jest usiany licznymi zakrętami, które znacznie wydłużają czas przejazdu. Ponadto płyta poślizgowa wpływa na wymiary toru

Porównaj ten tor z innymi obiektami na terenie Polski:

 

Uwaga

Podane wartości są zgodne z rzeczywistością, jednak faktyczna długość przejazdu jest zależna od konkretnego organizatora realizującego przeżycie.

Zwróć uwagę, że powyższe tory wyścigowe cechują się ogromną różnorodnością, jeśli chodzi o wymiary!

Tor wyścigowy Łódź - Sprawdź, na co warto uważać

Tak ogromna powierzchnia pozwala użytkownikowi na przeszkolenie się w kwestii technicznego pokonywania zakrętów. Umiejętności jazdy po profesjonalnym torze nie są wymagane podczas realizacji.

Zachowuj szczególną ostrożność

Instruktorzy posiadają umiejętności rozwiązywania wszelkich komplikacji w trudnych sytuacjach, jednak należy pamiętać, że w większości przypadków to klient prowadzi auto...

W przeciwieństwie do małych gokartów tu mamy do czynienia z prawdziwymi maszynami, tak więc nie ma miejsca na nieprzemyślane decyzje.

,,Na terenie obiektu znajduje się mnóstwo zakrętów. Wydaje się więc oczywiste, że właśnie w tych momentach wymaga się od kierowcy maksymalnego wytężenia wzroku."

 

Brak możliwości wzięcia pasażera

Sportowe auta charakteryzują się tym, że przeważnie są 2-osobowe. Miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla uczestnika oraz instruktora.

Kolejną ważną kwestią są względy bezpieczeństwa. W przypadku szkoleń podczas realizacji części teoretycznej uczestnicy dowiadują się, że kierowców różnych pojazdów mechanicznych o dużych silnikach powinna cechować rozwaga. Brak możliwości wzięcia dodatkowej osoby idzie w parze z takim modelem dydaktycznym.

Czy obiekt zawiera parking?

Obiekt cechuje się możliwością wjazdu samochodów prywatnych i jest wyposażony w miejsca służące do parkowania. Warto wziąć pod uwagę, aby zaplanować dogodny termin pobytu na terenie obiektu. Miejsca nie podlegają rezerwacji ani opłacie zł/ilość minut.

Czy istnieją ograniczenia w kwestii liczby osób przyglądających się mojej jeździe?

Nie ma ograniczeń liczby osób oglądających realizację aktywności. Ilość rezerwacji nie dotyczy osób towarzyszących. Na terenie obiektu zmieści się nawet kilka tysięcy widzów!

Odpowiedzialność za uszkodzenia toru lub pojazdu:

  • Przed każdą realizacją uczestnik podpisuje regulamin organizatora i tyczy się on zarówno osób jeżdżących rekreacyjnie, jak i osoby chcące doskonalić techniki kierowania pojazdów.
  • Wszelkie szkody powstałe z winy realizującej osoby, która nie stosowała się do poleceń instruktora, podlegają odpowiedzialności finansowej. Kwestia odpowiedzialności tyczy się również uczestników startujących w szkoleniach.

 

Zasady panujące na torze Łódź

Należy stosować się do instrukcji i poleceń instruktora. Przejażdżka wiąże się z zachowaniem szczególnej uwagi, bez względu na szerokość nitki trasy, warunki pogodowe czy stan techniczny.

Czy można brać zwierzęta?

Tak, natomiast w czasie realizacji zwierzę musi mieć zapewnioną opiekę osoby trzeciej. Nie ma możliwości zabrania zwierzęcia na przejażdżkę.

Zwierzęta należy wprowadzać jedynie do specjalnie wyznaczonych stref.

Nawierzchnia toru

Nawierzchnia: asfalt.

Najlepsza pogoda do realizacji

Słoneczna pogoda i brak opadów.

Ile czasu będzie trwała jazda i czy wpływa na to długość toru?

Czas trwania przejazdu zależy od danego uczestnika i jego umiejętności w prowadzeniu samochodów. Szybka jazda na terenie toru skraca czas realizacji.

W przypadku szybkich samochodów o silnikach powyżej 500 KM jazda po terenie toru może trwać około minutę, zakładając maksymalne wykorzystanie pełnego potencjału, jakim wykazuje się samochód.

Dodatkowe kwestie odnośnie toru

  • Organizator nie zapewnia bazy noclegowej. Obiekt znajduje się w odległości 15 km od centrum miasta, co powinno spełnić oczekiwania osób szukających noclegu w okolicy.
  • Istnieje możliwość wyboru innego toru do momentu rezerwacji usługi u danego organizatora.
  • Zarówno numer telefonu do organizatora, jak i adres mailowy znajdują się na zakupionym voucherze.

Sprawdź ofertę, a następnie skorzystaj z przejazdów powyższymi modelami. Wybierz samochód i znajdź idealny pomysł na prezent z możliwością realizacji na terenie tego obiektu.

Łódź, tor samochodowy - dane adresowe:

Tor Łódź, Kiełmina 78