Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

tor Ułęż - vouchery

Byłe lotnisko Ułęż to obecnie ośrodek doskonalenia technik jazdy, gdzie klimat wyścigów samochodowych obejmuje zmysły tysięcy wielbicieli motoryzacji rocznie. Na torze odbywają się zarówno jazdy rekreacyjne, jak i szkolenia dla kierowców, których fascynują szybkie samochody. Przejażdżka Lamborghini, Porsche czy Astonem Martinem musi odbyć się właśnie tu. Przekonaj się, dlaczego.

Filtry

Średnia cena 1 167,50 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Wręcz prezent w postaci przejazdu po torze

Zakończ żmudne poszukiwania prezentu i podaruj emocjonujące przeżycie w bezpiecznych warunkach, gdzie znajduje się wyłącznie wykwalifikowany personel instruktorski. Oryginalna niespodzianka w postaci jazdy będzie maksymalnie bezpieczna dzięki idealnie zaprojektowanemu obiektowi!

Idealny ośrodek doskonalenia umiejętności

Jeśli chodzi o Ułęż, tor tego rodzaju cechuje się niezwykłą wszechstronnością. Znajdziemy tu idealnie ustawione płyty poślizgowe, różnorodne zakręty oraz proste, gdzie moc wrażeń sięga zenitu, a nawet strefy z zapleczem gastronomicznym!

Ponieważ obiekt jest przystosowany do jazdy off road, uczestnik będzie w stanie przetestować również przyczepność auta.

Oryginalny prezent w postaci szkolenia przyniesie możliwość realizacji swoich marzeń dla miłośników motoryzacji, którzy wykazują ogromne ambicje. W towarzystwie profesjonalnych kierowców można przyswoić tu bezlik wiedzy na temat zagadnień istotnych, gdy chodzi o wyścigi samochodowe i motocyklowe.

Imprezy motoryzacyjne w centrum szkoleniowym

W tym miejscu dochodzi do organizacji dużych imprez motoryzacyjnych, takich jak mistrzostwa czy pokazy czy testy motoryzacyjne - szczególnie najnowszych modeli superszybkich aut.

Które samochody najlepiej sprawdzają się przy jeździe po tym torze wyścigowym?

 

Jaka pogoda sprzyja realizacji na torze?

Idealne warunki na Twój track day to słoneczna pogoda i brak opadów. Podczas przejażdżki sportowym samochodem istotną rolę pełnią czynniki związane z opadami, dlatego deszcz czy śnieg mogą utrudnić realizację.

Wymiary toru

Tor zawiera udogodnienia w postaci płyt poślizgowych oraz płytę slalomową o dowolnej konfiguracji, o wymiarach 500 metrów na 60 metrów. Boczne drogi dojazdowe prowadzące do Toru mają łączną długość ponad 3 km.

Porównaj ten tor z innymi obiektami na terenie Polski:

 

Zwróć uwagę, że powyższe tory wyścigowe cechują się ogromną różnorodnością, jeśli chodzi o wymiary!

Uwaga

Podane wartości są zgodne z rzeczywistością, jednak faktyczna długość przejazdu jest zależna od konkretnego organizatora realizującego przeżycie.

Tor wyścigowy Ułęż - na co powinno się uważać podczas realizacji?

Zachowuj szczególną ostrożność

Instruktorzy posiadają umiejętności rozwiązywania wszelkich komplikacji w trudnych sytuacjach, jednak należy pamiętać, że w większości przypadków to klient prowadzi auto...

Z doświadczenia wiemy, że gwarancja adrenaliny może osłabiać czujność, dlatego wymagane jest zachowanie równowagi pomiędzy emocjami a zdrowym rozsądkiem - szczególnie w trudnych warunkach jezdnych, gdy za kierownicą pojawiają się również emocje.

Na terenie obiektu znajduje się mnóstwo zakrętów. Wydaje się więc oczywiste, że właśnie w tych momentach wymaga się od kierowcy maksymalnego wytężenia wzroku.

