Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Prezenty dla firm F.A.Q. Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

tor Koszalin - vouchery

Ułatw sobie poszukiwania prezentu i zagwarantuj komuś bliskiemu moc wrażeń. Obiekt znajdujący się w Koszalinie jest idealnym miejscem do codziennych treningów, szkoleń, a przede wszystkim realizacji przeżyć umożliwiających szybką jazdę. W końcu nasze aktywności moto nierzadko odbywają się na terenie motoparku Koszalin. Sprawdź długość toru i kup wyjątkowy prezent!

Filtry

Średnia cena 1 267,63 zł

Pokaż tylko przecenione oferty

Brak wyników
Brak wyników

Algorytm sortowania może mieć wpływ na kolejność wyświetlania ofert prezentów.  Dowiedz się więcej

Karta podarunkowa wielokrotnego użytku

Warszawa (okolice), Kraków (okolice), Poznań (okolice), Wrocław (okolice), Trójmiasto (okolice), Aglomeracja Śląska (okolice), Łódź (okolice), Wiele lokalizacji (okolice), Augustów (okolice), Białka Tatrzańska (okolice), Białystok (okolice), Biebrzański Park Narodowy (okolice), Bielsko-Biała (okolice), Bieszczady (okolice), Bory Tucholskie (okolice), Budapeszt (okolice), Bydgoszcz (okolice), Bytom (okolice), Chochołów (okolice), Chorzów (okolice), Ciechocinek (okolice), Cieszyn (okolice), Czechy (okolice), Częstochowa (okolice), Długopole Zdrój (okolice), Druskienniki (okolice), Duszniki Zdrój (okolice), Gdańsk (okolice), Gdynia (okolice), Gliwice (okolice), Gorzów Wielkopolski (okolice), Góry (okolice), Hel (okolice), Hiszpania (okolice), Jastarnia (okolice), Kalisz (okolice), Kamień Śląski (okolice), Karkonosze (okolice), Katowice (okolice), Kazimierz Dolny (okolice), Kielce (okolice), Konin (okolice), Koszalin (okolice), Kudowa-Zdrój (okolice), Kutno (okolice), Lądek-Zdrój (okolice), Leszno (okolice), Litwa (okolice), Lublin (okolice), Łeba (okolice), Mazury (okolice), Mielno (okolice), Mikołajki (okolice), Morze (okolice), Mrągowo (okolice), Mszczonów (okolice), Nałęczów (okolice), Nowy Sącz (okolice), Nowy Targ (okolice), Olsztyn (okolice), Onikszty (okolice), Opole (okolice), Ostrów Wielkopolski (okolice), Oświęcim (okolice), Palanga (okolice), Piotrków Trybunalski (okolice), Przasnysz (okolice), Rabka Zdrój (okolice), Racibórz (okolice), Radawa (okolice), Radom (okolice), Rumia (okolice), Rzeszów (okolice), Sandomierz (okolice), Siedlce (okolice), Sopot (okolice), Sosnowiec (okolice), Szczecin (okolice), Szczyrk (okolice), Szklarska Poręba (okolice), Świnoujście (okolice), Tarnowo Podgórne (okolice), Tarnów (okolice), Toruń (okolice), Troki (okolice), Tychy (okolice), Wilno (okolice), Wisła (okolice), Władysławowo (okolice), Włocławek (okolice), Zabrze (okolice), Zakopane (okolice), Zawiercie (okolice), Zawoja (okolice), Zielona Góra (okolice)

4,90 (13)
Od 99,00 zł

Tor Koszalin - 1.05 km emocji!

Istotnym pożytkiem wynikającym z wyboru obiektu jest lokalizacji. Jeśli planujesz dłuższy pobyt w mieście Koszalin, dojazd w pożądane okolice nie będzie stanowił problemu!

