Strona wykorzystuje pliki cookies i wtyczki sieci społecznościowych w celu zapewnienia sprawnego działania strony, analizy aktywności odwiedzających i dostarczania spersonalizowanych reklam. Możesz zarządzać plikami cookies w ustawieniach. Więcej informacji w Polityce prywatności.
Ocena 4,7 (ponad 4000 recenzji) Łatwe przedłużenie i wymiana Ważny przez 12 miesięcy Punkty sprzedaży Pomoc
Mój Voucher
Ulubione

Zakupy na www.superprezenty.pl

REGULAMIN ZAKUPU W SERWISIE SUPER PREZENTY.PL

Firma Super Prezenty Sp. z o.o. wybiera Wykonawców spośród podmiotów cieszących się na rynku dobrą opinią. Posiadają oni ugruntowaną pozycję w danej branży, dlatego też Karty Podarunkowe nie podlegąją wymianie na gotówkę. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami kupna i korzystania z usług i produktów dostępnych w ofercie serwisu www.superprezenty.pl.

 

TERMIN REZERWACJI

Kupony Podarunkowe, Karty Podarunkowe oraz Zestawy Podarunkowe, obdarowana osoba rezerwuje w wygodnym dla siebie terminie, najlepiej niezwłocznie po otrzymaniu prezentu. Niektóre usługi możliwe są do zrealizowania tylko w wybranych terminach, więc zaleca się ich wcześniejszą rezerwację oraz dokłade zapoznanie się z naszą stroną, na której prezentujemy większość ustalonych wcześniej terminów.

 

CZAS TRWANIA USŁUG

Informacja o czasie trwania usługi jest zamieszczona na naszej stronie internetowej www.superprezenty.pl, na Kuponach Podarunkowych, Kartach Podarunkowych oraz Zestawach Podarunkowych.

 

DATA WAŻNOŚCI 

Okres ważności  zakupionych Kuponów Podarunkowych, Kart Podarunkowych oraz Zestawów Podarunkowych wynosi 12 miesięcy od daty zakupu (w szczególnych sytuacjach, wynikających ze specyfiki świadczonych przez Usługodawcę usług, może być on skrócony, o czym informujemy zamieszczając informacje przy poszczególnych propozycjach prezentowych). Ważność można sprawdzić na stronie www.superprezenty.pl.

 

OGRANICZENIA

Wszelkie ograniczenia, instrukcje, zalecenia, regulaminy, wskazówki i polecenia zawsze znajdują się w opisie usługi, jak również na voucherze, który otrzymuje Osoba Obdarowana. W razie wątpliwości zalecamy kontakt z nami: info@superprezenty.pl.

W związku z charakterem niektórych świadczeń, nasi Partnerzy roszczą sobie prawo do uzyskania od Uczestnika usługi oświadczenia o wzięciu na siebie odpowiedzialności lub o wpłaceniu kaucji. W odniesieniu do niektórych usług, których realizacja może zależeć od określonego wieku Obdarowanego lub posiadania określonych uprawnień jak np. prawo jazdy, Partner ma prawo sprawdzić te okoliczności, a Obdarowany ma obowiązek okazać mu stosowne dokumenty.

 

OPINIE I SKARGI

Jeśli macie problem z zakupem prezentu lub po otrzymaniu przesyłki macie Państwo jakieś zastrzeżenia, prosimy  o kontakt z nami: info@superprezenty.pl.

Czekamy na Wasze opinie i przemyślenia - info@superprezenty.pl - każda opinia jest dla nas ważna! 

 

WYMIANA PREZENTU

Wymiany Kuponów Podarunkowych, Kart Podarunkowych oraz Zestawów Podarunkowych można dokonać jedynie po okazaniu/ przesłaniu dowodu zakupu, jakim jest: paragon fiskalny lub nota księgowa.

Firma Super Prezenty Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za Karty Podarunkowe, które zostały utracone lub uszkodzone, jeżeli miało to miejsce po ich przekazaniu Posiadaczowi.

 

ZWROT PIENIĘDZY 

Kupony Podarunkowe, Karty Podarunkowe oraz Zestawy Podarunkowe podlegają zwrotowi w ciągu 14 dni od ich zakupu. Wymiany Kuponów Podarunkowych, Kart Podarunkowych oraz Zestawów Podarunkowych można dokonać jedynie po okazaniu/ przesłaniu dowodu zakupu, jakim jest: paragon fiskalny lub nota księgowa.

UWAGA: ZWROTU MOŻECIE PAŃSTWO DOKONAĆ JEDYNIE PO OKAZANIU DOWODU ZAKUPU, W CIĄGU 14 DNI OD DATY ZAKUPU!

 

KUPUJ BEZPIECZNIE

Administratorem danych osobowych Klientów, w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych jest SSL (ang. Secure Socket Layer). Certyfikat SSL zapewnia ochronę naszej strony internetowyej oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną. Certyfikat SSL zapewnia Klientom realizację uprawnień wynikających z Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, w tym prawa dostępu do treści własnych danych osobowych.  

 

UPEWNIJ SIĘ 

Korzystaj z bezpiecznej strony internetowej - upewnij się, że podczas wprowadzenia danych karty kredytowej korzystasz z bezpiecznej strony internetowej. Sprawdź obecność symbolu kłódki w prawym dolnym rogu okna przeglądarki (lub w pasku adresu), a także to, czy adres strony zaczyna się od sekwencji "https://" - oznacza to połączenie szyfrowane (bezpieczne). Kliknij na symbol kłódki, aby sprawdzić, czy sprzedawca jest tym, za kogo się podaje, oraz, że wystawiony dla niego certyfikat jest aktualny (zawsze podana jest data ważności) i zarejestrowany dla właściwego adresu.