Dlaczego nie mogę wziąć pasażera?

Sportowe auta charakteryzują się tym, że przeważnie są 2-osobowe. Miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla uczestnika oraz instruktora. Kolejną ważną kwestią są względy bezpieczeństwa.

Czy tor wyścigowy zawiera parking?

Obiekt cechuje się możliwością wjazdu samochodów prywatnych i jest wyposażony w miejsca służące do parkowania. Warto wziąć pod uwagę, aby zaplanować dogodny termin pobytu na terenie obiektu. Miejsca nie podlegają rezerwacji ani opłacie zł/ilość minut.

Czy istnieją ograniczenia w kwestii liczby osób przyglądających się mojej jeździe?

Nie ma ograniczeń liczby osób oglądających przejazd. Ilość rezerwacji nie dotyczy osób towarzyszących. Na terenie obiektu zmieści się nawet kilka tysięcy widzów!

Odpowiedzialność za uszkodzenia toru lub pojazdu:

  • Przed każdą realizacją uczestnik podpisuje regulamin organizatora i tyczy się on zarówno osób jeżdżących rekreacyjnie, jak i osoby chcące doskonalić techniki kierowania pojazdów.
  • Wszelkie szkody powstałe z winy realizującej osoby, która nie stosowała się do poleceń instruktora, podlegają odpowiedzialności finansowej. Kwestia odpowiedzialności tyczy się również uczestników startujących w szkoleniach.

 

Czy na Torze Ułęż istnieją jakieś zasady?

Tak, należy stosować się do instrukcji i poleceń instruktora. Przejażdżka wiąże się z zachowaniem szczególnej uwagi.

Czy można brać zwierzęta na teren obiektu Moto Park Ułęż?

Tak, natomiast w czasie realizacji zwierzę musi mieć zapewnioną opiekę osoby trzeciej. Nie ma możliwości zabrania zwierzęcia na przejażdżkę. Tor Ułęż umożliwia wprowadzanie zwierząt jedynie do specjalnie wyznaczonych stref.

Jaka jest nawierzchnia toru na torze?

Nawierzchnia: asfalt.

Ile czasu będzie trwała jazda i czy wpływa na to długość toru?

Czas trwania przejazdu zależy od danego uczestnika i jego umiejętności w prowadzeniu samochodów. Szybka jazda skraca czas realizacji.

W przypadku szybkich samochodów o silnikach powyżej 500 KM jazda po terenie toru może trwać około minutę, zakładając maksymalne wykorzystanie pełnego potencjału, jakim wykazuje się pojazd.

Czy organizator jazd na tym torze zapewnia bazę noclegową?

W pobliżu toru znajduje się baza noclegowa z malowniczo położonym polem kempingowym oraz niewielkie jezioro, które przyciąga miłośników wędkarstwa, jednak organizator nie zapewnia jej w ramach vouchera.

Nagraj swoją jazdę!

W niektórych przypadkach organizator zapewnia także film z przejazdu, gwarantując również pozwolenie na kopiowanie materiałów w dowolnym zakresie.

Możliwość wyboru innych torów

Istnieje możliwość wyboru innego toru do momentu rezerwacji usługi u danego organizatora.

Moto park Ułęż - lokalizacja

Obiekt zajmuje miejsce dawnego lotniska i mieści się na trasie Warszawa-Lublin w miejscowości Nowodwór. 

Zarówno numer telefonu do organizatora, jak i adres mailowy znajdują się na zakupionym voucherze. Dowiedz się, jak wygląda voucher podarunkowy!

Sprawdź ofertę, a następnie skorzystaj z przejazdów powyższymi modelami. Wybierz samochód i znajdź idealny pomysł na prezent z możliwością realizacji na terenie tego obiektu. Całkowita cena prezentu gwarantuje uczestnikowi możliwość korzystania z pełnej oferty organizatora w całej Polsce.