Motopark Koszalin znajduje się w pobliżu ścisłego centrum Koszalina i centrum handlowego Atrium. To świetna lokalizacja dla kierowców, którzy zamieszkują północną część naszego kraju. Dodatkowo podróżujący, którzy wybierają się nad morze (ok. 15 km do morza) mogą połączyć wypoczynek z bezlikiem emocji zawdzięczanych jazdom organizowanym przez ośrodek sportów motorowych Koszalin.

Tor wyścigowy Koszalin to idealny ośrodek doskonalenia techniki jazdy

To miejsce zostało zaprojektowane na techniczne zmagania samochodowe.

Osoba obdarowana prezentem dotyczącym tego obiektu doceni możliwości szybkiego pokonywania zakrętów. Świadczy o tym fakt, że każdy zaprojektowany odcinek jest nastawiony na trudne wyzwania motoryzacyjne. Dzięki temu odbiorca prezentu przeszkoli się w zakresie prowadzenia pojazdów.

Jakimi samochodami najlepiej jeździ się po tym torze wyścigowym?

Sprawdź ofertę, a następnie skorzystaj z przejazdów powyższymi modelami. Wybierz samochód i wręcz prezent moto z możliwością realizacji na terenie tego obiektu.

 

Tor asfaltowy - najlepsza pogoda do realizacji

Słoneczna, brak opadów.

Tor kartingowy - asfaltowa nawierzchnia i doskonałe wymiary

Nitka toru o długości 1.05 km zaspokoi pragnienia wszystkich osób, które widzą tu doskonałe miejsce na przejazdy techniczne.

W swoim najwęższym miejscu tor kartingowy ma 8 m, zaś w najszerszym 10 m. Nawierzchnia, typowo asfaltowa, pozwoli poczuć pełnię mocy sportowych maszyn. Na torze znajduje się szybka sekcja, gdzie można uwolnić dzikie konie, by później sprawdzić się w sekcji technicznej, gdzie najważniejsza jest optymalna linia przejazdu i perfekcyjne pokonywanie kolejnych zakrętów.

Wymiary toru:

  • długość: 1.05 km,
  • szerokość: 15 m,
  • nawierzchnia: asfaltowa.

 

Porównaj ten tor wyścigowy z innymi obiektami na terenie Polski:

 

Uwaga

Podane wartości są zgodne z rzeczywistością, jednak faktyczna długość przejazdu jest zależna od konkretnego organizatora realizującego przeżycie.

 

Najczęściej poruszane kwestie

 

Na co powinno się uważać podczas jazdy po tym torze kartingowym?

Choć sam tor oferuje użytkownikom jazdę w bezpiecznych warunkach, to mimo wszystko wymaga się zachowania szczególnej uwagi podczas realizacji.

Na terenie obiektu obowiązuje bezwzględny nakaz stosowania się do regulaminu, który określa również bezpieczną odległość w kontekście osób przyglądających się jeździe.

Bez względu na długość toru, pogodę i samopoczucie...

Tak jak tor terenowy, również tory wyścigowe zawierają elementy utrudniające przejazd. Ma to związek z zapewnieniem kierowcom warunków opierających się na wyzwaniu i rywalizacji.

Mimo wszystko każda osoba znajdująca się na terenie ośrodka powinna stosować się do ścisłych zasad, które tu panują, bez względu na długość toru, pogodę czy inne czynniki!

Najważniejszą zasadą jest odległość, jaką powinno się zachowywać pomiędzy kierującym a widzami znajdującymi się w specjalnie wytyczonych strefach. Osoby towarzyszące nie powinny wchodzić na asfalt, jeśli nie realizują przejazdu!

Najdłuższa prosta

Na torze o długości 1050 metrów (1.05 km) najdłuższa prosta wynosi 200 metrów.

Jazda odbywa się bez dodatkowych pasażerów

Szybkie auto charakteryzuje się tym, że przeważnie jest 2-osobowe. Miejsce jest przeznaczone wyłącznie dla uczestnika oraz instruktora. Kolejną ważną kwestią są względy bezpieczeństwa.

