Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

tor Słomczyn (Warszawa)

Tor samochodowy w okolicach Warszawy to spełnienie marzeń wszystkich osób zakochanych w motoryzacji. Wręcz prezent w postaci jazdy po torze. Autodrom Słomczyn to jedno z niewielu miejsc, gdzie odbywają się kartingowe mistrzostwa Polski. Fakt istnienia takiego wydarzenia świadczy o prestiżu, jakim cieszy się podwarszawski tor. Zakończ żmudne poszukiwania prezentu i spełnij motoryzacyjne marzenia w tym miejscu. Oryginalna niespodzianka na terenie toru o różnym stopniu zaawansowania przyniesie moc wrażeń także osobom niemającym doświadczenia w superszybkich jazdach!

Filtry

Średnia cena 1 129,21 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników

Pokaż tylko z rezerwacją

Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Coś dla miłośników prostych odcinków i szybkich zakrętów

Miła atmosfera to nie jedyne, czego doświadczysz w tym miejscu. Obecnie tor jest jednym z najlepszych obiektów motoryzacyjnych pod względem różnorodności.

Odbywają się tu cotygodniowe treningi, a organizatorzy prześcigają się w tworzeniu coraz wymyślniejszych eventów motoryzacyjnych. Tak ogromną popularność zawdzięcza się wszechstronności toru.

Wszechstronność i jakość!

Znajdziemy tu długie proste dla kierowców, którzy lubią kartingowy klimat i pragną trenować na maszynach o najmocniejszych silnikach o sztywnym zawieszeniu. Na ponad kilometrowej trasie znajdują się również zakręty, gdzie tysiące zawodników rocznie przygotowują się do zawodów bądź realizują prezenty w postaci voucherów.

Karting zlokalizowany w okolicach Warszawy pozwala wypróbować superszybkie samochody w różnych sytuacjach, tworząc idealne warunki jezdne - zwłaszcza przy rallycrossie!

Które sportowe samochody najlepiej sprawdzają się podczas jazdy po tym torze wyścigowym?

 

Słomczyn - długość toru i inne wymiary

Długość toru: 1200 m*, szerokość: 10 m, najdłuższa prosta: 200 m, asfaltowa nawierzchnia

Porównaj ten tor z innymi obiektami na terenie Polski:

 

Zwróć uwagę, że powyższe tory wyścigowe cechują się ogromną różnorodnością, jeśli chodzi o wymiary!

Uwaga

Podane wartości są zgodne z rzeczywistością, jednak faktyczna długość przejazdu jest zależna od konkretnego organizatora realizującego przeżycie.

*Podane wartości są zgodne z rzeczywistością, jednak faktyczna długość trasy jest zależna od konkretnego organizatora realizującego przeżycie.

Tor wyścigowy Słomczyn - na co powinno się uważać podczas realizacji?

Zachowuj szczególną ostrożność

Instruktorzy posiadają umiejętności rozwiązywania wszelkich komplikacji w trudnych sytuacjach, jednak należy pamiętać, że w większości przypadków to klient prowadzi auto...

Z doświadczenia wiemy, że gwarancja adrenaliny może osłabiać czujność, dlatego wymagane jest zachowanie równowagi pomiędzy emocjami a zdrowym rozsądkiem - szczególnie w trudnych warunkach jezdnych, gdy za kierownicą pojawiają się również emocje.

Warto dodać, że znajduje się tu mnóstwo zakrętów. Wydaje się więc oczywiste, że właśnie w tych momentach wymaga się od kierowcy maksymalnego wytężenia wzroku.

Dlaczego nie mogę wziąć pasażera?

Sportowe auta, tak jak w przypadku gokartów czy bolidów F1, charakteryzują się tym, że przeważnie są 2-osobowe. Miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla uczestnika oraz instruktora. Kolejną ważną kwestią są względy bezpieczeństwa; więcej pasażerów może wpływać na widoczność podczas pokonywania trasy.

Czy tor wyścigowy zawiera parking?

Obiekt cechuje się możliwością wjazdu samochodów prywatnych i jest wyposażony w miejsca służące do parkowania. Warto wziąć pod uwagę, aby zaplanować dogodny termin pobytu. Miejsca nie podlegają rezerwacji ani opłacie zł/ilość minut.

Czy istnieją ograniczenia w kwestii liczby osób przyglądających się mojej jeździe?

Nie ma ograniczeń liczby osób oglądających przejazd. Ilość rezerwacji nie dotyczy osób towarzyszących. Na terenie toru znajduje się specjalna strefa, gdzie osoby towarzyszące obejrzą realizacją.

Odpowiedzialność za uszkodzenia toru lub pojazdu

Przed każdą realizacją uczestnik podpisuje regulamin organizatora i tyczy się on zarówno osób jeżdżących rekreacyjnie, jak i osób chcących doskonalić techniki kierowania pojazdów.

Czy na torze Słomczyn istnieją jakieś zasady?

Tak, należy stosować się do instrukcji i poleceń instruktora. Przejażdżka wiąże się z zachowaniem szczególnej uwagi. Nie jest wymagany kask.

Wszelkie szkody powstałe z winy realizującej osoby, która nie stosowała się do poleceń instruktora, podlegają odpowiedzialności finansowej. Kwestia odpowiedzialności tyczy się również uczestników startujących w szkoleniach.

Ważne

Na terenie obiektu nie realizujemy przejazdów, gdy kierowca znajduje się pod wpływem jakichkolwiek środków odurzających!

Czy można brać zwierzęta na teren obiektu w Słomczynie?

Tak, natomiast w czasie realizacji zwierzę musi mieć zapewnioną opiekę osoby trzeciej. Nie ma możliwości zabrania zwierzęcia na przejażdżkę. Słomczyn umożliwia wprowadzanie zwierząt jedynie do specjalnie wyznaczonych stref.

Jaka jest nawierzchnia toru?

Nawierzchnia: asfalt.

Ile czasu będzie trwała jazda i czy wpływa na to długość toru?

Czas trwania jazdy zależy od danego uczestnika i jego umiejętności w prowadzeniu samochodów. Szybka jazda skraca czas realizacji.

W przypadku szybkich samochodów o silnikach powyżej 500 KM jazda może trwać około minutę, zakładając maksymalne wykorzystanie pełnego potencjału, jakim wykazuje się pojazd. Istnieje możliwość sprawdzenia długości trasy przed realizacją.

Czy znajduje się tu Super OES?

Tak, odcinek specjalny znajduje się w ofercie organizatora i jest udostępniany każdemu kierowcy (po uiszczeniu opłaty).

Nagraj swoją jazdę!

W niektórych przypadkach organizator zapewnia także film z jazdy, gwarantując również pozwolenie na kopiowanie materiałów w dowolnym zakresie.

Możliwość wyboru innych torów

Istnieje możliwość wyboru innego toru do momentu rezerwacji usługi u danego organizatora.

Tor samochodowy Słomczyn - dane kontaktowe i dojazd

  • Trasą nr 50 od strony Góry Kalwarii, z obwodnicy Słomczyna dobrze widać trybunę, można wjechać z obydwu stron bez konieczności zawracania.
  • Trasa S7 (popularna Krakowska) i zjazd na na trasę nr 50.

 

Numer telefonu znajduje się na zakupionym voucherze. Dowiedz się, jak wygląda voucher podarunkowy!

Sprawdź ofertę, a następnie skorzystaj z jazd powyższymi modelami. Wybierz samochód i znajdź idealny pomysł na prezent, filtrując oferty po frazach ,,Tor Słomczyn". Całkowita cena podarunku jest niezmienna, bez względu na ilość produktów w koszyku.