Parking na terenie ośrodka

Obiekt jest wyposażony w miejsca służące do parkowania.

Warto wziąć pod uwagę, aby zaplanować dogodny termin pobytu na terenie obiektu. Miejsca nie podlegają rezerwacji ani opłacie zł/ilość minut.

Ograniczenia w kwestii liczby osób przyglądających się jeździe

Nie ma ograniczeń liczby osób oglądających realizację aktywności. Ilość rezerwacji nie dotyczy osób towarzyszących. Na terenie obiektu zmieści się nawet kilka tysięcy widzów!

Odpowiedzialność za uszkodzenia toru lub samochodu

Przed każdą realizacją uczestnik podpisuje regulamin organizatora. Wszelkie szkody powstałe z winy realizującej osoby, która nie stosowała się do poleceń instruktora, podlegają odpowiedzialności finansowej. Kwestia odpowiedzialności tyczy się również uczestników startujących w szkoleniach.

Czy istnieją jakieś zasady?

Tak, należy stosować się do instrukcji i poleceń instruktora. Oto dwa najważniejsze przykazania:

  1. Przejażdżka wiąże się z zachowaniem szczególnej uwagi, bez względu na szerokość nitki trasy, warunki pogodowe czy stan techniczny, w jakim znajdują się płyty poślizgowe.
  2. Jazda po torze wymusza na kierowcy zachowanie prędkości, na jaką pozwala pojazd w momencie oddania do użytku. Obowiązuje bezwzględny zakaz dokonywania jakichkolwiek czynności mechanicznych.

 

Możliwość zabrania zwierzęcia na realizację

Tak, natomiast w czasie realizacji zwierzę musi mieć zapewnioną opiekę osoby trzeciej. Nie ma możliwości zabrania zwierzęcia na przejażdżkę.

Jak nawierzchnia toru oraz jego wymiary wpływają na jazdę?

Należy pamiętać, że każdy przejazd jest doświadczeniem subiektywnym. Nie ma dwóch takich samych realizacji. Można jednak zauważyć, iż kilometrowa pętla toru dostarcza prawie tyle samo wrażeń, co bliźniacze obiekty motoryzacyjne.

Dlaczego? Otóż sama długość toru pozwala określić czas realizacji jedynie w przypadku obiektów zawierających głównie proste odcinki. Tor w Koszalinie jest natomiast obiektem technicznym, z wieloma zakrętami oraz dodatkowymi elementami, które znacznie wydłużają przejażdżkę.

„1.05 km w takich warunkach jest porównywane do 3 km przejechanych na prostym torze!"

 

Ile czasu będzie trwała jazda na torze Koszalin i czy wpływa na to długość toru?

Czas trwania przejazdu zależy od danego uczestnika i jego umiejętności w prowadzeniu samochodów. Szybka jazda na terenie toru skraca czas realizacji.

W przypadku szybkich samochodów o silnikach powyżej 500 KM jazda po terenie toru może trwać około minutę, zakładając maksymalne wykorzystanie pełnego potencjału, jakim wykazuje się samochód.

Baza noclegowa i dodatkowe atrakcje

Od czasu do czasu w pobliżu obiektu znajdują się food trucki. Ponadto zaledwie kilkanaście kilometrów od toru - w centrum miasta - znajduje się hotel, w którym istnieje możliwość kwaterunku.

Organizator nie zapewnia noclegów w ramach realizacji. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za wyborem tego obiektu jest fakt, iż wielu organizatorów pozwala na nagrywanie realizacji z pozwoleniem na kopiowanie materiałów video.

Twoje poszukiwania prezentu dotyczą innej miejscowości? Wybierz inny obiekt.

Istnieje możliwość wyboru innego toru do momentu rezerwacji usługi u danego organizatora.

Adres i dane kontaktowe - ośrodek sportów motorowych

Moto Park Koszalin, ul. Gnieźnieńska 8.

Zarówno numer telefonu do organizatora, jak i adres mailowy znajdują się na zakupionym voucherze.